موسسه اعزام دانشجو- روش‌ های مهاجرت به روسیه - go2tr
russia
کشور روسیه

روش‌ های مهاجرت به روسیه

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو- روش‌ های مهاجرت به روسیه - go2tr

برای مهاجرت به روسیه، می‌توانید از طریق روش‌های مختلف اقدام نمایید. روش اول ویزای توریستی است که برای دید و بازدید از اقوام و همینطور گشت و گذار در شهرهای مختلف این کشور صادر می‌شود. این ویزا برای کسانی که قصد دارند در تایم کم وارد کشور و از آن خارج شوند، گزینه خوبی است.

روش دوم مهاجرت به روسیه از طریق ویزای کاری است که خود شامل دسته بندی‌های مختلفی است، ویزای کار یک ساله، سه ساله ارائه می‌شود.

ویزای تجاری و سرمایه نیز از دیگر روش‌های مهاجرت به روسیه محسوب می‌شود که در این روش افراد می‌بایست سعی کنند از نظر مالی در وضعیت مطلوبی باشند.

همینطور روش‌های دیگر مانند تحصیل در روسیه، ازدواج با فرد روسی و یا تولد نیز می‌تواند در زیر مجموعه‌های مهاجرت به روسیه محسوب شود.

یک نکته را به دقت توجه نمایید وقتی صحبت از مهاجرت به روسیه است، یعنی در ابتدا اقامت در وضعیت موقت قرار دارد و به این معنی نیست که فرد به محض ورود اقامت دائم این کشور را اخذ می‌نماید. شما با مهاجرت به روسیه تا زمانی که در لیست اقامت موقت قرار دارید، از حقوق شهروندی برخوردار نخواهید بود. ( در این میان یک سری تبصره‌های درمانی و بهداشتی وجود دارد که در ادامه مقاله بررسی می‌شود). در ویزای تحصیلی آنچه بسیار مهم است مدارک تحصیلی قبلی شما و برای ویزای کاری سابقه کاری و تخصص است. هزینه‌هایی که برای اخذ ویزای این کشور در نظر گرفته می‌شود، با هم فرق دارد و با توجه به هدف مهاجرت به روسیه تعیین می‌شود.

مطالب مرتبط