x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

اطلاعات کلی درباره سوئیس

کشور سوئیس یک کشور قدرتمند در زمینه اقتصاد محسوب می‌شود و یکی از کشورهای ثروتمند جهان است. این کشور به اندازه 41.283 کیلومتر مربع مساحت دارد و در لیست کشورهای کوچک قرار دارد. همسایه های این کشور فرانسه، آلمان ، ایتالیا و اتریش هستند. افرادی که به کشور سوئیس سفر می کنند اغلب شهرهای بازل، ژنو و لوزان و زوریخ را برای گشت و گذار انتخاب می کنند. این کشور در حدود 26 کانتون دارد و 17 بخش آن نیز به زبان آلمانی است. زبان کشور سوئیس اغلب فرانسوی است. امید به زندگی کشور سوئیس رتبه دوم در دنیا را دارد. در این کشور به ازای هر کیلومتر مربع مساحت یک مسیر پیاده روی در نظر گرفته شده است و بافت شهرهای کشور سوئیس بسیار زیبا و خاص هستند. این کشور بهترین مکان برای قایق سواری محسوب می‌شود. این کشور دارای 7.5 میلیون نفر جمعیت است. شهرهای زوریخ و ژنو در کشور سوئیس قطب های اقتصادی به شمار می آیند. در این کشور بانکداری در وضعیت بسیار قدرتمندی ظاهر شده است به طوریکه سیاست های جدید بانکداری کشور سوئیس سبب شده است که رشد اقتصادی در این کشور 75 درصد بیشتر از 10 ساله گذشته شود که این رقم به نوبه خود بسیار ارزشمند است. تولید ناخالص کشور سوئیس در سال 2018 در حدود 9.300 میلیارد دلار اعلام شده است و درآمد سرمایه برای هر فرد این کشور از 39 هزار دلار آغاز شده و قطعاً شغل های تخصصی به درآمد بیشتری دست خواهند یافت. در نظر داشته باشید که در این کشور در حدود سه میلیون و 900 هزار نفر مشغول به کار هستند به طوریکه در حدود 4 درصد در بخش کشاورزی و در حدود 3 درصد در بخش صنعت و بیش از 1 درصد نیز در بخش خدمات مشغول هستند. شهر برن پایتخت کشور سوئیس است و یکی از شهرهای پرجمعیت در این کشور محسوب می شود. شهر برن در شمال غرب کشور سوئیس قرار دارد و مردم این شهر اغلب به زبان آلمانی صحبت می کنند. شخصیت مردم کشور سوئیس محافظه کار است و سعی می کنند که قانون مداری را یک گزینه همیشگی در زندگی خود در نظر بگیرند. از دیگر ویژگی های مردم این کشور وقت شناسی است. در واقع مردم کشور سوئیس سعی می کنند که کمترین تأخیر را در قرارهای دوستانه یا کاری خود داشته باشند و صداقت بخش مهمی از زندگی مردم این کشور محسوب می‌شود. نرخ مرگ و میر برای مردان در این کشور 80 سال و برای زنان 84 سال اعلام شده است.

پیشنهادات

مشاهده همه پیشنهادها برای کشور سوئیس
مشاوره اطلاعات کلی درباره سوئیس

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی سوئیس

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی سوئیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور سوئیس در لیست کشورهای ثروتمند در دنیا قرار دارد به طوری که درآمد سالانه این کشور در بالاتری رتبه دیده می‌شود. شهرهای زوریخ و ژنو در کشور سوئیس قطب های اقتصادی به شمار می‌آیند. در این کشور بانکداری در وضعیت بسیار قدرتمندی ظاهر شده است به طوریکه سیاست های جدید بانکداری کشور سوئیس سبب شده است که رشد اقتصادی در این کشور 75 درصد بیشتر از 10 ساله گذشته شود که این رقم به نوبه خود بسیار ارزشمند است. از دیگر بخش های اقتصادی ارزشمند در کشور سوئیس بیمه است. زیرساخت بیمه کشور سوئیس از سایر کشورهای بزرگ دنیا نیز فراتر رفته است و مشخص است که در سال های آینده از آلمان  نیز پیشی می‌گیرد. بیمه تمام خانوارهای را پوشش می‌دهد. هر یک از شهرهای کشور سوئیس دارای منبع مالی مخصوص به خود است.

