موسسه اعزام دانشجو- لیسانس در ترکیه و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در ترکیه - go2tr
turkey
کشور ترکیه

لیسانس در ترکیه و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در ترکیه

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو- لیسانس در ترکیه و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در ترکیه - go2tr

تحصیل در ترکیه در مقطع کارشناسی به دلیل بالا بودن کیفیت آموزش و مقرون به صرفه بودن هزینه تحصیل و زندگی نسبت به سایر کشورهای دیگر در بین بسیاری از دانشجویان خارجی به خصوص دانشجویان ایرانی محبوب شده است. محبوب‌ترین رشته‌ها در ترکیه که مورد استقبال دانشجویان بین الملل بوده‌اند عبارتند از بازرگانی و مدیریت، بانکداری و امور مالی، انواع رشته‌های مهندسی مانند نفت یا کامپیوتر، فناوری اطلاعات، روابط بین الملل، گردشگری و مهمان داری و انواع شاخه‌های هنر مانند معماری و موسیقی.

پیش از این درباره‌ی آزمون‌های ورودی و شرایط بورسیه تحصیلی در ترکیه و شرط معدل برای مقاطع مختلف تحصیل صحبت کردیم. برای اخذ پذیرش در دانشگاه‌ها ابتدا لازم است مدارک خود را معادل سازی کنید و برای ثبت نام ارسال نمایید. 

مدارک مورد نیاز برای تحصیل کارشناسی در ترکیه

 

برای گرفتن پذیرش در ترکیه در مقطع کارشناسی لازم است مراحل زیر را طی کنید:

ارائه اصل مدارک هویتی، ارائه اصل پاسپورت، شرکت در آزمون‌های ورودی دانشگاه‌های مورد نظر و کسب نمره‌ی قبولی، ارائه‌ی مدارک و ریز نمرات به صورت معادل سازی شده طبق استانداردهای ارائه شده، ارائه مدرک زبان انگلیسی یا شرکت در آزمون زبان ترکی.

همچنین در این زمینه می‌توانید از مشاورین موسسه برای کسب اطلاعات بیشتر کمک بگیرید. 

 

 

مطالب مرتبط

سلام اخذ پذیرش مقطع لیسانس(طراحی لباس) یا بطور کلی تحصیل در ترکیه محدودیت سنی دارد؟

2019-08-20 19:57:02

سلام دوست عزیز: کشور ترکیه جزء کشورهایی است که برای تحصیل محدودیت سنی ندارد. برای اطلاعات بیشتر با شماره های:02195119493/09981082046 تماس بگیرید. قدردان شما تیم GO2TR.

2019-08-21 00:12:15