موسسه اعزام دانشجو- هتل های روسیه - go2tr
russia
کشور روسیه

هتل های روسیه

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو- هتل های روسیه - go2tr

در سفر به روسیه از هتل های راحت و مطلوب آن می‌توانید استفاده کنید. تعدادی از آن‌ها را برای شما معرفی می‌کنیم:
 هتل ساووی مسکو یا   Savoy Moscow، 5 ستاره، علاوه بر استخر سرپوشیده، امکانات یک باشگاه سلامت و سونا را فراهم می‌کند. این هتل دارای یک کافی شاپ است. دسترسی سریع به اینترنت بی‌سیم رایگان است. این هتل دارای 5 اتاق بسیار مجلل در هتل است. این هتل از امکانات بسیار پیشرفته سمینارها و اتاق‌های مربوط به سمینارها و جلسات برخوردار است.
 هتل مترو پل مسکو یا Metropol Mosco، 5 ستاره، در کنار استخر سرپوشیده، امکانات سونا و سالن تناسب اندام را نیز فراهم می‌کند. این هتل رستوران، کافی شاپ و کافی‌نت نیز دارد. مناطق عمومی مجهز به اینترنت وایر لس است. این هتل دارای سالن‌های مربوط به سمینارها و جلسات است.
 هتل رنسانس مسکو یا  Renaissance Moscow، 4 ستاره، علاوه بر استخر سرپوشیده، یک حمام آبگرم، سونا و سالن تناسب اندام 24 ساعته ارائه می‌دهد. ناهار خوری در یکی از 3 رستوران هتل موجود است. دسترسی به اینترنت رایگان و اتاق‌های ملاقات برای جلسات تجاری وجود دارد.
 هتل هیلتون مسکو یا Hilton Moscow ، 3 ستاره ناب، در کنار استخر سرپوشیده، یک حمام آبگرم، سونا و سالن تناسب اندام 24 ساعته وجود دارد. هتل برای استفاده مسافران، رستوران مناسب را پیشنهاد می‌دهد. دسترسی به اینترنت بی‌سیم رایگان وجود دارد.
 از دیگر هتل هایی که ایرانیان در سفر به روسیه بیشتر اقامت می‌کنند عبارتند از:
 هتل اینترکانتیننتال مسکو تورسکایا 5 ستاره
  هتل سان فلاور پارک 4 ستاره
 هتل کاسموس کلاب 4 ستاره
 هتل پرزیدنت مسکو 4 ستاره
 هتل کورستون کلاب مسکو 4 ستاره
 هتل سو ویتسکی هیستوریکال 4 ستاره
 هتل کوزموس 3 ستاره
 اگر جهت اقامت بخواهید از آپارتمان استفاده کنید، مسکو و سن پترزبورگ برای داشتن گران‌ترین آپارتمان‌ها معروف هستند. اجاره آپارتمان ارزان در مسکو کار آسانی نیست. هر چه شهر کوچکتر باشد و از شهرهای بزرگ دور باشد، کرایه ارزان‌تر خواهد بود.

مطالب مرتبط