x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو- امنیت مالی و اقتصادی در آمریکا - go2tr

امنیت مالی و اقتصادی در آمریکا

موسسه اعزام دانشجو- امنیت مالی و اقتصادی در آمریکا - go2tr

امنیت مالی کشور آمریکا در زمینه فرآوری های مواد غذایی بیش از 75 درصد است این کشور از بهترین و مجهزترین دستگاه های تولید مواد غذایی استفاده کرده است به طوریکه مواد غذایی تولید شده در این کشور ارگانیک هستند و کیفیت بسیار بالایی دارند.
 امنیت اقتصادی در زمینه چوب بری نیز در کشور آمریکا دیده می شود بازتاب خوبی تا به امروز داشته است، سرمایه و بازار قوی در این زمینه به طور کلی در وضعیت نرمال قرار دارد به طوریکه بخش بزرگی از اقتصاد را در دست گرفته است.
 در زمینه مشاغل های مدیریتی کشور آمریکا بسیار عالی عمل کرده است به طوری که به میزان 38 درصد از مشاغل اداری مدیریتی در این کشور گردش مالی بسیار گسترده ای را ایجاد کرده اند. نصب و تعمیرات در کشور آمریکا از دیگر روال های درآمدزایی خوب محسوب می شود و می تواند به نوبه خود بهترین شرایط کاری را فراهم سازد.
 مزرعه داری و جنگلداری در کشور آمریکا نیز از دیگر پتانسیل های درآمدزایی محسوب می شود که می تواند گردش مالی گسترده ای را ایجاد نماید و به اقتصاد این کشور کمک کند.
 کالاهای سرمایه ای در این کشور 25 درصد، کالاهای مصرفی 23 درصد ، لوازم صنعتی 18 درصد، وسایل نقلیه موتوری و لوازم یدکی در کشور آمریکا 14 درصد و خورد و خوراک و نوشیدنی نیز 5 درصد از روال سرمایه ای را شامل می شود که هر یک به نوبه خود ارزشمند هستند.