x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

اطلاعات کلی درباره تایوان

پایتخت سیاسی و اقتصادی تایوان، شهر چین تایپه محسوب می شود که از نظر تراکم جمعیت در لیست پرجمعیت ترین شهرهای روی زمین قرار دارد. چین تایپه توسط کوه های شمالی جزیره محصور شده است و به طور کلی جمعیت سه میلیونی برای آن گزارش شده است . این منطقه دارای بازارها و آسمان خراش ها و همینطور معابد زیادی است. وقتی در چین تایپه قدم می زنید اولین حسی که برای شما ایجاد می شود ساختمان های قدیمی و سنتی است اما وقتی دقیق تر شوید مشخص می‌شود که ساختمان های جدید و بسیار هوشمندی در این منطقه وجود دارد که با معیارهای بین المللی بسیار سازگار هستند. نرخ پس انداز و سرمایه گذاری در چین تایپه بسیار بالا است و تحلیلگران معتقد هستند که تشکیل سرمایه نقش آسانی در توسعه موفق دارد، سرمایه‌سرانه در چین تایپه به طور کلی بیشتر از کشورهای در حال توسعه است و این عامل سبب شده است که میزان بهره وری و درآمد در وضعیت بهتری قرار بگیرد. نرخ های پس انداز چین تایپه در بالاترین سطح دیده می شود و رشد 40 درصدی تا به امروز داشته است. از دیگر روند های مشخص در زمینه اقتصاد چین تایپه پراکنش های تجاری است. استقلال چین تایپه به رشد اقتصادی آن کمک زیادی داشته است به طوریکه روند اقتصادی بیشتر در زمینه صنعت دیده می شود. دولت سیستم معاف از مالیات را برای ثبت شرکت های صنعتی انتخاب کرده است در این راستا مسیر اقتصادی به طور جدی و صحیح دنبال می شود. وضعیت سرمایه گذاری در چین تایپه در مسیر های مشخصی دنبال می‌شود. در تاریخ اقتصادی چین تایپه مراحل زیادی در زمینه جایگزینی واردات دیده شده است و در دوره زمانی 1949 تا 58 صنعتی شدن بخش مهمی از اهداف دولت چین تایپه بوده است. اصلاحاتی که در سال 1957 صورت گرفت به سمت تشویق صادرات و بازار آزاد بوده است و به طور کلی اقتصاد در این مسیر برنامه ریزی کمتری دارد. در دهه 1980 همه صادرات و واردات چین تایپه نیاز به مجوز داشتند. به طور کلی سیستم واردات در این منطقه در سه طبقه بندی ممنوع، کنترل شده و مجاز دیده می شود. در سال 1590 پرتغالی ها این جزیره را کشف می کنند و نامی که بر روی آن گذاشته می شود فورموزا است. فورموزا به معنی زیبا است. در سال 1641 اسپانیایی ها وارد بخش شمالی جزیره شده و هلندی ها وارد بخش جنوبی می شوند. در سال 1661 ژنرال کوژینپا به صورت یک پادشاهی مستقل حکومت تایپه را به دست می گیرد. با آغاز جنگ بین چین و ژاپن در سال 1895 چینی‌ها شکست می خورند و تایوان نیز به دست ژاپنی ها می افتد. تایپه توانسته پیشرفت خوبی در زمینه تکنولوژی روز دنیا داشته باشد، بسیاری از دانشگاه های این منطقه مجهز به سیستم ردیابی اقتصادی هستند و مشخص است که رشد اداری در تایپه نیز در سال‌های اخیر تغییرات خوبی داشته است. پیشرفت تایپه در زمینه پزشکی نیز خوب بوده است و آزمایشگاه های زیادی در این شهر برای فعالیت دیده می شود.

