موسسه اعزام دانشجو- توریسم سلامت در روسیه - go2tr
russia
کشور روسیه

توریسم سلامت در روسیه

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو- توریسم سلامت در روسیه - go2tr

استفاده از درمان های پزشکی در روسیه
 در سفر به روسیه، گروهی از مسافرین خارجی، برای امور درمانی به آن‌جا می‌روند. براساس گزارش انجمن گردشگری پزشکی روسیه، در حال حاضر باروری تخمک، یکی از مهم‌ترین دلایل در میان بیماران خارج از کشور است، به خصوص به دلیل اینکه حدود 5/2 برابر ارزان‌تر از اروپا یا ایالات متحده است. 

امکان دیگری که برای مصرف کنندگان بین المللی امور درمانی جذاب است، اینکه قوانین تولید مثل در روسیه انعطاف پذیر و آزاد است. بسیاری از چیزهایی که در کشورهای دیگر ممنوع است مثل اهداء تخمک و جایگزینی تخمک، در روسیه به راحتی قابل دسترسی هستند.
 دندانپزشکی، یکی از محبوب‌ترین بخش‌های مراقبت‌های بهداشتی برای خارجی‌ها است که به دلایل پزشکی به روسیه سفر می‌کنند. حدود 44 درصد از بیماران بین المللی در روسیه به دنبال درمان‌های دندانپزشکی هستند.
 انکولوژی دارای تقاضای زیادی است و اغلب خارجی‌ها برای دیدن پزشکان مشهور بین‌المللی متخصص سرطان می‌روند. روسیه یکی از کشورهایی است که قادر به آزمایش برنامه‌های هدفمند درمان، برای درمان سرطان به صورت رایگان است.
 استفاده از تکنیک های Hydrotherapy یا آب درمانی گرم 

حمام‌های بخار روسیه برای امور آب درمانی معروف هستند. در حمام بخار که در آن 100٪ رطوبت وجود دارد، بیمار روی یک صندلی چوبی می‌نشیند و پاهایش را در لگن آب می‌گذارد، روی بیمار کیسه پلاستیکی غیر قابل اشتعال کشیده شده که فقط سر او بیرون است و داخل پوشش پلاستیکی را بخار بسیار گرم می‌دهند. سپس در مراحل مختلف با تغییر دما و سرمایش و گرمایش متناوب و استفاده از کیسه‌های یخ، درمان بیمار را پیش می‌برند. آن‌ها معتقدند این روش درمان برای بیماری‌های جسمی از قبیل آرتریت روماتوئید، دیابت، ضایعات قلبی، ناباروری، آترواسکلروز پیشرفته و فشار خون بسیار موثر است.
 
 

مطالب مرتبط