مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو- توریسم مذهبی در روسیه - go2tr
russia
کشور روسیه

توریسم مذهبی در روسیه

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو- توریسم مذهبی در روسیه - go2tr

در سال 1997 قوانین پنج ادیان "سنتی"  ارتدوکس روسیه، چندین شاخه مسیحی دیگر، اسلام، یهودیت و بودیسم را به رسمیت شناخت و محدودیت فعالیت گروه‌ها را برداشت.
 حدود 9 میلیون و چهار صد هزار مسلمان در روسیه زندگی می‌کنند. شما در سفر به روسیه مساجد زیادی که در مسکو و سن پترزبورگ وجود دارد را می‌توانید ببینید. در سفر به مسکو از مسجد جامع مسکو، مسجد قدیم مسکو، مسجد شهدا در امتداد رودخانه مسکوا بازدید کنید. با یک تور جذاب و بازدید از این اماکن مقدس
 و دیدنی‌های مسکو و مسجد سن پترزبورگ و چندین مسجد دیگر، نه تنها شما از لحاظ معنوی بهره می‌برید، بلکه بازدید از هنر و معماری آن‌ها لذت بصری زیادی را به شما می‌دهد.
 اکثر کلیساها و صومعه‌های روسیه در لیست میراث جهانی یونسکو قرار دارند. آن‌ها شاهکارهای واقعی معماری باستانی هستند که از دوران بسیار قدیم رسیده‌اند و اکنون آثار قابل توجهی در روسیه هستند.
 در طول سفر به روسیه با تورهای مذهبی نه تنها با زیبایی شناسی معماری باستانی آشنا می‌شوید، بلکه اماکن مقدس مسیحی را می‌توانید بازدید کنید. بسیاری از صومعه‌های اولیه در مکان‌های به اصطلاح مقدس، در نزدیکی چشمه‌های آب مقدس ساخته شده‌اند، جایی که بر اساس افسانه‌ها، مردم تصاویر مریم مقدس و دیگر بزرگان مقدس را دیده‌اند. یک داستان منحصر به فرد برای هر کلیسای تاریخی وجود دارد، که نه تنها وقایع معجزه آسای مذهبی دارد، بلکه با تاریخ سرزمین روسیه، و مکان‌های مخفی از لهستانی‌هایی که بنیان‌گذار سلسله روموف نیز همراه است.

مطالب مرتبط