 

مشاوره اطلاعات کلی درباره تایوان

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی تایوان

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یک بخش مهم در چین تایپه توسعه زیرساخت است که تبدیل به یک عامل کلیدی در موفقیت شده است. برای مثال برای اینکه یک قطب رشد به طور دقیق در چین تایپه صورت بگیرد نیاز است که توسعه صنعتی و تجاری به هم متصل باشند که دولت در این راستا بسیار عالی عمل کرده است و چین تایپه توانسته یک نظام زیرساخت قدرتمند را فراهم سازد. این مسیر سبب شده است که از بسیاری از کشورهای فقیر برتر باشد. در سال های اخیر دولت چین تایپه تأکید بر ارتباطات مخابراتی و همینطور زیرساخت های فناوری بالا داشته و در این زمینه بسیار موفق ظاهر شده است.

دولت اقتصاد خود را در زمینه اصلاحات ارضی زودهنگام و کامل نیز در نظر گرفته است به طوریکه این دولت سعی داشته که برنامه اصلاحات ارضی کاملی را فراهم سازد. صاحبان زمین در مقابل اشغال زمین خود سعی به ارزیابی های سهامی داشته اند و این عامل سبب شده که رشد فوق العاده سریعی صورت بگیرد. بهره وری از کشاورزی یک امتیاز ارزشمند در چین تایپه است و پایه اصلی صنعتی را شامل شده است.

نرخ پس انداز و سرمایه گذاری در چین تایپه بسیار بالا است و تحلیلگران معتقد هستند که تشکیل سرمایه نقش آسانی در توسعه موفق دارد، سرمایه سرانه در چین تایپه به طور کلی بیشتر از کشورهای در حال توسعه است و این عامل سبب شده است که میزان بهره وری و درآمد در وضعیت بهتری قرار بگیرد. نرخ های پس انداز چین تایپه در بالاترین سطح دیده می شود و رشد 40 درصدی تا به امروز داشته است. از دیگر روند های مشخص در زمینه اقتصاد چین تایپه پراکنش‌های تجاری است. حقیقت این است که پس انداز به تنهایی نمی تواند معجزه کند و می بایست مسیر درست برای جذب کارآفرینان نیز صورت بگیرد به این ترتیب رشد هزاران شرکت کوچک خارجی در چین تایپه سبب شده است که دولت بتواند نقش مهمی در ورود به شورای توسعه تجارت خارجی داشته باشد. وظیفه این شورا جذب اندیشه های جدید است تا فناوری و تطبیق در بازارهای صنعتی رونق بهتری داشته باشد. وضعیت برای بازارهای صنعتی چین تایپه بسیار ایده آل پیشرفته و مشخص است که رتبه های اقتصادی در این منطقه به طور جدی دنبال می شود. حقیقت این است که دولت چین تایپه سعی دارد به طور حتم مسیر ایده آلی در زمینه اقتصاد فراهم سازد و تا حد زیادی در این راستا موفق نیز ظاهر شده است. استقلال چین تایپه به رشد اقتصادی آن کمک زیادی داشته است به طوریکه روند اقتصادی بیشتر در زمینه صنعت دیده می‌شود. دولت سیستم معاف از مالیات را برای ثبت شرکت های صنعتی انتخاب کرده است در این راستا مسیر اقتصادی به طور جدی و صحیح دنبال می شود. وضعیت سرمایه گذاری در چین تایپه در مسیر های مشخصی دنبال می شود.

 

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های تایوان

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سیاست های مؤثر بخش صنعتی دولتی سبب شده است که رتبه چین تایپه در سال های اخیر تغییرات زیادی داشته باشد. در واقع یکی از مسائل بسیار مهم برای موفقیت چین تایپه نظام بازاری این منطقه است. این منطقه توانسته سیاست های صنعتی گسترده دولتی را به کار بگیرد و در این راستا موفقیت زیادی دیده می شود.

