موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت از طریق ازدواج به روسیه - go2tr
russia
کشور روسیه

مهاجرت از طریق ازدواج به روسیه

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت از طریق ازدواج به روسیه - go2tr

لطفا این بخش را با دقت بخوانید تا به طور دقیق متوجه شوید که مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج به چه صورتی فراهم شده است. یک موضوع را از یاد نبرید که شما برای مهاجرت به روسیه با هر هدفی نیاز به اخذ ویزا دارید.

اگر شما قصد مهاجرت به روسیه را دارید و هدف اصلی شما ازدواج با یک شهروند روس است می توانید اقامت این کشور را اخذ نمایید بنابراین مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج صحت دارد. فرقی نمی‌کند مرد روسی باشد یا زن. ازدواج باید در شرایط واقعی صورت بگیرد، ازدواج باید طولانی مدت باشد. هدف اصلی در این مسیر ازدواج و به دنبال آن مهاجرت است. ( شما با هدف مهاجرت به روسیه نمی‌تواند به سراغ روش ازدواج موقت بروید)

فرض ما بر این است که همه چیز در بستر استاندارد پیش می‌رود. در صورتی که مدارک لازم را تحویل دهید، پس از حدود 9 ماه می‌توانید اقامت موقت اخذ نمایید (RVP). این مجوز 3 سال اعتبار دارد و به صورت یک مهر داخل پاسپورت شما ثبت می‌شود. شما می‌توانید پس از گذشت یک سال اقامت موقت، درخواست خود برای اقامت دائم را به ثبت برسانید و اگر همه چیز درست باشد بین 3 الی 6 ماه زمان نیاز است که اقامت دائم شما ارائه شود.

شما پس از اخذ اقامت دائم نیاز است که درخواست تابعیت صادر نمایید و در صورتی که از شرایط لازم و کافی برخوردار باشید اقامت دائم به شما تعلق می‌گیرد. در نظر داشته باشید که کل پروسه مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج 4 سال زمان را به خود اختصاص می دهد.

در صورتی که در طول این مدت صاحب فرزند شوید، پروسه آسان‌تر پیش می‌رود. در نظر داشته باشید که در طول مدت 4 سال شرایط زندگی ( واقعی بودن زندگی شما) بارها مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. شما پیش از اقدام باید مدارکی ارائه دهید که نشان دهد در زمان ازدواج مجرد هستید. افرادی که متأهل هستند و یا در شرف طلاق هستند تا بسته نشدن پرونده قبلی خود، نمی‌توانند مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج را انتخاب کنند.

مطالب مرتبط

سلام برای مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج از کجا باید اقدام کنیم؟

2019-05-09 00:04:13

سلام كيس مناسب زندگى را جهت ازدواج چگونه پيدا كنيم در شرايطي كه حود ايران هستم ؟ ايا لازمه ابتدا به روسيه رفته أنجا انتخاب شود ؟ صمناً تحصيل در مقطع دكترا شرايط سنى دارد ؟ متشكرم

2019-07-01 22:54:12

سلام دوست عزیز معمولا این کار از طریق سایتهای غیر اخلاقی انجام می شود و اصلا پیشنهاد نمیکنیم میتوانید برای راهنمایی بیشتر با تیم متخصص ما تماس بگیرید: 02195119493/ 09981082046 قدردان شما تیم اعزام GO2TR

2019-07-02 03:30:26