x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو- خرافات در آمریکا - go2tr
usa
کشور آمریکا

خرافات در آمریکا

موسسه اعزام دانشجو- خرافات در آمریکا - go2tr

در ایالت ورمانت کشور آمریکا خانه هایی از قرن 19 دیده می شود که دارای پنجره های شیبدار است. این پنجره ها به این دلیل است که جادوگران را از خانه دور نگاه دارد. در واقع شیب استفاد شده به این خاطر است که جادوگر نتواند وارد خانه شود.
 در کشور آمریکا افراد برای اینکه یک تخم مرغ آبپز میل کنند حتما باید علاوه بر سر آن ته آن را نیز بشکنند. در صورتی که این کار را نکنند منتظر یک طوفان مهیج خواهند بود. این خرافات در کشور انگلیس نیز دیده می شود.
 برخی از مردم کشور آمریکا از 17 هر ماه می ترسند این عدد برایشان خوف انگیز است به طوریکه مناسبت های مهم زندگی خود را هرگز به تاریخ 17 قرار نمی دهند.
 در کشور آمریکا اگر بخواهید پنج شنبه و شنبه موهای خود را کوتاه کنید دچار بدشانسی های بزرگی می شوید، این خرافات از سوی هندی ها وارد کشور آمریکا شده است و در بین مردم این کشور نیز همه چیز است. به طور کلی شما در زمان شام حق ندارید آواز بخوانید. آواز خواندن با صدای بلند در حالی که غذا در دهان شما است مشکل ساز خواهد شد. این روال نشان می دهد که شما خواهان مرگ برای همسایه خود هستید. مردم این کشور زیاد اهل خرافات نیستند موارد گفته شده نیز بیشتر به افراد مسن این کشور مربوط است.
 
 

مطالب مرتبط