x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو- میزان رضایت مهاجران به روسیه - go2tr

میزان رضایت مهاجران به روسیه

موسسه اعزام دانشجو- میزان رضایت مهاجران به روسیه - go2tr

ما میزان رضایت مهاجرت به روسیه را به چند دسته تقسیم کرده ایم که بررسی برای فرد متقاضی پیش از هر نوع اقدامی آسان‌تر باشد:

اگر شما تصمیم به مهاجرت به روسیه دارید و هدف اصلی شما کار و درآمدزایی در این کشور است، باید بدانید که میزان رضایت افرادی که پیش از شما مهاجرت کرده‌اند و البته از تخصص کاری بالایی برخوردار بوده‌اند، بیش از 87 درصد است. حال نظر سنجی در بین افرادی که از نظر تخصص در وضعیت ضعیف و یا متوسط هستند نیز قرار داده‌ایم و مشخص شده است که در حدود 50 الی 60 درصد از افرادی که مهاجرت به روسیه با هدف کار را انتخاب کرده‌اند به هدف خود دست یافته‌اند.

مهاجرت به روسیه با هدف تحصیل به طوری که فرد بخواهد از ابتدا یعنی از پایه اول تحصیلی در این کشور باشد، با رضایت 100 درصد همراه است و این رقم بسیار شگفت انگیز است. در واقع کودکانی که دوران تحصیلی دبستان و پس از آن را در روسیه گذرانده‌اند به سادگی به نتیجه دلخواه رسیده‌اند. همچنین ورود به بازار کار این افراد بسیار آسان بوده است. سیستم‌های آموزشی روسیه بی‌نظیر است و در جهان حرف زیادی برای گفتن دارد.

مهاجرت به روسیه با هدف سرمایه گذاری نیز با رضایت بالای 91 درصد همراه است و این کشور برای کسانی که قصد ارائه گردش مالی عالی به دولت دارند را مورد پذیرش قرار می‌دهد. عموماً ویزای سرمایه گذاری روسیه به نسبت سایر ویزاها راحت‌تر صادر می‌شود و مشکلی از این دست دیده نمی‌شود. مهاجرت به روسیه برای کسانی که به قصد پناهنده شدن این کشور را انتخاب کرده‌اند، عموماً با راندمان پذیرش متغیری همراه است. شرایط اقامت در روسیه، مهاجرت به روسیه، کار و... در صورتی که به شکل صحیح دنبال شود، نتیجه بخش خواهد بود. کار در روسیه به پارامترهای مختلفی بستگی دارد که در ادامه مقاله در این مورد صحبت می‌شود.