x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-شهرهای مهاجر پذیر آمریکا- go2tr
usa
کشور آمریکا

شهرهای مهاجر پذیر آمریکا

موسسه اعزام دانشجو-شهرهای مهاجر پذیر آمریکا- go2tr

سن خوزه یکی از شهرهای بسیار مهم برای مهاجرت به آمریکا محسوب می شود. کیفیت زندگی در این شهر 7.7 اعلام شده است و ارزش کلی برای زندگی به میزان 5.9 اعلام شده است. این شهر در زمینه تکنولوژی برای جوانان یک گزینه بسیار عالی است. در این شهر شرکت های بزرگ خصوصی فعالیت می کنند و یکی از بهترین شهرهای مهاجرپذیر در کشور آمریکا محسوب می شود.

سانفرانسیسکو از دیگر شهرهای خود برای زندگی محسوب می شود. در این شهر هیجان و آزادی در وضعیت عالی قرار دارد. در این شهر استارت آپ ها و تکنولوژی های گسترده ای دیده می شود. البته هزینه زندگی در این شهر کمی گران است. کیفیت زندگی در این شهر 6.6 اعلام شده است و ارزش کلی 5.3 است. اقامت آمریکا برای ایرانیان بسیار ارزشمند است.

واشنگتن از دیگر شهرهای بسیار عالی برای مهاجرت ایرانیان محسوب می شود. در این شهر بازار کار قدرتمندی وجود دارد و آموزش و بهداشت و درمان در وضعیت عالی قرار دارد. کیفیت زندگی در این شهر 6.5 اعلام شده است و ارزش کلی در وضعیت 7.3 قرار دارد.

سیاتل یکی دیگر از شهرهای آمریکا است که بین دریا و کوهستان قرار دارد. این شهر دارای طبیعت بسیار دل انگیز اما شاید کمتر برای مهاجرت دیده شود. در این کشور کارخانجات زیادی دیده می شود اما خدمات بهداشت و درمان و صنایع دریایی در وضعیت دقیقی قرار دارد. این شهر دارای فضای طبیعت بسیار دل انگیزی است که سبب می شود یکی از بهترین مکان ها برای گشت و گذار محسوب شود. در نظر داشته باشید که به طور کلی این شهر شما را مجذوب می کند.هزینه اقامت در امریکا نیاز به ارزیابی های مشخصی دارد.

در نظر داشته باشید که هر یک از شهرهای آمریکا دارای شرایط خوبی برای زندگی هستند که باید بر اساس بودجه و هدف خود گزینه مناسب را اعمال نمایید.

مطالب مرتبط