x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو- ازدواج خارجی ها در آمریکا - go2tr

ازدواج خارجی ها در آمریکا

موسسه اعزام دانشجو- ازدواج خارجی ها در آمریکا - go2tr

در کشور آمریکا دو ویزای نامزدی و ازدواج دیده می شود. ویزای نامزدی این کشور در مدت 3 ماه الی یک سال و نیم در نظر گرفته می شود. ویزای نامزدی این کشور برای کسانی است که با یک شهروند آمریکایی نامزد کرده اند و قرار است با او ازدواج کنند. این ازدواج باید در وضعیت قانونی صورت بگیرد و با رضایت هر دو شخص باشد. فردی که فاقد ملیت آمریکایی است پس از ورود به خاک این کشور تنها 90 روز زمان دارد که ازدواج خود را در وضعیت تأیید قرار دهد. سپس برای درخواست اقامت دائم این کشور افراد باید به مدت دو سال با هم زندگی کرده باشند و وضعیت زناشویی واقعی و درستی داشته باشند. درآمد فرد آمریکایی در اخذ اقامت کشور آمریکا از طریق ازدواج بسیار مهم است.
 مراحلی که در این زمینه وجود دارد به این صورت است که در ابتدا فرد پرونده تشکیل می دهد. سپس مدارک خود را صادر کرده و ارزیابی های لازم صورت می گیرد. سپس نوبت به ارزیابی مدارک لازم می شود و این روال 5 الی 6 ماه زمان در بر می گیرد. در مرحله دوم مدارک به بهش 
NVC فرستاده می شود. این روال سبب می شود که ویزای نامزدی زودتر به نتیجه رسیده و صادر شود. در نهایت برای فرد زمان مصاحبه مشخص می شود و با وی صحبت می شود.
 در صورتی که زن و مرد به این نتیجه رسیده باشند که دیگر نمی توانند زندگی را با هم ادامه دهند یک نفر یا هر دو شخص می تواند درخواست طلاق دهد به این ترتیب درخواست وی و دلایل موجود بررسی شود. افراد باید یک دوره یک ساله را دور از هم زندگی کرده باشند و یا در یک خانه بوده اما از نظر عاطفی در وضعیت مجزایی باشند. قوانین ازدواج و طلاق در کشور آمریکا به طور کلی سختگیرانه تر از سایر کشورها است.