مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-امتیازات کارت دانشجویی در روسیه- go2tr
russia
کشور روسیه

امتیازات کارت دانشجویی در روسیه

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو-امتیازات کارت دانشجویی در روسیه- go2tr

دانشجویان بین‌المللی در روسیه می‌توانند از مزایا و تخفیفاتی که برای آن‌ها در نظر گرفته شده است استفاده کنند. در ادامه به بیان چند مورد از تسهیلات ارائه شده می‌پردازیم.

دانشجویان خارجی می‌توانند از تخفیفات قابل توجه حمل و نقل عمومی استفاده کنید. برای این کار تنها کافی است  کارت دانشجویی خود را نشان دهید و با پرداخت ۱۰۰۰ روپ ماهانه از خدمات نا‌محدود حمل‌و‌نقل عمومی استفاده کنید.

با ارائه‌ی کارت دانشجویی می‌توانید تا سقف 50 درصد در سفرهای بین شهری در روسیه تخفیف بگیرید.

بازدید از اماکن عمومی مانند موزه‌ها و جاذبه‌های توریستی روسیه با ارائه‌ی کارت دانشجویی شامل تخفیف تا میزان زیادی خواهد شد. برای نمونه، شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌های ناچیز از گالری‌های Tretyakov یا موزه‌ی Pushkin بازدید کنید. بسیاری از رویدادهای فرهنگی که در ماه می در روسیه برگزار می‌شود، برای شما رایگان خواهد بود.

فروشگاه‌های مختلف روسیه به ویژه فروشگاه‌های پوشاک و کفش در دوره‌های مشخصی تخفیفاتی ویژه‌ی دانشجویان ارائه می‌دهند که شما با ارائه‌ی کارت دانشجویی می‌توانید با تخفیف خرید کنید.

بهتر است وقتی در شهرهای کشور روسیه قدم می‌زنید، کارت دانشجویی خود را حتما به همراه داشته باشید؛ چرا که می‌تواند در موقعیت‌های مختلف کاربرد داشته باشد.

مطالب مرتبط