x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-تورهای تفریحی یک روزه ترکیه-go2tr

تورهای تفریحی یک روزه ترکیه

موسسه اعزام دانشجو-تورهای تفریحی یک روزه ترکیه-go2tr

اگر در تور ترکیه شرکت می‌کنید از تورهای یک روزه و تفریحی آن حتما استفاده کنید.
 
 

سفر دریایی مدیترانه:


خط ساحلی دریای مدیترانه در ترکیه، شاید در  زمین لرزه‌های سخت، چیزهای زیادی را خراب کند ولی برای بسیاری از مردم در سفر به ترکیه، همه چیز در یک سفر دریایی زیر خورشید و لذت بردن از مناظر زرق و برق دار ساحلی، بهترین تفریح است. سفر با قایق بادبانی، یکی از کارهای مهم برای بازدیدکنندگان جزایر بدروم و فتیه است. دامنه‌های شیب دار جنگلی، کشف حوضچه‌های پنهانی کوچک در سواحل شنی زیبا و صدها جزیره پراکنده در نزدیکی ساحل، از مکان‌های بسیار مناسب برای تورهای تفریحی دریایی است. یکی از معروف‌ترین سفرها به عنوان "کروز آبی" شناخته می‌شود و از فتیه جنوبی در ساحل به سوی پایتخت یونان در نزدیکی المپیک حرکت می‌کند و به سمت پدیده طبیعی معروف Chimaera سفر می‌کند.

 

اولودنیز یا :Ölüdeniz

 دیدن یک تابلوی زیبا از آب‌های آبی فیروزه‌ای در امتداد جنگل سبز انبوه با ساحلی پرزرق و برق از شن و ماسه سفید را با چشمان خود نظاره کنید! 

ورودی محافظت شده از Oludeniz فقط یک سفر کوتاه دور از جزیره فتیه، در سفر به ترکیه است. اگر ساحل بیش از حد شلوغ باشد، در یکی از مهم‌ترین مراکز جهان در همان نزدیکی بروید و یک پاراگلایدر سوار شوید و بالا روید و از قله‌ای در پشت ساحل، یک منظره خیره کننده را ببینید.