چین تایپه دارای نظام سیاست صنعتی فعالی است و به طور کلی سیستم‌های برقراری مجوزهای صادراتی نیز در این منطقه دقیق تر دیده می شود. کنترل سرمایه گذاری های خارجی در داخل و خارج چین تایپه نیز صورت گرفته است و کارتل های صادراتی فراهم شده است. انگیزه های مالی برای سرمایه گذاری در بخش های اولویت دار دیده می شود و هدف گذاری مشخصی در راستای صنایع دیده می شود.

امروزه چین تایپه موقعیت کشورهای توسعه یافته ای را به دست آورده است و دولت در این مسیر نقش کمتری را بازی می کند.

در تاریخ اقتصادی چین تایپه مراحل زیادی در زمینه جایگزینی واردات دیده شده است و در دوره زمانی 1949 تا 58 صنعتی شدن بخش مهمی از اهداف دولت چین تایپه بوده است. اصلاحاتی که در سال 1957 صورت گرفت به سمت تشویق صادرات و بازار آزاد بوده است و به طورکلی اقتصاد در این مسیر برنامه ریزی کمتری دارد. در دهه 1980 همه صادرات و واردات چین تایپه نیاز به مجوز داشتند. به طور کلی سیستم واردات در این منطقه در سه طبقه بندی ممنوع، کنترل شده و مجاز دیده می شود. کالاهای وارداتی شامل کالاهای لوکس هستند که دارای کیفیت قابل قبولی بوده و مجاز هستند. همینطور قیمت این محصولات بیش از 5 درصد از قیمت کالاهای مشابه نخواهد بود.

بنگاه های تایوان سرمایه گذاری های عظیمی در چین تایپه داشته‌اند و این روند سبب شده است که مشاغل موجود در چین تایپه همپای نیاز به نیروهای ماهر داشته باشند. در این کشور رتبه برای آموزش بسیار بالا است و به طور کلی سیستم تحصیل به طور جدی دنبال می شود. همینطور تأکید بر آموزش افراد در سنین بالا نیز دیده می شود. سیستمی که برای تولید محصولات با فناوری های بالا دیده می شود بیشترین رشد در مسیر کامپیوتر و نرم افزار و توسعه مالی داشته است. توسعه صادراتی پیچیده ای در چین تایپه دیده می شود. به طورکلی این منطقه توانسته رتبه خود در صنعت نیمه هادی رقابتی را افزایش دهد . آزمایشگاه های دولتی در چین تایپه بیشتر از قبل شده اند و دانش فنی بخش مهمی از توسعه چین تایپه محسوب می شود. انگیزه های غیر مستقیم برای بنگاه های محلی وجود دارد و نهادهای کلیدی زیادی نیز برای صادرکنندگان فناوری بالا دیده می شود. توسعه شایستگی و اثربخشی دولتی بخش مهمی از راهبردهای صنعتی شدن چین تایپه است. دگرگونی های اقتصادی بخش مهمی از سیستم صادراتی چین تایپه محسوب می شود و به طور کلی تلاش دولت در زمینه رتبه های بهداشت و خدمات درمانی این منطقه بهتر شده است. زمینه های فناوری در چین تایپه نیز رشد خوبی داشته است و چین تایپه در این زمینه بسیار عالی عمل کرده است.

 

نوع حکومت و ساختار سیاسی تایوان

نوع حکومت و ساختار سیاسی تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وضعیت سیاسی تایپه مبهم و پیچیده است سیستم سیاسی در این کشور بر پایه جمهوری است و چین تایپه دارای ساختار سیاسی مجزا از سایر بخش های تایوان است. اینطور که مشخص است ساختار سیاسی این منطقه بارها ورود به بخش همه پرسی داشته است.

پایتخت و 9 شهر بزرگ تایوان

پایتخت و 9 شهر بزرگ تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تایپه پایتخت کشور تایوان است.این شهر حدود 3 میلیون نفر جمعیت دارد.همچنین مساحت این شهر 80/271 کیلومتر مربع است. شهر تایپه به همراه شهر توکیو به عنوان یکی از بزرگترین مراکز اقتصادی آسیا محسوب می شوند.

