مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-تفریح در ترکیه-go2tr
turkey
کشور ترکیه

تفریح در ترکیه

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو-تفریح در ترکیه-go2tr

تحصیل در ترکیه نباید بدون تماشای جاذبه های گردشگری این شهر سپری شود. ترکیه کشوری شاد و مفرح است و تفریحات ویژه آن هم برای خود ترک‌ها و هم برای مردم سایر کشورها جذاب است. ترکیه کشوری سرشار از جاذبه‌های گردشگری است. جو آرام این کشور جذابیت زیادی به آن بخشیده است و سالانه جمعیت فزاینده ­ای را با هدف اقامت یا گردشگری به این کشور سرازیر می­‌کند. زیباترین جاذبه‌های تفریحی این کشور در آلانیا و آنتالیا است. سواحل این دو شهر (آنتالیا و آلانیا) مرکز تفریحات آبی ترکیه هستند؛ این تفریحات آبی شامل غواصی در آب‌های آنتالیا، چتر بازی در آنتالیا، پلاژهای آلانیا و... هستند و جالب است که بدانید هزینه‌ی زیادی هم ندارند.

حمام ترکی که از تفریحات و رسوم دیرینه‌ی زندگی ترک‌هاست، یکی دیگر از جاذبه­‌های تفریحی این کشور است. خصوصاً حمام سلیمانیه که در شهر استانبول مرکز تفریحات بسیاری از گردشگران، مهاجران و اهالی مردم ترکیه است.

نام برخی از جاذبه­‌های گردشگری ترکیه: غواصی در دریای مدیترانه، رافتینگ در آنتالیا، تور کشتی استانبول، پارک آبی و آکوا لند در شهرهای ساحلی ترکیه، بالن سواری در کاپادوکیا، اماکن تاریخی استانبول، کاخ توپکاپی و ایا صوفیه. تمامی این اماکن می توانند از بهترین مقاصد برای سفر به ترکیه باشند.

مطالب مرتبط