گردشگری در سال های اخیر در کشور سوئیس توانسته رتبه بسیار بالایی داشته باشد به طوری که اقتصاد این کشور را نیز تحت تأثیر قرار داده است. کشور سوئیس بسیار زیبا است و هر ساله تعداد زیادی گردشگر به این کشور سفر می کنند بنابراین این کشور به نوبه خود توانسته در زمینه گردشگری به رشد خوبی دست یابد. قیمت فرانک کشور سوئیس به طور دوره ای تعیین می‌شود.

تولید ناخالص کشور سوئیس در سال 2018 در حدود 9.300 میلیارد دلار اعلام شده است و درآمد سرمایه برای هر فرد این کشور از 39 هزار دلار آغاز شده و قطعاً شغل های تخصصی به درآمد بیشتری دست خواهند یافت. در نظر داشته باشید که در این کشور در حدود سه میلیون و 900 هزار نفر مشغول به کار هستند به طوریکه در حدود 4 درصد در بخش کشاورزی و در حدود 3 درصد در بخش صنعت و بیش از 1 درصد نیز در بخش خدمات مشغول هستند. نرخ بیکاری در کشور سوئیس در حدود یک درصد اعلام شده است و نرخ تورم نیز در حدود 6 درصد است.

محصولات صادراتی در کشور سوئیس ماشین آلات و مواد شیمیایی است در سال های اخیر شاهد صادرات آهن آلات از کشور سوئیس به کشورهای همسایه نیز بوده ایم این کشور روال صادراتی خود را به کشور آلمان 7 درصد ، آمریکا یک درصد، ایتالیا 8 درصد و فرانسه 6 درصد اعلام کرده است. صادرات کشور سوئیس به انگلیس با 8 درصد بیشترین رتبه را به خود اختصاص داده است.

در این کشور منسوجات بیشترین درصد واردات را شامل می شود که بیشتر از کشور آلمان است.

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های سوئیس

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های سوئیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

رتبه کشور سوئیس در زمینه بیمه در سال های اخیر اول در دنیا بوده است به طوری که در بخش های بیمه های درمانی از بهترین خدمات برای مردم استفاده می شود.

این کشور در زمینه کارخانجات و محصولات صنعتی نیز توانسته رتبه خوبی داشته باشد به طوری که مشخص شده است بخش های مختلفی صنعتی در این کشور دسته بندی های خاصی را شامل می شود. شایان ذکر است که کشور سوئیس توانسته در طول ده سال اخیر به رتبه بسیار عالی در زمینه صادرات آهن آلات دست یابد و این موضوع نشان می دهد که وضعیت اقتصادی کشور سوئیس نیز بسیار عالی است.

محصولات کشاورزی کشور سوئیس از دیگر بخش های رتبه آور برای این کشور بوده است به طوریکه نیروی کار به صورت سنتی یا صنعتی در کشور سوئیس توانسته اند یک فضای درآمدزایی بسیار عالی در زمینه کشاورزی داشته باشند.

کشور سوئیس یک کشور قدرتمند محسوب می شود و سیستم بانکداری این کشور نیز در سال های اخیر رشد بسیار عالی داشته است به طوری که بانک های بسیار قدرتمندی در کشور سوئیس شروع به فعالیت دارند. در نظر داشته باشید که این کشور به نوبه خود یکی از بهترین کشور های سرمایه گذاری محسوب می شود.

قانونمند بودن کشور سوئیس نیز به همه دنیا ثابت شده است و مشخص است که رتبه خوبی را شامل می شود. این کشور به نوبه خود از شرایط خوبی برخوردار است.

نوع حکومت و ساختار سیاسی سوئیس

نوع حکومت و ساختار سیاسی سوئیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اگر بخواهیم به طور عمیق به ساختار سیاسی کشور سوئیس بپردازیم اینطور مشخص است که کنفدراسیونی که در کشور سوئیس حکومت دارد دارای یک تاریخچه 700 ساله است. این گروه در سال 1291 میلادی در شهر برن تشکیل شده است. نظام سیاسی کشور سوئیس یک نظام حکومتی قدیمی است. به طور کلی یکی از کمیاب ترین دموکراسی که در قرون وسطی استفاده می شد در کشور سوئیس دیده می شود. این کشور در ابتدا دارای ساختار سیاسی جمهوری بوده است. اما پس از دوره ای برای اتحاد بیشتر و همینطور یک فضای خوب در کشور برای حفظ منابع ساختار حکومت مرکزی در این کشور شکل گرفته است.

