x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو- میانگین درآمد در آمریکا - go2tr

میانگین درآمد در آمریکا

موسسه اعزام دانشجو- میانگین درآمد در آمریکا - go2tr

ما در این بخش حداقل حقوق سالانه برای شغل های مختلف را مورد ارزیابی قرار می دهیم.
  یک پزشک در کشور آمریکا به طور کلی در سال بیش از 190 هزار دلار هزینه در بر دارد. مدیر داروخانه در این کشور بیش از 145 هزار دلار درآمد دارد. داروساز در کشور آمریکا می تواند بین 100 الی 127 هزار دلار هزینه دریافت نماید. معمار سازمانی در این کشور بیش از 115 هزار دلار هزینه دریافت می کند. مشاورهای سازمانی دارای 116 هزار دلار درآمد هستند. مدیریت توسعه نرم افزاری در این کشور در صورتی که از نظر تخصص در وضعیت خوبی باشد 108 دلار حقوق دریافت می کند. در رشته های مهندسی نرم افزار درآمد در وضعیت نرمال بیش از 107 هزار دلار در نظر گرفته می شود. پرستار متخصص در این کشور بیش از 106 هزار دلار درآمد داشته و معمارهای نرم افزاری در این کشور بیش از 105 هزار دلار در بر دارد. شما با درآمد حاصله می توانید به خرید ملک در کشور آمریکا در منطقه مشخص فکر کنید.
 مدیریت مهندسی در این کشور بیش از 105 هزار دلار هزینه در بر دارد. مدیر کارخانجات با درآمد بیش از 102 هزار دلار از دسته شغل های پر درآمد در این کشور محسوب می شود. افرادی که در زمینه مشاوره فعالیت می کنند کمتر از 100 هزار دلار درآمد در سال داشته و به طور کلی این بودجه در وضعیت نرمال در نظر گرفته می شود. افرادی که در زمینه مالیاتی در کشور آمریکا فعالیت می کنند در لیست رتبه بندی شغل های پر درآمد در این کشور رتبه 19 را دارند و از دسته موارد درآمدزا محسوب می شوند.خرید خانه در کشور آمریکا نیاز به بودجه مشخصی دارد.
 
 افرادی که در زمینه مکانیک در کشور آمریکا فعالیت دارد و به طراحی و ساخت و راه اندازی دستگاه ها مشغول هستند رتبه 17 در بین مشاغل پر درآمد در کشور آمریکا را داشته و البته در لیست شغل های قدیمی قرار دارد.