کاوهسیونگ:این شهر 9 متر بالاتر از سطح دریا قرار دارد. و حدود 2 میلیون نفر در این شهر ساکن هستند. قطار شهری کاوهسیونگ در سال 2008 تاسیس شده است.

تایچونگ: در مرکز کشور تایوان قرار دارد و دارای مساحت 214/2 کیلوتر مربع است.

هسینچو: این شهر در شمال تایوان واقع شده است. موزه شیشه ای یادبود بلک اسکادرون، موزه شیشه ای شهر هسینچو، باغ وحش این شهر از جاهای دیدنی شهر هسینچو به شمار می روند.

کیلونگ: یک شهر بندری بزرگ که در شمال شرقی تایوان قرار دارد.این شهر به بندر بارانی معروف شده است به خاطر بارندگی زیاد و نقش دریایی که دارد. این شهر دومین بندر بزرگ دراین کشور محسوب می‌شود.

چیایی: این شهر در شمال دشت چیانان و در جنوب غربی جزیره تایوان واقع شده است. در شمال آن رودخانه پوزی، در غرب فرودگاه چیایی و در جنوب رودخانه بژنگ قرار دارد.

هوالین: در ساحل شرقی این کشور واقع شده است. موزه مجسمه سازی سنگی کانالی هوالین، باغ مرکزی کاج، پارک مرکزی تزو چی از مکان‌های دیدنی این شهر به شمار می روند.

تایتونگ: این شهر در جنوب شرقی تایوان واقع شده است. تعدادی از تابوت های تخته سنگی نوسنگی برای اولین بار در 1980 در این شهر کشف شده است.

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در تایوان

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در تایپه ترکیب مشخصی از بازار آزاد و سیستم دولتی دیده می شود و ثبت شرکت از اقدامات همیشگی و بسیار موفق در این منطقه محسوب می شود. همانطور که رویکردهای اقتصادی جدید نشان می دهد تایپه از دسته مناطقی است که نیاز بازار را اولین اولویت خود قرار می‌دهد و وضعیت زندگی در این منطقه به طور جدی دنبال می شود. سیستم معافیت از مالیات بخش های مهم اقتصادی در ثبت شرکت در تایپه است که در چند سال اخیر سبب شده است که ایرانیان بیشتری این منطقه را برای زندگی انتخاب کنند. بخش های تولیدی در تایپه در چند سال اخیر تغییرات زیادی داشته است و دولت سعی دارد که کمک های اقتصادی مناسبی در زمینه ثبت شرکت در این کشور داشته باشد و خوشبختانه در این مسیر بسیار عالی نیز ظاهر شده است. حقیقت این است که ایرانیان ورود به بخش صنعت تایپه را بسیار بیشتر از سایر بخش ها قبول کرده اند و چنین شرایطی سبب شده است که سیستم اقتصادی تایپه در سال های اخیر بهتر باشد. حقیقت این است که این کشور به طور دقیق رویکردهای اقتصادی مدرنی را در پیش گرفته و در این زمینه بسیار ایده آل ظاهر شده است. نرخ بهره های واقعی شرکتی در تایپه بهتر از دوره های قبلی است و مشخص است که پس انداز بخش جدا نشدنی از زندگی مردم محسوب می شود. وضعیت سرمایه گذاری های خارجی در تایپه می تواند منجر به ایجاد زیرساخت‌های مشخصی شود.

عجایب تایوان

عجایب تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برج سر به فلک کشیده تایپه یکی از دیدنی های  مشهور این منطقه محسوب می شود که در سال 2004 رونمایی شد. این برج میان ابرهای آسمان قد علم کرده است و روز به روز دیدنی تر نیز می شود در این برج رستوران های زیادی وجود دارد.

کاخ موزه ملی تاپیه یک کاخ زیبا و بزرگ است که پله های آن به طور کلی سفید و زیبا هستند و از جنس مرمر تهیه شده اند و بر روی تپه های سرسبز قرار دارد. در حال حاضر این کاخ به موزه تبدیل شده است و در سال 1965 نیز بنا شده است.

