x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

اطلاعات کلی درباره سوئد

کشور سوئد در سال 2018 در لیست کشورهای رقابتی برای انواع محصولات قرار داشت. واحد پول در این کشور کرون اعلام شده است. به طوری کلی کشور سوئد همیشه با کمبود نیرو مواجه است و این روند سبب شده که درآمد این کشور افزایش داشته باشند. متخصص آی تی می‌تواند به درآمدزایی خوبی دست یابد. رنکینگ کشور سوئد در سال 2018 در مسیر تحصیل بین 5 کشور برتر قرار دارد که به نوبه خود بسیار ارزشمند است. این کشور در زمینه رفاه اجتماعی به شهروندان خود بسیار رسیدگی می‌کند به طوری که شاخصه بهداشت با رشد 75 درصدی در دو سال اخیر همراه بوده است این رشد بی‌سابقه است. در انتخابات پارلمان سال 2018 به میزان 87 درصد از افرادی که حق رای داشتند در رای‌گیری حضور به عمل آورند که رقم قابل قبولی است. برای انتخاب نخست وزیر است از رئیس پارلمان استفاده می‌شود و نمایندگان پارلمان در مجلس به پیشنهادی که صورت گرفته است رای خواهند داد. در این کشور نخست وزیر کابینه دولت را تعیین می‌کند. در قرن 13 در صنعت کشاورزی این کشور تغییراتی رخ می‌دهد. کشاورزان وایکینگ دو زمین کشاورزی بزرگ داشتند و این دو را در وضعیت حاصلخیز قرار می‌دادند. کشاورزی در قرون وسطی در کشور سوئد پیشرفت می‌کند و همینطور بازرگانی و تجارت نیز به رونق می‌رسد. شهرهای قدیمی بزرگتر شده و شهرهای جدید تأسیس شد. کشور سوئد هرگز به روستایی‌ها به دید رعیت نگاه نکرده است. زبان سوئدی در این کشور یک زبان رسمی است اما زبان سامی نیز دیده می‌شود. در بخش‌هایی از این کشور زبان‌های فنلاندی نیز دیده می‌شود. برخی از مردم کشور سوئد به زبان انگلیسی نیز صحبت می‌کنند. در کشور سوئد خانواده جایگاه بسیار مهمی دارد و حقوق کودکان نیز رعایت می‌شود. رانندگی در حالت مستی به قیمت از دست دادن ماشین شما تمام می‌شود. در حالتی که تا 24 ساعت قبل الکل مصرف شده باشد شما مجرم شناخته می‌شوید. محاکمه آن ابطال گواهینامه، محاکمه در دادگاه، زنان تا دو سال ، جریمه‌های ملی سنگین و ثبت‌نام در فهرست سیاه است.

مشاوره اطلاعات کلی درباره سوئد

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی سوئد

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی سوئد | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور سوئد یکی از مرفه‌ترین و پیشرفته‌ترین کشور‌های اروپایی است و همین موضوع سبب شده است که مهاجرت به کشور سوئد بسیار رایج شود. در این کشور هیچ مشکلی از نظر معیشتی برای افراد وجود ندارد. پایه منابع اقتصادی در کشور سوئد چوب است. در این کشور صادرات چوی و تولیدات مربوط به چوب بسیار زیاد دیده می‌شود. از دیگر منابع مالی در کشور سوئد سنگ آهن و انرژی آبی است. جنگل‌های این کشور بسیار رونق دارند به طوری که فضای سرسبز و دلنشینی حاکم شده است. به صورت کلی کشور سوئد بسیار وابسته به صادرات و تولید صنعتی می‌باشد. در نظر داشته باشید که میزان مالیات در این کشور زیاد است و بخش زیادی از بودجه دولت بر اساس درآمدهای مالیاتی حاصل می‌شود. این کشور دارای اقتصاد آزاد است. امروزه در زمینه فولاد، صنایع مهندسی و معدنی و همینطور در صنعت کاغذ توانسته رتبه خوبی را به خود اختصاص دهد. کشور سوئد در سال 2018 در لیست کشورهای رقابتی برای انواع محصولات قرار داشت. واحد پول در این کشور کرون اعلام شده است. به طوری کلی کشور سوئد همیشه با کمبود نیرو مواجه است و این روند سبب شده که درآمد این کشور افزایش داشته باشند. متخصص آی تی می‌تواند به درآمدزایی خوبی دست یابد. کشور سوئد در لیست کشورهای اقتصادی دنیا رتبه خوبی دارند. قیمت کرون سوئد به نسبت دلار مناسب‌تر است و نوسان نرخ کرون سوئد در برخی از مواقع بسیار بالا است.

