x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-لیسانس در روسیه و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در روسیه- go2tr

لیسانس در روسیه و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در روسیه

موسسه اعزام دانشجو-لیسانس در روسیه و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در روسیه- go2tr

اولین نکته‌ای که یک دانشجوی بین‌الملل برای درخواست پذیرش در روسیه باید بداند این است که دوره‌ی چهارساله‌ی لیسانس در این کشور به زبان روسی تدریس می‌شود و تسلط به این زبان از شرایط گرفتن پذیرش است. داشتن مدرک دیپلم شرط اصلی ورود به دانشگاه‌های روسیه در مقطع کارشناسی است. پیش از ورود به دانشگاه متقاضیان باید در دوره‌ی پادفک شرکت کنند و پس از قبولی در آزمون این دوره وارد دانشگاه شوند. نکته‌ی جالب توجه این است که شما می‌توانید به عنوان یک دانشجوی بین‌الملل برای تحصیل در تمام رشته‌ها در مقطع کارشناسی پذیرش بگیرید. شهرهای معروف روسیه برای تحصیل در مقطع کارشناسی سن پترزبورگ و مسکو هستند.

مدارک مورد نیاز برای درخواست تحصیل در مقطع کارشناسی عبارتند از شناسنامه، مدارک تحصیلی قبلی، گذرنامه و عکس. ابتدا شما باید درخواست خود را به صورت اینترنتی ثبت کنید و پس از ترجمه‌ی مدارک به زبان روسی آن‌ها را به همراه یک برگ کپی رسمی به دانشگاه مورد نظر خود ارائه دهید.

بهتر است پیش از ثبت نام، شرایط دانشگاه‌های مورد نظر خود را بررسی کنید؛ چرا که ممکن است برخی از دانشگاه‌ها به مدارک اضافه‌ای مانند رزومه یا نمونه کارهای شما نیاز داشته باشند.