موسسه اعزام دانشجو- جاذبه‌های گردشگری و اماکن معروف روسیه - go2tr
russia
کشور روسیه

جاذبه‌ های گردشگری و اماکن معروف روسیه

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو- جاذبه‌های گردشگری و اماکن معروف روسیه - go2tr

هنگامی که عکس‌های اماکن معروف روسیه را ببینید و ماجراهای مسافرتی دیگران را از جاذبه‌های گردشگری روسیه بشنوید، مشتاق سفر به روسیه خواهید شد. برای هر شگفتی هیجان انگیزی که از روسیه بدانید، مکانی وجود دارد که بخواهید از آن بازدید کنید. در سفر به روسیه از دوربین خود غافل نشوید و این مناظر شگفت انگیزه را ثبت کنید تا همیشه در خاطر شما بماند.
روسیه یک مقصد شگفت انگیز با لایه‌هایی شگرف از دوران‌های تاریخی است. دوران حکومت تزارها بر سراسر روسیه، سپس دهه‌هایی از حکومت کمونیسم با مقررات خاص خودشان و پس از آن رونق اقتصادی قرن بیست و یکم که شکوفایی هرچه بیشتر روسیه را به معرض تماشای توریست‌ها می‌گذارد.
 در سفر به روسیه، در هر خیابانی از مسکو و سن پترزبورگ به مکانی برای تماشا و هیجان می‌رسید و جاهای دیدنی مسکو را می‌بینید. مراکز خرید مسکو بیشتر در خیابان‌های تورسکایا، و آربات جدید و قدیم، همچنین فروشگاه مانژ، هندی کرافت، سینیور مال وجود دارد. مراکز خرید شهر سن پترزبورگ، بیشتر در خیابان نفسکی متمرکز است. از اماکن معروف تاریخی روسیه که هر مسافری باید ببیند، کلیسای جامع سنت باسیل مسکو، کاخ کرملین مسکو، میدان سرخ مسکو، میدان پتر کبیر و مجسمه برنزی پتر در سن پترزبورگ است. بازدید کلیساهای عظیم ارتدوکس و مساجدی با معماری‌های خیره کننده برای علاقمندان تورهای مذهبی، ساعت‌های زیادی را پر می‌کند. برای دوستداران طبیعت، بازدید آب فشان‌ها و رودخانه مسکوا و دریاچه بایکال و پارک گورکی از جاذبه‌های طبیعی روسیه است.

مطالب مرتبط