 

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های سوئد

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های سوئد | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

رنکینگ کشور سوئد در زمینه تحصیل بسیار بالا است در دانشگاه‌های این کشور بهترین محیط آموزشی دیده می‌شود، امکانات روز دنیا وجود دارد و ساختار تحصیل کاملاً به روز و قابل قبول است. افرادی که رشته پزشکی در کشور سوئد را انتخاب می‌کنند از نظر تحصیل رتبه خوبی خواهند داشت. رنکینگ کشور سوئد در سال 2018 در مسیر تحصیل بین 5 کشور برتر جهان قرار دارد که به نوبه خود بسیار ارزشمند است. این کشور در زمینه رفاه اجتماعی به شهروندان خود بسیار رسیدگی می‌کند به طوری که شاخصه بهداشت با رشد 75 درصدی در دو سال اخیر همراه بوده است این رشد بی‌سابقه است. تغذیه سالم در کشور سوئد بسیار مهم است و رتبه این کشور در زمینه مواد غذایی تولید شده در جهان 4 است. کشور سوئد در زمینه پزشکی توانسته از بسیاری از کشورهای پیشرفته در دنیا پیشی بگیرد به طوری که جدیدترین سیستم‌های پزشکی در این کشور دیده می‌شود. شایان ذکر است که درمان بیماری‌های لاعلاج در کشور سوئد با رشد زیادی همراه است. رتبه کشور سوئد در زمینه کارآفرینی در کل دنیا شهرت دارد و بهترین سیستم‌های خلاقانه کاری در این کشور دیده می‌شود. شایان ذکر است که کشور سوئد در زمینه مالیاتی نیز در لیست 5 کشور گران دنیا قرار دارد و سیستم‌های مالیاتی در این کشور بسیار زیاد است. خوشبختانه کشور سوئد توانسته در جدیدترین سیاست خود روند پرداخت مالیات را کمی ساده‌تر از قبل نماید.پرچم سوئد دارای ساختار متناسب و قانونی است.

نوع حکومت و ساختار سیاسی سوئد

نوع حکومت و ساختار سیاسی سوئد | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

از سال 1921 آغازی قطعی دموکراسی در کشور سوئد است. سال 19191 پارلمان کشور سوئد در زمینه شرکت همگامی برای انتخابات یک سری قوانین وضع نمود. در این مسیر آرای زنان و مردان یکسان بود. در سال 1921 پنج زن توانستند وارد پارلمان این کشور شوند که به نوبه خود بسیار ارزشمند بود. افرادی می‌توانند برای انتخابات پارلمان رای دهند که تبعه سوئدی هستند و سنشان از 18 سال به بالا‌ است. انتخابات پارلمان در کشور سوئد هر 4 سال یکبار صورت می‌گیرد و در سال 2018 برگزار می‌شود. به طوری که انتخاب بعدی برای سال 2022 اعلام شده است. در انتخابات پارلمان سال 2018 به میزان 87 درصد از افرادی که حق رای داشتند در رای گیری حضور به عمل آورند که رقم قابل قبولی است. برای انتخاب نخست وزیر است از رئیس پارلمان استفاده می‌شود و نمایندگان پارلمان در مجلس به پیشنهادی که صورت گرفته است رای خواهند داد. در این کشور نخست وزیر کابینه دولت را تعیین می‌کند. در نظر داشته باشید که افراد برای این کار باید از شرایط لازم برخوردار باشند.رئیس پارلمان در کشور سوئد وظیفه رهبری و سازماندهی و برنامه را به عهده دارد. همچنین اداره کردن مذاکرات نیز با او است. گشایش کشور سوئد بر عهده شخصی به عنوان پادشاه سوئد است. پادشاه شخص اول کشور سوئد بوده و جنبه نمایندگی مملکت را به عهده دارد. ساختار سیاسی کشور سوئد در حال تغییر است به طوری که در بخش‌های مختلف این کشور شاهد یک سری قوانین جدید هستیم.

