x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو - مراحل و شرایط اخذ اقامت برای خود و همراه در سوئد - gotoTR

مراحل و شرایط اخذ اقامت برای خود و همراه در سوئد

موسسه اعزام دانشجو - مراحل و شرایط اخذ اقامت برای خود و همراه در سوئد - gotoTR

اگر می‌خواهید برای خود و همسر و فرزند خود اقامت کشور سوئد را اخذ نمایید باید در ابتدا روش درستی اخذ ویزای این کشور برای خودتان را بدانید و به دنبال آن برای همراه خود اقدام کنید. می‌دانیم که انواع ویزا برای ورود به کشور سوئد وجود دارد این روال سبب می‌شود که اخذ اقامت برای این کشور کمی آسان‌تر شود ما در بخش مربوطه در خصوص انواع ویزای این کشور صحبت کرده‌ایم در این بخش می‌خواهیم شرایط اقامتی را بررسی کنیم. ویزای تحصیلی، سرمایه‌گذاری و کارآفرینی سه دسته مهم هستند که روال اخذ اقامت همراه را آسان‌تر می‌کنند البته روش‌های دیگری نیز وجود دارد اما ما به مهمترین‌ها می‌پردازیم. در صورتی که مهاجرت به کشور سوئد از طریق سرمایه‌گذاری گزینه مناسب برای شما است باید مبلغی که از سوی این کشور اعلام می‌شود را در وضعیت حساب بانکی قرار دهید به این ترتیب امکان درخواست اقامت همراه برای شما به شکل همزمان صورت می‌گیرد اگر بخواهید به سراغ روش‌های ثبت شرکت در کشور سوئد بروید نیاز است یک مدت مشخص که اغلب بسته به شرایط کاری شرکت و گردش مالی شما تعیین می‌شود را بگذرانید تا مشخص شود که آیا می‌توانید برای ادامه فعالیت در این کشور اقدامات درستی داشته باشید یا خیر پس از آن شرایط ورود همراه شما فراهم می‌شود. اگر می‌خواهید برای خود و همسر و فرزند خود اقامت کشور سوئد را اخذ نمایید باید در ابتدا روش درستی اخذ ویزای این کشور برای خودتان را بدانید و به دنبال آن برای همراه خود اقدام کنید. 
 مورد بعدی نیز در زمینه کارآفرینی در کشور سوئد است که یکی از بهترین روش‌ها برای ورود همراه نیز محسوب می‌شود در این روش چه خوب است بتوانید ایده‌ای جدید و سودآور داشته باشید.  

در کل بدانید که برای اقامت دائم در این کشور 5 سال باید زندگی کنید و در این کشور کار کنید تا بتوانید درخواست کدملی بدهید و از مزایای شهروندی مانند خرید و فروش ماشین و یا افتتاح حساب بهره مند شوید.