کنفدراسیون کشور سوئیس یک حکومت فدرال است که از یک قوه قانونگذار با نام های مجمع فدرال در کنار یک قوه اجرایی به نام شورای فدرال و از یک قوه قضاییه به نام دادگاه عالی فدرال در این کشور تشکیل شده است. سیستم حکومتی این کشور معاهده ای است یعنی فردی به نام رئیس جمهور در کشور سوئیس دیده نمی شود و همه چیز توسط پارلمان ارزیابی می شود.

قدرت اجرایی کشور سوئیس در فدرال هفت نفر است. هفت نفر در طول دوره های چهارساله تعیین می شوند. شورای فدرال مسئولیت هفت وزارت خانه را به عهده دارد. این کشور دو مجلس دارد که مجلس ایالات دارای 46 عضور بوده و از بین استان ها انتخاب می شود و مجلس ملی 200 عضو دارد برای دوره های 4 ساله انتخاب می شود. پرچم کشور سوئیس در طول تاریخ توسط جریان های سیاسی خاصی طراحی شده است.

پایتخت و 9 شهر بزرگ سوئیس

پایتخت و 9 شهر بزرگ سوئیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شهر برن پایتخت کشور سوئیس است و یکی از شهرهای پرجمعیت در این کشور محسوب می‌شود. شهر برن در شمال غرب کشور سوئیس قرار دارد و مردم این شهر اغلب به زبان آلمانی صحبت می‌کنند.

شهر لوزان در جنوب غربی کشور سوئیس قرار دارد و به طور دقیق‌تر بر روی سه تپه قرار گرفته است. این شهر دانشگاه های بسیار مدرن دارد.

شهر بازل یکی از شهرهای بسیار زیبا در کشور سوئیس است و در بخش شمال باختری این کشور قرار دارد. این شهر مرکز صنعتی در کشور سوئیس محسوب می‌شود و در زمینه صنایع شیمیایی و داروسازی به رتبه خوبی رسیده است.

شهر زوریخ در دامنه رشته کوه های آلپ قرار دارد در شمال مرکزی این کشور قرار گرفته است. شهر زوریخ مرکز اصلی تجاری و بازرگانی و فرهنگی کشور سوئیس محسوب می‌شود و ایرانیان معتقد هستند زوریخ بهترین شهر برای زندگی در کشور سوئیس است.

ژنو پس از زوریخ رتبه بالایی دارد و بین کوه های آلپ و جورا قرار دارد. این شهر دومین قطب اقتصادی کشور سوئیس محسوب می‌شود. و هشتمین شهر گران قیمت در دنیا است. مردم این شهر به زبان فرانسوی صحبت می‌کنند.

شهر زرمات از زیباترین کشور سوئیس محسوب می شود که مشهور به شهر بدون خودرو است. در این شهر اغلب افراد دوچرخه سواری می‌کنند.

شهر لوسرن یکی از شهرهای بسیار مشهور قدیمی در کشور سوئیس ست که در کنار دریاچه لوسرن قرار دارد و برای عکاسی و پیاده روی یک گزینه بی نظیر است این شهر ترکیب بی نظیری از معماری مدرن و قدیمی دارا است.

از دیگر شهرهای خوب در کشور سوئیس می توان به اینترلاکن، لوگانو و فولن اشاره کرد، این شهرها نیز انتخاب خوبی برای ایرانیان محسوب می‌شود.


جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در سوئیس

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در سوئیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت به کشور سوئیس اصلاً کار ساده ای نیست اما روز به روز به جمعیت ایرانی مقیم این کشور افزوده می‌شود و علت آن کیفیت بالای زندگی در کشور سوئیس است. کشور سوئیس یک کشور بسیار قدرتمند است به طوریکه ثبت شرکت در این کشور قطعاً با سود دو طرفه همراه است. در این کشور ایرانیانی که به قصد سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت امده اند در زمینه محصولات کشاورزی و همینطور مواد شیمیایی توانستند به فضای درآمدزایی خوبی دست یابند در نظر داشته باشید که اغلب شرکت هایی که در کشور سوئیس ثبت می‌شود جنبه های اجرایی دارند. یک اصل مهم دیگر این است که کشور سوئیس یک کشور بسیار قدرتمند در زمینه های مختلف محسوب می‌شود.  ایرانیانی که قصد دارند درآمد خوبی در این کشور داشته باشند می توانند وارد بخش های خصوصی بیمه ای شوند.