پایتخت و 9 شهر بزرگ سوئد

پایتخت و 9 شهر بزرگ سوئد | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شهر استکهلم بزرگترین شهر در کشور سوئد است و از نظر جمعیت نیز در وضعیت بسیار بالایی قرار دارد. این شهر در لیست شهرهای پربازدید قاره اروپا واقع شده است. آموزش‌های دانشگاهی این کشور در رشته پزشکی بی‌نظیر است. زبان کشور سوئد متنوع است.

لوند یکی از شهرهای مشهور در کشور سوئد است که در جنوبی‌ترین قسمت این کشور وجود دارد ساختار این شهر بسیار عالی برای دوچرخه‌سواری است. لوند از دسته شهرهای دانشگاهی سوئد بوده و کسانی که ویزای تحصیلی این کشور را اخذ می‌کنند به سراغ این شهر می‌روند.

گوتنبرگ از دیگر شهرهای بزرگ در سوئد محسوب می‌شود. این شهر در کنار کاتگات قرار دارد و در ساحل غرب سوئد واقع شده است. در این شهر شرکت‌های خودروسازی ولوو نیز وجود دارد.

مالمو یک شهر ساحلی در سوئد است که در بخش جنوبی استان اسکونه قرار دارد این شهر به نوبه خود اولین قدم موفق در زمینه صنعت را برداشته است.

اوپسالا یک شهر زیبا در مرکز سوئد محسوب می‌شود و به طور دقیق در 70 کیلومتری شهر استکهلم قرار دارد. دانشگاه‌های این شهر بسیار مشهور هستند. دانشکده ایران شناسی در یکی از دانشگاه‌های اوپسالا دیده می‌شود.

ماشتراند یک شهر ساحلی در سوئد محسوب می‌شود و البته دارای جمعیت کمی است. قدرت تاریخی این شهر سبب شهرت زیادی آن شده است. این شهر به نوبه خود دارای آب و هوای مطبوع است.

ایستد یک شهر بندری در کشور سوئد است. این شهر دارای بافت بسیار زیبایی است به طوری که خیابان‌ها پر از گل‌های زیبا هستند و خانه‌ها به صورت رنگارنگ طراحی شده اند.

ویزبه یکی از شهرهای پرجمعیت دور از خاک اصلی است در نظر داشته باشید که این شهر پر از جاذبه‌های رنگی بوده و تعداد زیادی کلیسا دارد. ایرانیان بسیار علاقمند به بازدید از شهر ویزبه هستند.

سیگتونا در فاصله کمی از شمال استکهلم قرار دارد و رتویک نیز از دسته‌های مهم در کشور سوئد محسوب می‌شود که در زمینه موسیقی بسیار مشهور است و فستیوال‌های زیادی در این بخش برگزار می‌شود. شهرهای سوئد دارای فضای زندگی عالی دارند.

 

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در سوئد

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در سوئد | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ایرانی‌های ساکن در سوئد بسیار زیاد هستند به طوری که مردم شمال کشور ایران اغلب کشور سوئد را یک انتخاب عالی می‌دانند. شرکت‌های ایرانی در زمینه آموزشی در این کشور فعالیت‌های گسترده‌ای دارند. فضای تحصیلی و کاری در سوئد رو به پیشرفت است و شرکت‌هایی که در زمینه کارآفرینی در این کشور فعالیت می‌کنند روز به روز در حال پیشرفت است. در کشور سوئد وضعیت شرکت‌های ایرانی به دو بخش تقسیم شده است دسته اول در سمت مدیریت و دسته دوم در وضعیت شعبات مختلف است. ساختار سیاسی کشور سوئد در شرایط کاری آن تأثیر منفی ندارد.

عجایب سوئد

عجایب سوئد | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آبریز گوتا یک راه آبی 190 کیلومتری است که بهترین شاهکار مهندسی در کشور سوئد محسوب می‌شود. این آبریز در بخش شمالی کشور سوئد وجود دارد در جنوب غربی این کشور به بخش بیرونی متصل شده است. به همراه این آبریز 47 پل و همینطور 85 سد متحرک دیده می‌شود. شما می‌توانید در این مکان سوار بر کشتی شوید و سیر و سفر داشته باشید.

جوگاردن یک جزیره بسیار زیبا بوده که از مرکز استکهلم دورتر است. این جزیره در طول شب کمی خوف انگیز است. باغ وحش روباز آن از شهرت زیادی برخوردار است. غذاهای خوش طعمی که در این جزیره در اختیار افراد قرار می‌گیرد بسیار دلچسب است.

