x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو-میزان رضایت مهاجران به آمریکا- go2tr

میزان رضایت مهاجران به آمریکا

موسسه اعزام دانشجو-میزان رضایت مهاجران به آمریکا- go2tr

می دانیم که وقتی صحبت از مهاجرت می شود یافتن مسکن کار دشواری است و در برخی از کشورها حتی اجاره مسکن با یک رقم نجومی همراه است به عنوان مثال اگر شما بخواهید در استرالیا یک خانه اجاره نمایید باید هزینه بسیار زیادی را تقبل نمایید که شاید هر کسی به سادگی نتواند از پس آن بر آید اما اجاره خانه در آمریکا یک رویا نیست. افرادی که در این کشور یک درآمد متوسط دارند هم می توانند صاحب خانه شوند. این موضوع با رضایت 98 درصد مردم این کشور روبرو است. در نظر داشته باشید، تنوع فرهنگ و قومیت های مختلف در امریکا سبب شده است که زندگی در آن آسان باشد، در آمریکا خبری از بی احترامی و یا مذهب آزاری نیست و این روال نیز رضایت اغلب افراد را در پی دارد.

یافتن شغل در آمریکا سخت نیست اما نه شغل پر درآمد! در واقع اینکه می گویند کاریابی در آمریکا کار دشواری است از پایه اشتباه است، در این کشور کارهای زیادی با حقوق کم وجود دارد بنابراین افراد هرگز گرسنه نخواهد ماند اما برای یک شغل مناسب در این کشور شاید نیاز باشد کمی دقیق تر ارزیابی صورت بگیرد و مشخص شود که آیا افراد می توانند با تخصص خوب وارد خاک این کشور شوند یا خیر. در هر صورت در کشور آمریکا از نظر شغل و درآمد در وضعیت متوسط خواهید بود.

کیفیت زندگی در این کشور عالی است. مردم به شغل روتین زندگی خود را اداره می کنند و سعی می کنند طبق نیاز خود روال زندگی را بگذرانند. در این کشور کسانی که قصد دارند زندگی آرامتری داشته باشند باید سعی کنند طبق استراتژی خود حرکت کنند.

کودکان در آمریکا بیشترین ارزش و پس از آنها بانوان از نظر ارزش رتبه بالایی دارند. بهترین مکان تحصیل برای کودکان فراهم شده است و بانوان نیز در یک فضای امن فرزندان خود را پرورش می دهند، این روال سبب شده است که کشور آمریکا از دسته کشورهای بسیار پیشرفته و قدرتمند محسوب شود.