عجایب سوئیس

عجایب سوئیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور سوئیس از سال 1815 تا به امروز درگیر هیچ جنگی نبوده است.

کشور سوئیس مقر بسیار از سازمان ها و ارگان های بین المللی است.

این کشور از سال 1848 از نظام فدرالی پیروی می‌کند.

خلاصه تاریخ سوئیس

خلاصه تاریخ سوئیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تاریخ کشور سوئیس به حدود 150 هزار سال قبل باز می گردد. در حدود 5300 سال پیش از میلاد قدیمی ترین شهرک کشاورزی در این کشور یافت شده است. هلوتی ها یکی از مهمترین قبایل سلتی در کشور سوئیس محسوب شده است. ارتش روم در این کشور توسط فردی به نام ژولویس شکست داده شد.

سلت ها اولین ساکنان در کشور سوئیس است که از قوم هلوتیا بوده و پس از تسلط کامل رومیان در کوهستان های ژورا و آلپ سکونت داشتند. هلوتیا در سال 58 پیش از میلاد به تصرف ژولویس درآمد. او امپراطور روم بود. در قرن 5 میلادی ژرمن ها به این سرزمین وارد شدند و در بخش ساحل غربی آر سکونت داشتند. ژرمن ها از اقوام مستقل در این کشور محسوب شده اند. در سال 639 میلادی دولتی در این کشور بنیان گذاشته شد که بعدها به فرانسه لقب گرفت. امروزه این بخش از کشور سوئیس جدا شده است. حکومت این منطقه در قرن 13 بین کنت ها و خانواده هابسبروگ و حکمرانی محلی تقسیم شده است. در سال 1291 در کشور سوئیس سه منطقه اوری، شوایتس و اروتراولیدن در این کشور شکل گرفتند. تاریخ کشور سوئیس بسیار پیچیده است.

خلاصه ای از جغرافیای سوئیس

خلاصه ای از جغرافیای سوئیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور سوئیس یک کشور قدرتمند در زمینه اقتصاد محسوب می‌شود و یکی از کشورهای ثروتمند جهانی است. این کشور به اندازه 41.283 کیلومتر مربع مساحت دارد و در لیست کشورهای کوچک قرار دارد. همسایه های این کشور فرانسه ، آلمان و ایتالیا و اتریش هستند. افرادی که به کشور سوئیس سفر می کنند اغلب شهرهای بازل، ژنو و لوزان و زوریخ را برای گشت و گذار انتخاب می‌کنند.

این کشور در حدود 26 کانتون دارد و 17 بخش آن نیز به زبان آلمانی است. زبان کشور سوئیس اغلب فرانسوی است. امید به زندگی کشور سوئیس رتبه دوم در دنیا را دارد. در این کشور به ازای هر کیلومتر مربع مساحت یک مسیر پیاده روی در نظر گرفته شده است و بافت شهرهای کشور سوئیس بسیار زیبا و خاص هستند. این کشور بهترین مکان برای قایق سواری محسوب می شود. این کشور دارای 7.5 میلیون نفر جمعیت است. 64 درصد از مردم این کشور به زبان آلمانی صحبت می کنند. البته زبان آلمانی بیشتر در بخش های شمالی این کشور دیده می‌شود. واحد پول کشور سوئیس فرانک است و نرخ فرانک کشور سوئیس به طول دوره ای با سیاست کشور تغییر می‌کند.

آب و هوای کشور سوئیس اغلب معتدل است و تابستان های گرم و مرطوب و زمستان های سرد و برفی دارد. در این کشور بلندترین یخچال های کوهستانی آلپ به طول 14 مایل است. این کشور بسیار زیبا و مدرن طراحی شده است.