 

سیگتونا یکی از قدیمی‌ترین شهرهای سوئد محسوب می‌شود و در لیست عجایب این شهر نیز قرار دارد. این شهرها اندازه بسیار کوچکی دارد اما دارای مغازه‌های هنری متنوعی بوده و رستوران‌های محلی بسیار زیبایی دارد. در طول شب در این شهر موسیقی پخش می‌شود و معماری به کار رفته در ساختمان‌های این شهر بسیار عجیب می‌باشد.

پارک ملی آبیک سو در بخش شمالی لاپلند قرار دارد. این پارک محل اصلی اردوگاه قطبی محسوب می‌شود. در این منطق کوهی به اندازه 900 متر بالاتر از سطح دریا وجود دارد که فضایی بسیار تاریک داشته و برای کسانی که به دنبال ماجراجویی هستند گزینه خوبی محسوب می‌شود. زیبایی‌های طبیعی این منطقه بسیار چشم نواز است. این مکان بهترین گزینه برای گرفتن ماهی یخی محسوب می‌شود.

ویسبی مروارید دریای بالتیک نام دارد و یکی از قدیمی‌ترین شهرهای وایکینگ محسوب می‌شود. این شهر عجیب دارای خرابه‌های سرپوشیده از چندین سال گذشته است. بازدید از این شهر در طول روز پیشنهاد می‌شود.

خلاصه تاریخ سوئد

خلاصه تاریخ سوئد | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اولین حضور انسان‌ها در کشور سوئد به 8 هزار سال پیش از میلاد باز می‌گردد. در این دوره عصر یخ تمام شده و فضای کشور سوئد تا حدودی گرم شد. سودی‌های اولیه دسته‌ای شکارچی بودند و در زمینه ماهیگیری نیز فعالیت داشتند. در حدود 4000 سال پیش در این کشور کشاورزی آغاز شد و از ابزارهای سنگی نیز برای این کار استفاده شد. در سال 2000 قبل از میلاد ابزارهای برنزی به میان آمد و درشکه‌سازی و قایق‌سازی در این کشور رواج یافت. در قرن 9 مردم کشور نروژ و دانمارک به غرب اروپا حمله کردند. این روند سبب می‌شود که سئودی‌ها از تجارت خود دست بر ندارند و رشد آنها در زمینه کشتی‌سازی بیشتر شد. در قرن 9 کشور سوئد یک پادشاه داشت که قدرت چندانی نداشت . در قرن 11 مردم این کشور به سمت مسیحیت کشیده شدند و این کشور تبدیل به بخشی از تمدن غرب شد. در سال 1158 کشور سوئد با فنلاند وارد جنگ‌های صلیبی می‌شد و می‌تواند فنلاند را فتح نماید. در سال 1249 دومین جنگ صلیبی در این کشور رخ می‌دهد.

در قرن 13 در صنعت کشاورزی این کشور تغییراتی رخ می‌دهد. کشاورزان وایکینگ دو زمین کشاورزی بزرگ داشتند و این دو را در وضعیت حاصلخیز قرار می‌دادند. کشاورزی در قرون وسطی در کشور سوئد پیشرفت می‌کند و همینطور بازرگانی و تجارت نیز به رونق می‌رسد. شهرهای قدیمی بزرگ‌تر شده و شهرهای جدید نیز تأسیس می‌شود. کشور سوئد هرگز به روستایی‌ها به دید رعیت نگاه نکرده است. در سال های 1250 الی 1275 پادشاه کشور سوئد یک سری قوانین جدید وضع کرد در این قوانین حقوق بانوان افزایش یافت و البته میزان قدرت ولیعهد نیز بیشتر شد. در سال 1389 یک زن پادشاهی این کشور را در دست گرفت. تاریخ کشور سوئد بسیار مفصل و جالب است.

