موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت تحصیلی‌ به ترکیه-go2tr
turkey
کشور ترکیه

مهاجرت تحصیلی‌ به ترکیه

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت تحصیلی‌ به ترکیه-go2tr

مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل از دیگر روش‌های بسیار عالی محسوب می‌شود. یکی از امتیازهای خوبی که این روش دارد به این شکل است که فرد در طول تحصیل می‌تواند مشغول به کارهای پاره وقت شود.

برای تحصیل در ترکیه بهتر است که مقاطع تحصیلی بالاتر را انتخاب نمایید. تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دکترا در این کشور با پتانسیل بسیار بالایی همراه است. آنچه بسیار مهم است، پذیرش شما در دانشگاه های ترکیه است. در نظر داشته باشید برخی از دانشگاه های این کشور برای پذیرش، شرایط و آزمون‌های مشخصی را برگزار می‌کنند و برخی دیگر سعی می‌کنند که ورود بدون آزمون را مد‌‌نظر قرار دهند. در صورت پذیرش از سوی دانشگاه، نامه‌ای به عنوان دعوت نامه برای شما ارسال می‌شود. داشتن این نامه یکی از مهم‌ترین ارکان صدور ویزای دانشجویی محسوب می‌شود.

از دیگر مدارک لازم برای ویزای تحصیلی این کشور، مدارک تحصیلی قبلی به همراه ریز نمرات و ترجمه آن، گذرنامه معتبر با اعتبار 6 ماهه و همینطور نامه گردش مالی معتبر است.

عموماً ویزای دانشجویی ترکیه به شکل چند بار ورود صادر می‌شود و با این ویزا می‌توانید چند بار از کشور خارج شده و ورود نمایید.

پس از اتمام تحصیل 6 ماه زمان دارید تا بتوانید شغل مورد نظر خود را پیدا نمایید و در صورتی که این اتفاق صورت گرفت، می‌توانید ویزای خود را به ویزای کاری تغییر دهید. مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل برای کسانی که قصد ورود به بازار کار این کشور را دارند، عالی است.

مطالب مرتبط

ببخشید به نظرتون با لیسانس روان شناسی میشه اون جا مهاجرت کرد؟

2019-07-20 07:49:39

سلام دوست عزیز: برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد اگر میخواهید به زبان ترکی تحصیل کنید باید آزمون ALES دهید و اگر میخواهید به زبان انگلیسی تحصیل کنید باید در آزمون GRE شرکت کنید. برای اطلاعات بیشتر با شماره های:02195119493/09981082046 تماس بگیرید. قدردان شما تیم GO2TR.

2019-08-01 03:51:17