در بخش های جنوبی کشور سوئیس شاهد آب و هوای سرد هستید و در بخش های مدیترانه ای نیز آب و هوای معتدل دیده می شود. تابستان های این کشور گرم و مرطوب است اما گاهی نیز شاهد باران های متناوب خواهیم بود. رطوبت در فصل زمستان در کشور سوئیس کمتر دیده می‌شود.

افرادی که قصد دارند با ویزای گردشگری وارد خاک کشور سوئیس شوند باید بدانند که فصل های شلوغ گردشگری در این کشور ماه های جولای و آگوست اعلام شده است به طوری که وضعیت هوا در مطلوب ترین شکل خود دیده می شود. در فصل های تابستان و بهار هتل و هاستل ها به سرعت پر می‌شود.

افرادی که به ورزش های زمستانی علاقه دارند می توانند فصل زمستان را گزینه خوبی برای سفر خود بدانند و در صورتی که هدف اصلی شما صرفه جویی در هزینه ها است باید به سراغ ماه های نوامبر تا مارس بروید این ماه گردشگران کمتری به کشور سوئیس سفر می‌کنند و قیمت ها ارزان تر است.

کشور سوئیس دارای پوشش گیاهی بسیار زیبایی است به طوریکه یکی از بخش های سفر بازدید از پارک های این کشور و همینطور فضای سبز و زیبای آن است. کشور سوئیس به طور کلی در فصل زمستان نیز فضای تفریحی بسیار عالی برای افراد فراهم می سازد به طوری که افراد اسکی سوار در این فصل ها می توانند از سفر خود نهایت لذت را ببرند.

در طول سال در این کشور جشن ها و فستیوال های زیادی برگزار می‌شود. کنسرت های خیابانی بخش مهمی از زندگی افراد در کشور سوئیس محسوب می‌شود.

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری سوئیس

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری سوئیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در کشور سوئیس چهره های مشهور زیادی در زمینه هنر دیده می‌شود.

تصویرگران کشور سوئیس به نام های اچ آر گیگر و ماریا زیبلا بسیار شهرت دارند.

طراحان کشور سوئیس به نام های ماکس بیل و فردت باتان در سال های طولانی توانستند در زمینه مد و فشن و همینطور در عرصه سینما به رتبه خوبی دست یابند.

معماران مشهور کشور سوئیس نیز به نام های ماریو بوتا، پیترو لومباردو، دومنیکو ترتزینی و فرانچسکو بورومینی است که هر یک در ردیف های شغلی خود به رتبه خوبی دست یافته اند.

کارگردان مشهور کشور سوئیس در زمینه اپرا لوک بوندی و مارته دکلر نام دارد که در جهان نیز آثار این افراد به شهرت زیادی رسیده است. کشور سوئیس یک کشور بسیار قدرتمند بوده و در زمینه های مختلف به رشد خوبی رسیده است.

کشورها و مناطق وابسته سوئیس

کشورها و مناطق وابسته سوئیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

این کشور در دوره های زمانی خاصی تحت استعمار ایتالیا بود. در دوره های خاص شاهد یک دوره اشغالگری کشور آلمان بوده است و کشورهای همسایه کشمکش های زیادی را برای کشور سوئیس ایجاد کرده اند.


فرهنگ مردم سوئیس

فرهنگ مردم سوئیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مردم کشور سوئیس بسیار متواضع هستند اما قانون مداری بخش مهمی از زندگی این افراد محسوب می‌شود. این گزینه را می‌توان در رانندگی این افراد به سادگی متوجه شد. مردم کشور سوئیس بسیار به میراث غنی و بزرگ خود افتخار می‌کنند. در این کشور فرهنگ های بومی و هنرهای مرتبط نیز دیده می‌شود.

شکلات بخش مهمی از زندگی مردم کشور سوئیس است به طوری که از مهمانان نیز با شکلات پذیرایی می‌شود. در نظر داشته باشید که مردم این کشور از تاریخ غنی و هنرهای خود مراقبت می‌کنند و حتی سعی می‌کنند که به بخش های هنری سرزمین خود بسیار رشد دهند.

در این کشور سه زبان رسمی آلمانی، فرانسوی و ایتالیایی استفاده می‌شود. البته زبان اصلی کشور سوئیس رومانش است که این روزها کمتر چنین زبانی در بین مردم رواج دارد.

