x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو- غذاهای آمریکا - go2tr
usa
کشور آمریکا

غذاهای آمریکا

موسسه اعزام دانشجو- غذاهای آمریکا - go2tr

همبرگر یکی از غذاهای بسیار خوش طعم در کشور آمریکا محسوب می شود. این غذا با گوشت تهیه می شود و طعم کمی تندی دارد مردم کشور آمریکا به این غذا بسیار علاقه دارند.
 پای سیب از دیگر گزینه های خوش طعم در کشور آمریکا محسوب می شود و در دسرها و عصرانه ها از آن استفاده می شود. مردم این کشور پای سیب را با ادویه فراوان مصرف می کنند.
 لوبیای پخته کشور آمریکا یک نوع لوبیای فرانسوی است که دارای طعمی بسیار دل انگیز است و البته به روشی بسیار مدرن طبخ می شوند.

 پنکیک دوغ در کشور آمریکا سال هاست که بخشی از غذای روزانه مردم محسوب شده است. این غذا به همراه کره، کمی شربت افراد و با گوشت نمک زده سرو می شود.
 هات داگ و فلافل از دیگر گزینه های بسیار خوش طعم در کشور آمریکا محسوب می شود. این غذا بسیار خوش طعم و مشهور است و کمی ذغالی طبخ می شوند. استفاده از گوشت و سبزیجات در این غذا سبب طعم دهی بیشتر آن شده است.
 دونات های کشور آمریکا بسیار مشهور هستند و اغلب با کارامل های رنگی سرو می شود، این دونات ها در سایز های بزرگی عرضه می شود و برای کودکان یک وعده غذایی عالی است، طعم دونات ها عالی بوده و از مواد مقوی در طبخ آن استفاده می شود.
 مغزها و همینطور پودر کاکائو بخش مهمی از طعم دهی دونات ها محسوب می شود. این غذا به نوبه خود بسیار خوش طعم و دل انگیز است.
 
 

مطالب مرتبط