خلاصه ای از جغرافیای سوئد

خلاصه ای از جغرافیای سوئد | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور سوئد به طور دقیق در بخش شمال اروپا قرار دارد و یکی از دلایلی که این کشور موفق شده است این شمالی بودن آن است. کشورهای شمالی اروپا بسیار محبوب هستند. این کشور از 4 ناحیه تشکیل شده است. کشور سوئد از دسته کشورهای بسیار سرد محسوب می‌شود. استکهلم دارای تابستان‌های خنک بوده اما زمستان‌های بسیار سردی دارد. بارش برف در این کشور یک امر عادی است. این کشور در شبه جزیره اسکاندیناوی قرار دارد. مساحت کشور سوئد 450,295 km2 کیلومتر مربع اعلام شده است که چهارمین کشور بزرگ در اروپا محسوب می‌شود. جمعیت این کشور بیش از 10 میلیون نفر اعلام شده است. بیشتر مردم سوئد در بهش جنوب این کشور زندگی می‌کنند. منطقه نولند سوئد دارای کوه‌های پوشیده از جنگل است. در ناحیه مرکزی این کشور دریاچه دیستریکت دیده می‌شود. تابستان‌های سوئد بسیار کوتاه است و زمستان‌های آن سرد و طولانی می‌باشد. میزان بارش برف در این کشور در طول سال 200 سانتی متر برای مناطق غربی و در حدود 50 سانتی متر برای مناطق شرقی در نظر گرفته شده است. بیش از نیمی از مساحت کشور سوئد از جنگل پوشیده شده است. کشور سوئد به قطب شمال نزدیک است اما بخش‌های جنوبی این کشور چهار فصل می‌باشد.کشور سوئد دارای 25 استان است . در کشور سوئد منطقه حفاظت شده کالبرگ وجود دارد که برای بازدید از اکوسیستم طبیعی بسیار خاص و ویژه است. این منطقه دارای گیاهان و حیوانات عجیب و غریبی است. سمت غرب این کشور را کوه‌ها احاطه کرده‌اند به طوری که بخش‌های دیگر آن جنگل دیده می‌شود این کشور از نظر زیبایی بی‌نظیر است و همتا ندارد. در نظر داشته باشید که فضای سایز در کشور سوئد به صورت چندگانه فراهم شده است.

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری سوئد

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری سوئد | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آلفرد نوبل یک شیمیدان مشهور سودی است او در شهر استکهلم به دنیا آمده است. این شخص در زمینه مبتکر و اسلحه‌سازی نیز به شهرت بالایی رسیده است. او مخترع دینامیت بود و به طور کلی یکی از شهرهای بسیار مشهور سوئدی به شمار می‌آید.

اولا بریت سودرلوند یکی از طراحان لباس در کشور سوئد است که در طول سال‌های مختلف توانسته شهرت زیادی در زمینه مد و فشن به دست آورد .

اریکا ایتاما در زمینه طراحی لباس‌های سنتی شهرت جهانی دارد و در سال 2012 جایزه جهانی طراحی لباس‌های سنتی به وی رسیده است.

آدولف ادلسورد در زمینه معماری شهرت جهانی دارد و کارل آوگوست ارنسوارد از دیگر معماران مشهور این کشور محسوب می‌شود. نیکودموس تسین الدر نیز در زمینه معماری‌های سبک مدرن از کشور سوئد به رتبه خوبی رسیده است.

کشورها و مناطق وابسته سوئد

کشورها و مناطق وابسته سوئد | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سوئد یکی از کشورهای شمال اروپا محسوب می‌شود. این کشور از سمت غرب با نروژ همسایه است و از سمت شمال شرق با کشور فنلاند همسایه است. همینطور از سمت شرق با خلیج بوتنی مرز مشترک دارد. این کشور از سمت جنوب غربی با کشور دانمارک هم مرز است. مناطق وابسته به سوئد از نظر تولیدات داخلی به وضعیت خوبی رسیده اند و واردات زیادی از کشور سوئد دارند. در زمینه تولید محصولات بهداشتی این کشور شراکت‌های بزرگی با کشورهای بزرگ دنیا صورت گرفته است و سوئد توانسته با رشد اقتصادی بالایی همراه باشد.

فرهنگ مردم سوئد

فرهنگ مردم سوئد | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

محیط سوئد بسیار آرام است، در این کشور مردم با هم با صدای ملایم صحبت می‌کنند و به طور کلی خونسرد هستند. مهمان‌نوازی در کشور سوئد به صورت رسمی است. عموماً دعوت در این کشور به صرف قهوه و چای است در صورتی که برای صرف غذا به سوئد دعوت شدید باید در زمان دقیق حاضر شوید مردم این کشور از تأخیر بسیار ناراحت می‌شوند. لباس پوشیدن در کشور سوئد بسیار مهم است و باید از لباس‌های رسمی در این کشور استفاده شده است. حجاب کشور سوئد مناسب است.

زبان سوئدی در این کشور یک زبان رسمی است اما زبان سامی نیز دیده می‌شود. در بخش‌هایی از این کشور زبان‌های فنلاندی نیز دیده می‌شود. برخی از مردم کشور سوئد به زبان انگلیسی نیز صحبت می‌کنند.