شخصیت مردم کشور سوئیس محافظه کار است و سعی می‌کنند که قانون مداری را یک گزینه همیشگی در زندگی خود در نظر بگیرند. از دیگر ویژگی های مردم این کشور وقت شناسی است. در واقع مردم کشور سوئیس سعی میکنند که کمترین تأخیر را در قرارهای دوستانه یا کاری خود داشته باشند و صداقت بخش مهمی از زندگی مردم این کشور محسوب می‌شود. نرخ مرگ و میر برای مردان در این کشور 80 سال و برای زنان 84 سال اعلام شده است.

مردم کشور سوئیس زیاد اهل گشت و گذار و بیرون رفتن نیستند و رویدادهای عمومی در این کشور در زمینه های رقابتی قرار دارد. کودکان در این کشور بسیار مستقل بار می آیند و آموزش دوچرخه سواری از همان روزهای اول به کودکان داده می‌شود. کودکان از سنین کم یاد می‌گیرند که تنها به مدرسه بروند.

مردم این کشور هنوز هم از لباس های سنتی استفاده می‌کنند و استفاده از دامن و و پیراهن های گلدار در این کشور بسیار دیده می‌شود. بسیاری از مردم کشور سوئیس از جوراب شلواری نیز استفاده می کنند. مردان پیراهن سفید و شلوارک به تن می کنند. در نظر داشته باشید که حجاب کشور سوئیس آزاد است اما رویکرد سنتی هنوز هم در بین مردم این کشور دیده می‌شود.


پیشرفت در سوئیس

پیشرفت در سوئیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

پیشرفت کشور سوئیس در زمینه خدمات بیمارستانی بی نظیر است به طوری که در سال های اخیر سخت گیری و پیچیده ترین فضای درمانی در این کشور به نتیجه رسیده است.

محصولات صادراتی کشور سوئیس هر یک دسته بندی های مختلفی دارد به طوری که این کشور در زمینه ارزیابی صحیح صادرات توانسته به رتبه خوبی دست یابد. در کشور سوئیس محصولات وارداتی نیز رشد خوبی داشته است و افراد زیادی در این زمینه مشغول به کار شده اند.

سیستم تحصیل در کشور سوئیس بی نظیر است به طوری که بورسیه های تحصیلی بسیار ارزشمندی در اختیار دانشجویان خارجی قرار می گیرد در نظر داشته باشید که مردم این کشور به تحصیل بسیار علاقه نشان می‌دهند و در فضای دانشگاهی بهترین شرایط برای تحصیل دیده می‌شود.

سیاست در کشور سوئیس از یک نظم بسیار عجیبی برخوردار است وی کی از دلایل پیشرفت در زمینه های صنعتی در کشور سوئیس وجود ساختار منظم سیاسی است. شایان ذکر است که این کشور در زمینه های مختلف توانسته به رتبه خوبی دست یابد.

هنر و فرهنگ در کشور سوئیس نیز به پیشرفت خوبی رسیده است به طوری که هر ساله گالری های هنری گسترده ای در این کشور برگزار می‌شود. این کشور در زمینه حمل و نقل بین شهری از سیستم های بسیار مدرن استفاده کرده است و پیشرفت بسیار عالی در این زمینه نیز گزارش می‌شود.


قوانین عمومی در سوئیس

قوانین عمومی در سوئیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دین مردم کشور سوئیس اغلب مسیحی است. مردم در این کشور به طور کلی به مذهب های کاتولیک و پروتستان  گرایش دارند و احترام به ادیان یکدیگر بخش مهمی از زندگی در کشور سوئیس محسوب می‌شود.

در نظر داشته باشید که قانون شکنی با مجازات های بسیار سختی در کشور سوئیس همراه است به طوری که در طول کار اگر یکبار به عمد یا سهل مشکلی ایجاد نمایید احتمال اینکه شغل خود را برای همیشه از دست دهید وجود دارد.

مردم کشور سوئیس اهل خوشگذرانی‌های زیاد نیستند و به طور کلی در قانون زندگی این کشور دیده می شود که افراد حق دارند زمانی را با خود خلوت کنند.

در این کشور حق ندارید لهجه کسی را مسخره کنید همین موضوع از نظر لباس و حجاب نیز دیده می‌شود پس باید مراقب رفتارمان باشیم.