یکی دیگر از عجایب و جذابیت های این کشور غذاهای محلی است. در واقع بسیاری از افرادی که تایوان را برای گردشگری انتخاب می‌کنند برای تست غذاهای محلی به سراغ تایپه می روند. تنوع زیادی در طعم و رنگ و بو و همینطور مواد غذایی این منطقه دیده می شود.

بازار شب شیلین برای کسانی که علاقه زیاد به بازارگردی دارند گزینه بسیار خوبی است. این بازار از ساعت 7 غروب آغاز به کار کرده و تا نیمه های شب نیز فعالیت خود را ادامه داده است. عطر و بوی دل انگیز و غذاهای اشتها آور به طور کلی در رستوران های این بازار دیده می شود.

چشمه های آب گرم بئیتو با خاصیت درمانی خود در دنیا مشهور است و یکی از بهترین دیدنی های تایپه محسوب می شود. باغ وحش تایپه برای نگهداری گونه های حیوانات نادر گزینه  خوبی است در این منطقه پاندای دوست داشتنی و زیبایی وجود دارد و برای کودکان یک گزینه بی نظیر محسوب می شود.

شما می توانید سری به گارد در سالن یاد بود چیانگ کای بزنید و از مجموعه های تاریخی این بخش دیدن نمایید. شاهکار معماری که در این بخش دیده می شود بسیار عجیب و غریب است.

پارک ملی یانگمینگشان یکی از مکان های دیدنی برای گردش و قدم‌زدن محسوب می شود و پر از طبیعت و سرسبزی است.  منطقه جیفون یک منطقه بازرگانی و همینطور تاریخی است که برای بازدید بسیار ایده آل است، این منطقه موقعیت های تجاری و جاذبه های تاریخی گسترده ای دارد.

بازار خیابانی دیهوآ یک بازار دیدنی و بی نظیر در تایپه است و در این بازار هر چیز با قیمتی عالی به فروش می رسد این بازار مکان مناسبی برای تهیه سوغاتی محسوب می شود و برای هدیه به دوستان نیز بسیار ایده آل است. این بازار شلوغ و پر هیجان است و فضای دیدنی بی نظیری دارد.

رستوران خانه استیک پلاک 168 تایپه را از دست ندهید این فضا برای کسانی است که خود را آماده تست غذاهای جدید و عجیب کرده‌اند.

از دیگر دیدنی های جذاب در تاپیه می توان به موارد زیر اشاره کرد اگر زمانش را دارید حتماً دیدن کنید.

 

 مقبره یادبود چیانگ کای شک

بنای لانگشان

بنای گوآندو

بنای ژینان

بنای قربانیان انقلاب ملی

هتل آرک

رستوران مزه

رستوران چینی ین

رستوران سنتی دین تای فونگ

رستوران کینگ اسپایسی

  •  

خلاصه تاریخ تایوان

خلاصه تاریخ تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در سال 1590 پرتغالی ها این جزیره را کشف می کنند و نامی که بر روی آن گذاشته می شود فورموزا است. فورموزا به معنی زیبا است. در سال 1641 اسپانیایی ها وارد بخش شمالی جزیره شده و هلندی ها وارد بخش جنوبی می شوند. در سال 1661 ژنرال کوژینپا به صورت یک پادشاهی مستقل حکومت تایپه را به دست می گیرد. با آغاز جنگ بین چین و ژاپن در سال 1895 چینی ها شکست می خورند و تایوان نیز به دست ژاپنی ها می افتاد. ژاپنی ها در مدت حاکمیت خود بر تایوان نقش زیادی را مدنظر قرار می دهند، توسعه و گسترش این جزیره در سال های اخیر تغییرات مشخصی داشته است.

