x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو- تفریح در روسیه - go2tr

تفریح در روسیه

موسسه اعزام دانشجو- تفریح در روسیه - go2tr

تفریح در روسیه موضوعی جذاب برای افرادی است که قصد مسافرت به این کشور را دارند. قطعا زمانی که قصد مسافرت به کشور خارجی را دارید باید از مراکز تفریحی آن اطلاعات کافی داشته باشید. اوقات فراغت و بیکاری خصوصا در کشوری غریب باید به خوبی سپری شود تا کمتر احساس دلتنگی نسبت به وطن خود را داشته باشید. با آشنا شدن با مطلب تفریح در روسیه به راحتی می توانید مکان های تفریحی این کشور را بشناسید و اوقات خوشی را در آن سپری نمایید.

 

شکل 1تفریح در روسیه

اگر بخواهیم تفریحات روسیه و جاهای دیدنی آن را برای مهاجران عزیز دسته بندی کنیم، بهتر است به این مراکز از لحاظ اقتصادی توجه کنیم. به این معنی که آیا می توانید پول زیادی را در این کشور خرج کنید یا نه دنبال تفریحات کم خرج و رایگان هستید.

پارک ها مراکز تفریح در روسیه

اگر به دنبال جاهایی هستید که از آنها بازدید نمایید و پول بسیاری را خرج نکنید، پارک ها انتخاب مناسبی هستند. بهتر است از پارک های شهر های بزرگ دیدن نمایید. این شهرها به علت وجود گردشگران بسیار مراکز تفریحی و پارک های جالب توجه تری را دارند. تفریح در روسیه می تواند ارزان باشد.

پارک المپیک یکی از پارک های جالبی است که می توانید از آن دیدن فرمایید. می توانید در زمان برگزاری مسابقات المپیک از این محل بازدید کنید تا مسابقات هیجان انگیز و جالب را نیز مشاهده نمایید.

پارک پیتر لند یکی دیگر از پارک هایی است که می توانید از آن دیدن فرمایید و تفریح در روسیه را تجربه نمایید. این پارک دارای دستگاه های متنوع برای بچه ها می باشد. همچنین استخری بزرگ و زیبا در داخل آن وجود دارد که می توانید مشغول غواصی، شنا و قایق رانی در آن شوید.

شهربازی دیو استرو یکی دیگر از مکان های تفریح در روسیه است و شما  می توانید تفریحات متنوعی را برای بچه ها فراهم آورید. این مکان نیز به جز دستگاه های بازی هیجان انگیز دارای دریاچه ای زیبا است که افراد را به آرامش می رساند. مورد جالب در این پارک این موضوع است که برای افرادی که به تازگی با یکدیگر ازدواج نموده اند و یا بچه هایی که روز تولدشان را به این پارک می روند، می توانند یک ساعت به طور رایگان از تمام وسایل بازی استفاده نمایند.

بازار صنایع دستی ایزامایلوا یکی از مکان هایی است که با بودجه کم و اقتصادی می توانید از آن بازدید نمایید. این بازار دارای وسایل جالب و صنایع دستی روسیه است. در این بازار می توان انواع لباس های سنتی روسیه و وسایل تزئینی و جواهرات سنگی را دید. این بازار یکی از قدیمی ترین بازارهای روسیه است و قدمتی 120 ساله دارد. محل این بازار در میدان سرخ شهر مسکو می باشد.

 

شکل 2تفریح در روسیه

شاید به نظرتان بیاید که برای رفتن به مرکز خرید حتما باید پول بسیار زیادی را خرج کنید، اما می توانید با صرف پول کم از مراکز خرید بازدید نمایید. لازم نیست حتما از این مراکز خرید کنید. شما می توانید با دیدن مغازه های پر زرق و برق و زیبای این شهر از مسافرت خود لذت ببرید و غذایی در یک رستوران نوش جان فرمایید. مراکز خرید از موارد تفریح در روسیه می باشند.

موزه ها و مکان های گران تر برای تفریح در روسیه

محل هایی مانند موزه، سیرک و غیره می تواند برای هر بازدید کننده ای جذاب باشد. اگر بودجه کافی در اختیار دارید و به راحتی می توانید پول پرداخت کنید بهتر است حتما از این محل ها در روسیه دیدن فرمایید.

باغ وحش شهر مسکو جایی عالی برای سرگرمی است. این باغ وحش با وسعت زیاد و بزرگ می تواند برای شما و خانواده بسیار جالب توجه باشد. تقریبا از تمام گونه های جانوری در این باغ وحش وجود دارد و شما می توانید از دیدن آنها لذت کافی را ببرید. باغ وحش ها یکی از مراکز تفریح در روسیه هستند.

ایستگاه فضانوردی در مسکو جایی است که گردشگران می توانند از آن دیدن کنند. در قدیم فعالیت های فضایی روسیه مخفی بود اما امروزه تمام افراد به راحتی می توانند از این ایستگاه بازدید کنند و تجربه متفاوتی را داشته باشند.

موزه هنرهای زیبای پوشکین نیز از محل های تفریح در روسیه است که هر گردشگری باید از آن دیدن کند. این موزه آثار هنرمندان بزرگ و مشهور را در خود جای داده است. این موزه طیف متنوعی از انواع هنرهای کلاسیک و مدرن را به نمایش گذاشته است.

مطالب مرتبط