x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-  - go2tr

تورهای تفریحی یک روزه روسیه

موسسه اعزام دانشجو-  - go2tr

پیاده روی وگردش روزانه 3 ساعته در سن پترزبورگ، در سفر به روسیه با گردش شهری دیدار کوتاهی از گنجینه‌های معماری سن پترزبورگ را انجام دهید. با راهنمایی تور، جاذبه‌های سن پترزبورگ از جمله کلیسای سنت ایزاک و میدان کاخ، میدان تئاتر، کلیسای سنت نیکلاس، قلعه پیتر را ببینید. در امتداد پلن نوسی راه بروید و با گشت شهری و بازدید از محوطه تاریخی سن پترزبورگ در مورد فرهنگ مردم و زندگی کنونی شهری آشنا شوید.
 گردش در میدان سرخ، با گردش در این میدان تاریخی که معروف به میدان مرکزی مسکو و روسیه است، کاخ کرملین، آرامگاه لنین، نمای کلیسای سنت باسیل مقدس که ظاهری شبیه به قصرهای قصه‌ها دارد را در سفر به روسیه می‌بینید، سپس با بازدید ازکلیسای جامع مسیحی (بزرگ‌ترین کلیسای ارتودکس جهان) ادامه می‌دهید، و اگر فرصتی شد از برج‌های معروف که در اطراف میدان است بازدید کنید.
 نمایش دلفین‌ها، یک تور بسیار خوب برای رفتن با خانواده است. کودکان از تماشای حیوانات و رفتار مربیان با آن‌ها بسیارخوشحال می‌شوند.
 دیدار از مترو مسکو، که در حقیقت یکی از قدیمی‌ترین موزه‌های مسکو بوده، و شامل بخش عظیمی از گنجینه‌های هنری و تاریخی روسیه است.