موسسه اعزام دانشجو - مشاغل دانشجویی - go2TR
poland
کشور لهستان

مکان های تاریخی در لهستان

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo

در سفر به لهستان از جاذبه های تاریخی زیادی بازدید خواهید کرد. چند نمونه آن در زیر آمده­است:
 معادن نمک باستانی
 در این معدن در مدت 700 سال عملیات استخراج نمک وجود داشته­است. این ناحیه کوچک در حومه کراکوف به عنوان یکی از جذابترین مراکز گردشگری در شرق اروپا، مشهور است. اغلب به عنوان یک قلعه مرموز پادشاهی با پری­های ساخته شده از نمک قلمداد می­شود. سالن ها و راهروهای 300 کیلومتری از نمک خالص که پایین ترین عمق آن 372 متر در زیر زمین است. تورهای بازدید در 2.5 ساعت فقط یک بخش کوتاه از جمله دریاچه نمک، غارها و کلیسای Queen Kinga را نشان می دهند. این معدن محل بازدید گردشگران سفر به لهستان است.
 شهر آشویتس (Oswiecim)
 شهر کوچک ولز Oswiecim که تحت نام آلمانی "آشویتس" شناخته شده بود، شاهد عظیم­ترین جنایت­های ناشی از بشریت بود. در طول جنگ جهانی دوم بزرگترین اردوگاه آلمانی بود که حدود 1.5 میلیون نفر در آن  کشته شدند. بازدید از این اردوگاه سابق باعث می شود بازدیدکنندگان در عقاید خویش برای توجه به اندیشه های بشر دوستانه و کرامت انسانی بازنگری کنند.
 تورونTorun
 سازمان یونسکو، شهر قرون وسطایی تورون را به عنوان میراث جهانی معرفی کرده­است. نیکولاس کوپرنیک - بنیانگذار نظریه ی Heliocentric (که زمین در اطراف خورشید می­چرخد) در اینجا متولد شده است. در سفر به لهستان ازاین ناحیه بازدید کنید و موزه جالب آن را ببینید. قلعه تئوتونیک و برج تکیه گاه یا leaning (که مانند برج ایتالیایی پیزاست) را ببینید. تورون یک شهر دانشگاهی شناخته شده است. شیرینی زنجفیلی­های خوشمزه و موسیقی آن بسیار مشهور است.

مطالب مرتبط