موسسه اعزام دانشجو-تخصص دندانپزشکی در روسیه و شرایط اخذ پذیرش تخصص دندانپزشکی در روسیه- go2tr
russia
کشور روسیه

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو-تخصص دندانپزشکی در روسیه و شرایط اخذ پذیرش تخصص دندانپزشکی در روسیه- go2tr

موسسه دندانپزشکی مسکو در صدر مراکز تربیت متخصصان این رشته است. در این انستیتو دانشجویان علاوه بر گذراندن دوره‌های آموزشی می‌توانند در درمانگاه‌ها به کارآموزی مشغول شوند و مهارت‌های لازم را به صورت تجربی زیر نظر اساتید خود کسب کنند. انستیتو دندانپزشکی مسکو دارای امکانات فراوانی مانند کلاس‌های درس متعدد، کتابخانه‌ها و آزمایشگاه‌های مجهز است و از بهترین اساتید برای ارائه‌ی دروس استفاده می‌کند. 

از دیگر مراکز معتبر برای اخذ مدرک تخصص دندانپزشکی انستیتو سماچکو است. این مرکز نیز در مسکو واقع شده است و انواع گرایش‌های تخصصی دندانپزشکی در آن ارائه می‌شود. 

اخذ پذیرش از دانشگاه‌های خصوصی روسیه بسیار راحت‌تر از پذیرش گرفتن از مراکز دولتی مانند سماچکو است. اما مسئله‌ای که در این مورد وجود دارد این است که ممکن است مدرک دانشگاه‌ها و انستیتوهای خصوصی مورد تأیید وزارت بهداشت ایران یا سایر مناطق جهان نباشد؛ لذا لازم است پیش از آن که برای ورود به دانشگاهی درخواست دهید، به میزان اعتبار دانشگاه و مدرک اخذ شده از آن توجه فرمایید. 

دروس دوره‌ی تخصص دندانپزشکی نیز مانند دروس تخصصی پزشکی به دو زبان روسی و انگلیسی ارائه می‌شود و شما باید برای اثبات میزان تسلط خود به زبان مورد نظر در مصاحبه‌هایی که برای این منظور برگزار می‌شوند، شرکت کنید.

مدارک مورد نیاز برای درخواست پذیرش دانشگاه‌های روسیه در رشته‌ی دندانپزشکی عبارتند از مدرک دیپلم و تأییدیه‌های تحصیلی به همراه ریزنمرات و ترجمه‌ی آن‌ها به زبان روسی، مدارک شناسایی مانند ویزا و شناسنامه، عکس و فرم درخواست.