پس از پایان جنگ جهانی دوم تایپه از ژاپن پس گرفته می شود و بخشی از جمهوری چین را شکل می دهد. وقتی جنگ جهانی دوم آغاز شد تایپه تحت تسلط ژاپن بود.

خلاصه ای از جغرافیای تایوان

خلاصه ای از جغرافیای تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

پایتخت سیاسی و اقتصادی تایوان، شهر چین تایپه محسوب می شود که از نظر تراکم جمعیت در لیست پرجمعیت ترین شهرهای روی زمین قرار دارد. چین تایپه توسط کوه های شمالی جزیره محصور شده است و به طور کلی جمعیت سه میلیونی برای آن گزارش شده است . این منطقه دارای بازارها و آسمان خراش ها و همینطور معابد زیادی است وقتی در چین تایپه قدم می زنید اولین حسی که برای شما ایجاد می شود ساختمان های قدیمی و سنتی است اما وقتی دقیق تر شوید مشخص می‌شود که ساختمان های جدید و بسیار هوشمندی در این منطقه وجود دارد که با معیارهای بین المللی بسیار سازگار هستند. برای بازدید از همه جاذبه های دیدنی چین تایپه می بایست یک ماه و شاید ماه ها زمان بگذارید اما اگر بخواهید مهمترین دیدنی های این شهر را مورد بازدید قرار دهید می توانید یک هفته  زمان را کافی در نظر بگیرید. این منطقه دارای جاذبه های شهری زیادی است و برای یک گردش تاریخی گزینه خوبی محسوب می شود. موزه ملی تایوان و همینطور تالار یادبود چیانگ کای شیک از دیدنی های مهم چین تایپه محسوب می شود و هسته سیاسی و تاریخی این منطقه زیبا خواهد بود.

در چین تایپه محله های قدیمی زیادی دیده می شود و خانه های چوبی و خاصی وجود دارد که از اوایل قرن بیستم به یادگار مانده است . به طور کلی این معبد ها بهترین نمادهای سنتی محسوب می شود. در شمال چین تایپه شاهد خیابان هایی زیبا و رنگارنگ پر از مغازه‌های قدیمی هستیم. معبد بااوآن یکی از زیباترین معابد این بخش محسوب می شود. همینطور موزه شونگ یو نیز از دیدنی های مشهور چین تایپه است و می تواند در سفر شما گزینه خوبی محسوب شود.

در شرق چین تایپه محله ژینای دیده می شود که ویترینی از برج های اداری را به شما نشان می دهد، در این بخش مراکز خرید مجلل به همراه غذاخوری های لوکس دیده می شود. تنوع رستورانی و همینطور مغازه های عتیقه فروشی در این بخش گزارش شده است. شما می توانید در گشت و گذار در چین تایپه به بخش های جنوبی نیز بروید. آب و هوای چین تایپه همیشه معتدل و بسیار دل انگیز است و سیستم آب و هوایی این منطقه با طبع و سلیقه مختلف سازگار است . آب و هوای تایوان به طور کلی حاره و نیمه حاره اعلام شده است در این کشور بادهای موسمی زیادی وزیده می شود و سرمای سخت و همینطور شدید زمستانی نیز وجود دارد. خبری از آفتاب تابستان و سوزان در این بخش گزارش نشده است و دمای هوا نیز به طور کلی 22 درجه سانتیگراد ارزیابی شده است.

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری تایوان

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آنی ای یکی از بازیگران مشهور در تاپیه است که در زمینه فیلم‌های اکشن بازی کرده است.

جولین تای و کوبه تای از دیگر بازیگران مخصوص در تاپیه محسوب می‌شوند.

کشورها و مناطق وابسته تایوان

کشورها و مناطق وابسته تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تاپیه در طول تاریخ تحت اشغال چین و ژاپن و اسپانیا بوده است.اسپانیایی ها این منطقه را کشف کردند سپس هلندی ها، اسپانیایی ها رو از این منطقه بیرون رانده و در سال 1683 کشور چین به این منطقه تسلط یافته و بعد از آن، جنگ بین چین و ژاپن این کشور به دست ژاپن افتاد.

