موسسه اعزام دانشجو - هتل های لهستان - go2tr
poland
کشور لهستان

هتل های لهستان

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo

هتل عقاب سفید Hotel Polski Pod Białym Orłem
 این هتل 4 ستاره در شهر قدیمی کراکوف قرار دارد، دارای اتاق های با امکانات متنوع و رستوران و وایفای رایگان،  نزدیک به  دروازه فلورین و موزه Czartoryski است. حدود 5 دقیقه با تئاتر و موزه داروسازی Juliusz Slowacki  و حدود  6 دقیقه با ایستگاه قطار کراکوف فاصله دارد. کرایه اتاق دو نفره حدود 58 دلار خواهد بود.
 هتل هیلتون ورشو Hilton Warsaw City Centre 
 این هتل 3 ستاره در مرکز شهر واقع شده، با صبحانه بوفه و وایفای رایگان در همه قسمت­های هتل ارائه می شود. کرایه اتاق دو نفره حدود 35 دلار خواهد بود.
 در سفر به لهستان، قیمت اجاره خانه در ورشو را می­توانید از سایت­های اینترنتی املاک دریافت کنید و برای تعطیلات خود اجاره آپارتمان ارزان در ورشو را از آنها بخواهید. در قسمت قدیمی شهر ورشو خانه مناسبی را انتخاب کنید و فضای آرام و جذابیت­های آن را تجربه کنید، که دور از مناطق تجاری شلوغ اطراف آن باشد. به طور نمونه خانه­ی دنج در سمت Ozarks در نزدیکی دریاچه، در محوطه­ای با دریاچه ی بسیار آرام قرار دارد. محلی مناسب برای خانواده­ها، امکان موج سواری، شنا کردن و یا ماهیگیری از حوضچه خصوصی نزدیک خانه، امکان قایق سواری با قایق شخصی. خانه در نزدیکی جاده و دسترسی آسان به شهر است. مناسب برای شش نفر که کرایه هر شب حدود 85 دلار خواهد بود.

مطالب مرتبط