در کشور سوئد خانواده جایگاه بسیار مهمی دارد و حقوق کودکان نیز رعایت می‌شود. افرادی که در منزل می‌مانند و از فرزندان خود مراقبت می‌کنند دارای حق و حقوقی هستند. در این کشور تا 18 ماهگی فرزند والدین می‌توانند سرکار نروند. فضای خانواده بسیار صمیمانه است و یکی از مهمترین فرهنگ‌های کشور سوئد طرفداری در برابر حقوق انسان‌ها است. سوئدی‌ها بیش از گوش خود استفاده می‌کنند و برای حرف طرف مقابل بسیار ارزش قائل هستند. فخرفروشی در این کشور هیچ معنی ندارد . رعایت حقوق افراد و رعایت صف بسیار مهم است. در اغلب مکان‌های عمومی این کشور سیستم‌های نوبت‌دهی وجود دارد و افراد باید به خصوص دیگران به طور دقیق احترام بگذارند.

پیشرفت در سوئد

پیشرفت در سوئد | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

رشد کامپیوتر در کشور سوئد در سال‌های اخیر بسیار زیاد دیده شده است به طوری که برنامه نویسان در این کشور نرم افزارهای بسیار پیشرفته‌ای طراحی کرده‌اند. کشور سوئد در زمینه رباتیک نیز به رتبه خوبی رسیده است در این کشور شرایط تحصیل و کار نیز با پیشرفت روبرو بوده است.

رشد اقتصادی در کشور سوئد به هیچ عنوان با افت روبرو نبوده و شرکت‌هایی که در زمینه تولید مواد خام هستند رشد بالایی داشتند. این کشور یک اقتصاد توسعه یافته صادرات محور دارد به طوری که در زمینه چوب و سنگ آهن نیز رتبه 3 در دنیا را کسب کرده است. جهت‌گیری علمی در کشور سوئد به صورت عملی است و تمامی سیستم‌های آموزشی در دانشگاه‌های این کشور به صورت عملی تنظیم شده‌اند.

این کشور در زمینه موسیقی توانسته رتبه بالایی را به خود اختصاص دهد اینطور که شواهد نشان می‌دهد پیشرفت کشور سوئد در زمینه کسب و کار‌های اینترنتی برای بانوان نیز با پیشرفت شگفت انگیزی روبرو بوده به این ترتیب افرادی که قصد دارند این کشور را برای زندگی انتخاب نمایند می‌توانند به سرعت خود را به پیشرفت‌های گسترده‌ای برسانند. اقتصاد کشور سوئد پیشرفت دوبرابری داشته است.

قوانین عمومی در سوئد

قوانین عمومی در سوئد | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 این کشور هر نوع تنبیه در مدرسه را جرم محسوب می‌کند حتی اگر یک کودک بخواهد معلم را بکشد معلم حق ندارد وی را تنبیه کند!

رانندگی در حالت مستی به قیمت از دست دادن ماشین شما تمام می‌شود. در حالتی که تا 24 ساعت قبل الکل مصرف شده باشد شما مجرم شناخته می‌شوید. محاکمه آن ابطال گواهینامه، محاکمه در دادگاه، زنان تا دو سال ، جریمه‌های ملی سنگین و ثبت نام در فهرست سیاه است. شما از آن پس نمی‌توانید از دولت این کشور وام دریافت نمایید و شغل شما نیز زیر سوال می‌رود.

در صورتی که در کشور سوئد از پرداخت مالیات سرباز بزنید عواقب بسیار سنگینی پیش روی شما قرار می‌گیرد. جریمه‌هایی که در این مسیر وجود دارد سه برابر هزینه اولیه است. قوانین لفظی در این کشور به طور روتین دیده می‌شود که در زندگی روزمره تأثیر می‌گذارد.

هرگونه اعمال خشونت علیه زنان در این کشور با حساسیت های زیادی همراه است.

در کشور سوئد افراد باید ساده سخن بگویند. سخن گفتن با تعارف در این کشور هرگز نمی‌تواند گزینه خوبی باشد. در نظر داشته باشید که صحبت ساده و کمی رک بهترین گزینه است.

معادل سازی مدارک در برخی از دانشگاه‌های این کشور وجود دارد و افراد می‌توانند با رعایت یک سری اصول مهم این روال را به خوبی پیش ببرند.