موسسه اعزام دانشجو-فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در ترکیه-go2tr
turkey
کشور ترکیه

فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در ترکیه

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو-فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در ترکیه-go2tr

هر ساله فستیوال های مختلف و رویدادهای گوناگونی از هنر و موسیقی، ورزش و تفریح، در سراسر کشور ترکیه برگزار می‌شود.همچنین دانشجویان خارجی علاوه بر تحصیل در ترکیه می توانند در طی تحصیل از این فستیوال ها لذت ببرند.
در این‌جا چند تا از رویدادها و جشنواره‌های بسیار متفاوت و محبوب در ترکیه توصیف می‌شود و شما می‌توانید در سفر به ترکیه انتخاب کنید که به کجا بروید.

جشنواره کشتی شترها، نزدیک افسس، ژانویه:


کشتی شترها بیشتر از هر چیز دیگری برای سرگرمی است و باعث می‌شود ساعات سرگرم کننده‌ای برای صرف کردن در کنار خانواده داشته باشید.


جشنواره موسیقی استانبول، استانبول، ژوئیه:


جشنواره موسیقی استانبول یکی از طولانی‌ترین جشنواره‌های اجرا شده در شهر است و از محبوب‌ترین آن‌ها برای بازدیدکنندگان از سراسر جهان است. این جشنواره 43 سالگی خود را در سال 2016 جشن گرفت و حاوی بسیاری از موسیقی‌های کلاسیک و همچنین اپرا، باله و موسیقی سنتی ترکیه است. این جشنواره در چندین محل در سراسر شهر اتفاق می‌افتد و اغلب همزمان با سایر رویدادهای تئاتری و موسیقی است، بنابراین معمولا در یک زمان بیش از یک جشنواره را می‌بینید. در واقع دیگر جشنواره‌های فرهنگی در استانبول بیشتر در تابستان انجام می‌شود، بنابراین حتی اگر در ماه ژوئیه در سفر به ترکیه به دیدن استانبول بروید، خواهید توانست یک جشنواره را تجربه کنید.
 

فستیوال کاس لیکیا، کاش، ژوئن:


 جشنواره کاس لیکیا در شهر کاس در جنوب ترکیه در ساحل مدیترانه در سه روز برگزار می‌شود. کاس در هر تابستان یک مقصد توریستی محبوب برای گردشگران سفر به ترکیه است، اما این جشنواره در آغاز فصل تابستان برای خانواده‌هایی که علاقه‌مند به مشاهده بیشتر فرهنگ و میراث ترکیه هستند، بسیار جالب است.شما می‌توانید رقص‌های محلی و سنتی و بین المللی را علاوه بر نمایش‌های اپرا، نمایش‌های باله و هنری در اطراف شهر ببینید و این سرگرمی را با گردش در ساحل، پارک آبی یا خرید سوغاتی ترکیب کنید.


قهرمانی کشتی روغنی، ادرین، ژوئن، ژوئیه:


شما ممکن است این را به سختی باور کنید، اما کشتی روغنی در واقع یکی از ورزش‌های ملی ترکیه است که مسابقات آن از تاریخ 1346 در این‌جا برگزار می‌شود! 

هر سال رقابت‌های کشتی‌های روغنی در سراسر کشور برگزار می‌شود و بین مردم بسیار محبوب است و صدها تن از رقبا و هزاران نفر از تماشاچیان سفر به ترکیه را جذب می‌کند. اما مشهورترین و معتبرترین آن‌ها در شهر ادرین واقع در غرب ترکیه در مرز با یونان انجام می‌شود. کشتی روغنی یک تورنومنت است که در آن مردان شلوار کوتاه چرمی می‌پوشند و خود را با روغن زیتون آغشته می‌کنند. آن‌ها سپس با حریف خود دست داده و با آن‌ها مبارزه می‌کنند و با زمین زدن او پیروز می‌شوند.


 

 
 

مطالب مرتبط