موسسه اعزام دانشجو- عجایب کشور روسیه - go2tr
russia
کشور روسیه

عجایب روسیه

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو- عجایب کشور روسیه - go2tr

شهرهای بزرگ روسیه از جمله کازان، مسکو و سنت پترزبورگ، دارای آثار و جاذبه های گردشگری فراوانی هستند. به عنوان مثال، کاخ کرملین در مسکو، مسجد قل شریف در کازان و کلیسای اسحاق در سنت پترزبورگ، مواردی از این مکان‌های دیدنی هستند. تپه وارابیف، غار اوردا، قلعه آشیانه پرستو، ولاگدا، کوه‌های آتشفشانی کامچاتکا، موزه مجسمه‌های زیر آب، قلعه سنت مایکل، موزه هنرهای زیبا، دریاچه بایکال، متروی مسکو، شب‌های سفید سنت پترزبورگ، موزه ارمیتاژ، کاخ کاترین، موزه هنرهای زیبای بولشوی، قلعه پتر و پاول، موزه روسیه و...، نمونه‌های دیگر از عجایب روسیه هستند.

دره آب افشان‌ها، منطقه‌ای در کوه‌های کامچتکا است که به دلیل ارزش تاریخی و ملی در فهرست جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. اثر تاریخی مادر میهن دارای ارتفاعی معادل 85 متر است که نمونه‌ای از یک زن را نمایش می‌دهد که برای گرامیداشت کشته شدگان جنگ جهانی دوم ساخته شده و نمادی از تاریخ روسیه شناخته می‌شود.

کاخ پترهوف، یکی دیگر از مکان‌های دیدنی در روسیه است. این بنای سلطنتی به دوران قرن 17 میلادی باز می‌گردد و در نزدیکی شهر سنت پترزبورگ قرار دارد. یکی دیگر از عجایب روسیه که به عنوان بلندترین نقاط اروپا شناخته می‌شود، کوهستان البروس است. این کوه‌ها بهترین مکان برای تفریحات زمستانی هستند.

مطالب مرتبط