x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو- خدمات بانکی و مالی در آمریکا - go2tr
usa
کشور آمریکا

خدمات بانکی و مالی در آمریکا

موسسه اعزام دانشجو- خدمات بانکی و مالی در آمریکا - go2tr

سیستم بانکداری کشور آمریکا روز به روز در حال پیشرفت است. یکی از بانک های بسیار مشهور در کشور آمریکا ولز فارگو است. این بانک تعداد خودپرداز کمی دارد اما تعداد شعبه های مختلفی در ایالت متحده دارد. تعداد شعبات این بانک به بیش از 6200 شعبه رسیده است. در سال 2016 این به عنوان  بهترین بانک اعلام شده بود. وزل فارگو یک مجموعه بزرگ از محصولات و خدمات سپرده گذاری محسوب می شود و در آن سیستم های وام و قابلیت های بانکداری موبایلی نیز در وضعیت رقابتی قرار دارد.
 بانک آمریکا در لیست ده بانک برتر جهان قرار دارد این بانک دارای فضای پیشنهادی وام و تسهیلات ارزشمندی برای مشتریان است. این بانک دارای 16100 دستگاه خودپرداز است و روال دریافت وجه را آسان کرده است.
 بانک چیس مانند سایر بانک های کشور آمریکا دارای حساب های 12 دلاری است. این بانک در مقایسه با سایر بانک ها هزینه بالایی دارد. بانک چیس طیف گسترده ای تسهیلات را برای کاربران فراهم ساخته است و دارای 5300 شعبه و 15500 دستگاه است.
 سیتی بانک در زمینه کارت های دانشجویی، کارت های هدیه، کارت های تجاری و کارت های مسافرتی فعالیت می کند و دارای آپشن های مختلفی در زمینه سرمایه گذاری های صنعتی ساختمان است.
 فرست میدوست بانک در کشور آمریکا یک موسسه مالی بدون حساب اولیه محسوب می شود. این بانک در برخی از مناطق خاص دارای شعبات زیادی است. فرست میدوست بانک بیش از 59000 دستگاه خودپرداز دارد.
 فرست نیاگارا بانک بیشترین نرخ ماهانه را در بین بانک های برتر دارد. این بانک بیش از 400 شعبه دارد.
 گریت وست بانک یک موسسه مالی در لیست ده بانک برتر کشور آمریکا است که هزینه صفر دارد. این بانک 158 شعبه در بخش های غربی دارد.
 پی ان سی بانک از دیگر بانک های مشهور در کشور آمریکا محسوب می شود که در زمینه حساب های کارگزاری، سهم و اوراق قرضه و آموزش و بیمه فعالیت می کند. این بانک رتبه بالایی در لیست حساب های پس انداز دارد.
 یو اس بانک دارای درصدی بالاتر از میانگین 12 ماه در نرخ است. این بانک دارای فضای گسترده ای خدمات سپرده، کارت های اعتباری و وام مسکن و خودرو است.
 
 
 ویزای مشترک و سهولت رفت و آمد به کشورهای دیگر در کشور آمریکا
 طبق پیمان های مشترک نوشته شده بین کشورهای بزرگ دنیا ، کشور آمریکا رتبه بالایی دارد به طوری که افراد با داشتن پاسپورت این کشور اجازه دارند به سایر کشورها بدون داشتن مجوز خاصی سفر نمایند، کشور آمریکا اعلام کرده است که روال های بیمه و هزینه ای در این زمینه را به طور دقیق و جدی پوشش می دهد و اجازه سفر به کشورهای بیشتری را فراهم می سازد.
 
 
 

مطالب مرتبط