موسسه اعزام دانشجو- جاذبه های طبیعی در روسیه - go2tr
russia
کشور روسیه

جاذبه های طبیعی در روسیه

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو- جاذبه های طبیعی در روسیه - go2tr

رودخانه مسکوا
مسکو مانند بسیاری از پایتخت‌های دیگر در اروپا، یک شهر رودخانه‌ای است. رودخانه درون مسکو، مسکوا است و در سفر به روسیه مکان خوبی برای داشتن تفریحاتی رایگان در امتداد رودخانه و یا گرفتن یک تور قایقرانی است. شما می‌توانید نمای کلیسای سفید جامع مسیح نجات دهنده با سقف طلا را در پس زمینه رودخانه ببینید.
 پارک گورکی
پارک گورکی، که فضای سبز پرطرفدار مسکو است، انواع سرگرمی‌ها را برای هر سلیقه‌ای در سفر به روسیه ارائه می‌دهد، که شامل جلسات رقص در فضای باز، سالن‌های یوگا و تناسب اندام، و همچنین والیبال ساحلی و پینگ پنگ، غواصی، اسکیت بورد و دوچرخه سواری، همراه با مسابقه تیراندازی و اجاره قایق است. در زمستان نیمی از پارک به یکی از بزرگترین میدان‌های اسکی روی یخ تبدیل می‌شود. این پارک همچنین دارای محوطه سینمای فضای باز و موزه سرباز هنرهای معاصر است.
 دریاچه ی بایکال
  این دریاچه، به عنوان عمیق‌ترین دریاچه جهان ثبت شده است که حدود 1500 متر عمق دارد، این دریاچه زلال‌ترین دریاچه روی زمین بوده و در شرق سیبری قرار دارد.
 دره های آب افشان
 صدها آب فشان در منطقه‌ای به نام چاتکا قرار دارند که آب همراه بخار از آن خارج می‌شود. این مکان نیز جزو آثار به ثبت رسیده میراث جهانی یونسکو است که در سفر به روسیه می‌توانید از آن‌ها  بازدید کنید.

مطالب مرتبط