فرهنگ مردم تایوان

فرهنگ مردم تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در فرهنگ مردم تایپه بسیار مهم است که بتوانید با مردم ارتباط درستی داشته باشید. رویکردهای فرهنگی در تایپه به طور کلی در زمینه ساختار زبانی نیز دیده می شود مردم این منطقه علاقه زیادی به پرچم چین تایپه دارند و معتقد هستند که اولین رکن سیاسی در یک کشور وابسته به پرچم است. ارزیابی ها نشان می دهد که در بین مردم چین تایپه بسیار دیده شده است که مردم سعی به زندگی آرام دارند بنابراین سبک زندگی و حتی حجاب چین تایپه نیز بر اساس یک مسیر آرام پیش می رود.

پیشرفت در تایوان

پیشرفت در تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تایپه توانسته پیشرفت خوبی در زمینه تکنولوژی روز دنیا داشته باشند، بسیاری از دانشگاه های این منطقه مجهز به سیستم ردیابی اقتصادی هستند و مشخص است که رشد اداری در تایپه نیز در سال های اخیر تغییرات خوبی داشته است. پیشرفت تایپه در زمینه پزشکی نیز خوب بوده است و آزمایشگاه های زیادی در این شهر برای فعالیت دیده می شود. این منطقه به طور کلی توانسته در زمینه رشد اقتصادی به نتیجه خوبی دست یابد.

 

پیشرفت تایپه در زمینه خرید و فروش ملک نیز دیده می شود و ساخت و ساز از بخش های مهم اقتصادی دولت محسوب می شود. املاک در این کشور هر یک دارای مشخصات سازه ای درستی هستند و دولت نیز در این راستا بسیار ایده آل عمل کرده است. سیستم خرید و فروش املاک مسیر مهاجرت به تایپه را بازتر از قبل دانسته است.

امنیت بالایی در تایپه دیده می شود و پیشرفت تکنولوژی برای ارزیابی سرویس های امنیتی نیز به کار گرفته شده است مشخص است که وضعیت امنیتی این کشور در سال های اخیر تغییرات خوبی داشته است. نظام ریاستی در تایپه نیز به طور دقیق بر اساس رویکردهای مشخصی دنبال می شود. این منطقه به طور جدی در زمینه امنیت اجتماعی فعالیت داشته و موفق ظاهر شده است.

سیستم بانکداری تایپه نیز بسیار عالی تر از پیش ظاهر شده است، وضعیت سپرده گذاری های خرد و کلان در چند سال اخیر تغییرات زیادی داشته و مشخص است که رویکردهای اقتصادی در این راستا به طور حتم ظاهر شده اند. سیستم اقتصادی و بانکداری در تایپه بر اساس قیمت دلار چین تایپه پیش می رود و نرخ دلار چین تایپه یک رویکرد مهم بانکداری را در برگرفته است.

قوانین عمومی در تایوان

قوانین عمومی در تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

قوانین چین تایپه در زمینه ساخت و ساز و رشد معماری بسیار زیاد دیده می شود و مشخص است که رویکردهای قانون اساسی در این منطقه به شکل ایده آلی پیشرفته داشته است. مشخص است که دولت چین تایپه می تواند یک بخش اقتصادی مشخص را پیش بگیرد و در این زمینه به طور حتم رویکردهای دقیقی در پیش گرفته شده است. در بررسی های اخیر وضعیت قوانین تایپه رشد مشخصی داشته است. افراد در این منطقه اجازه سنت شکنی و یا از بردن سیاست موجود را ندارند. ساختار زبان چین تایپه نیز بخشی از قوانین مهم این منطقه محسوب می شود. اصول زندگی در تایپه از ایران سخت تر است اما آینده کاری در این منطقه بهتر از ایران گزارش شده است.

 

آخرین ویرایش: 2020-01-31 18:35:05 4,418