x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت توریستی به روسیه - go2tr

مهاجرت توریستی به روسیه

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت توریستی به روسیه - go2tr

روسیه بسیار زیباست و هر ساله افراد زیادی این کشور را برای سفر انتخاب می‌کنند. ویزای توریستی روسیه برای متقاضیانی صادر می‌شود که قصد گشت و گذار در این کشور را دارند. اعتبار این ویزا یا یک ماه است یا دوهفته ای و به دو صورت یک بار و یا دو بار ورود صادر می‌شود.

مدارک لازم برای مهاجرت توریستی به روسیه شامل تکمیل فرم درخواست ویزا به زبان انگلیسی که این فرم باید به شکل آنلاین ارسال شود.

بلیط رفت و برگشت که اهمیت بالایی دارد و نشان می‌دهد که شما قصد بازگشت دارید، این بلیط باید در وضعیت قطعی شده قرار بگیرد. گذرنامه معتبر با اعتبار 6 ماهه و دو برگ سفید، یک قطعه عکس سه در چهار به همراه بیمه مسافرتی.

در نظر داشته باشید که آنچه در اخذ ویزای توریستی این کشور اهمیت دارد اثبات بازگشت شما است. یعنی باید مدرکی وجود داشته باشد که ثابت کند شما می‌خواهید به کشور خود باز گردید و علاقه‌ای به ماندن در روسیه ندارید.

مثلاً اگر کارمند هستید، می‌توانید از مدارک کاری خود استفاده نمایید تا مشخص شود که زمان کمی برای تفریح دارید و باید سریع به کار خود بازگردید. افرادی که دانشجو هستند، می‌توانند از مدارک دانشجویی برای اثبات این امر استفاده نمایند. در نظر داشته باشید که در روز مصاحبه از شما سوالاتی پرسیده می‌شود تا اطمینان حاصل شود که می‌خواهید به کشور خود بازگردید یا خیر بهتر است به این سوالات شفاف پاسخ دهید.