موسسه اعزام دانشجو-تخصص پزشکی در روسیه و شرایط اخذ پذیرش تخصص پزشکی در روسیه- go2tr
russia
کشور روسیه

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو-تخصص پزشکی در روسیه و شرایط اخذ پذیرش تخصص پزشکی در روسیه- go2tr

چنان‌چه  قصد تحصیل برای تخصص پزشکی را دارید می‌توانید در آکادمی‌های تخصصی روسیه مشغول به تحصیل شوید. در این آکادمی‌ها علاوه بر آموزش‌های تخصصی پزشکی، تحقیق و پژوهش‌هایی انجام می‌شود که باعث افزایش سطح دانش و تجربه‌ی دانشجویان این مراکز و استفاده از اطلاعات به روز خواهد شد. آکادمی دولتی پزشکی سن پترزبورگ معروف‌ترین آکادمی پزشکی در روسیه است. این آکادمی دارای هفت دانشکده است و واحدهای خاصی برای آموزش دانشجویان بین‌المللی در نظر گرفته شده است. 

دانشگاه ایالتی پاولوف نخستین دانشگاه علوم پزشکی در سن پترزبورگ است و دارای موسسات تحقیقاتی مختلف در زمینه‌های گوناگون است. موسسه تحقیقات بیماری‌های کلیوی، موسسه تحقیقات ریه، موسسه تحقیقات یادبودها کودکان انکولوژی، هماتولوژی و پیوندی و موسسه تحقیقات قلب و عروق از زیرمجموعه‌های این دانشگاه هستند. 

درس‌های تخصص پزشکی به دو زبان روسی و انگلیسی ارائه می‌شوند. با وجود این که ارائه‌ی مدرک زبان الزامی نیست، اما برای سنجش میزان تسلط دانشجویان بر زبان مورد‌نظر مصاحبه‌هایی انجام می‌شود. چنان‌چه قصد تحصیل به زبان روسی را دارید، لازم است پیش از ورود به دانشگاه در دوره‌ی یک ساله‌ی آموزش زبان در روسیه شرکت کنید. 

گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های روسیه کار سختی نیست، به شرط آن که به موقع اقدام کنید. از آن جایی که تقاضا بسیار زیاد و تعداد صندلی‌های دانشگاه‌ها محدود است، زمان درخواست شما از اهمیت زیادی برخوردار است. 

پس از طی مراحل قانونی مانند دریافت پذیرش از دانشگاه و پرداخت شهریه‌ی دانشگاه، دعوت‌نامه‌ای از سوی دانشگاه برای شما ارسال می‌شود که می‌توانید به وسیله‌ی آن ویزای خود را گرفته و به عنوان یک دانشجو وارد روسیه شوید. 

 

 

من رشتم فیزیک میتونم تخصص پزشکی تو روسیه بگیرگ هزینش چقده؟

2019-03-26 07:40:32