x
مشاوره مهاجرت:02143000021
انواع ویزا و انواع اقامت در آمریکا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

انواع ویزا و انواع اقامت در آمریکا

انواع ویزا و انواع اقامت در آمریکا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در این بخش قصد داریم در مورد مهمترین انواع ویزای کشور آمریکا صحبت کنیم. . ویزای کشور آمریکا از نوع B یک نوع ویزای غیر مهاجرتی است که خود شامل سه نوع مختلف است. نوع اول آن در وضعیت موقت تجاری است که برای شرکت در کنفرانس و دریافت مشاوره جهت ثبت شرکت صورت می گیرد.
 نوع دوم از این ویزا برای گشت و گذار بوده و به منظور دیدار با آشنایان و یا شرکت در کنفرانس در نظر گرفته می شود. نوع دیگر آن برای افرادی که قصد دارند به منظور کار کوتاه وارد این کشور شوند.
 
شما برای تحصیل در کشور آمریکا نیاز به ویزای دانشجویی دارید و برای دریافت آن باید فرم 20 را پر نمایید. شما نیاز به گواهی SEVP نیز دارید. ویزای دانشجویی نیز خود شامل سه نوع مختلف است. ویزای گروه F برای افرادی است که دوست دارند به ادامه تحصیل در مقطع دانشگاه بپردازند. انواع دیگر این ویزا به عنوان ویزای همراه است و یک نوع که بدون محدودیت سنی است برای پایه های اول تا فوق دکترا در نظر گرفته می شود.
 
از دیگر روش های اخذ ویزای کشور آمریکا ازدواج است که باید در فضای واقعی صورت گرفته و به صورتی پیش برود که افراد از پس هزینه های زندگی برآیند.کسانی که با هدف کار وارد کشور آمریکا می شوند عموماً باید از ویزا کسب و کار یا تخصص این کشور استفاده نمایند. ویزای کار کشور آمریکا عموماً بین 6 ماه الی یک سال صادر می شود.
 
 
افرادی که مهاجرت به کشور آمریکا با سرمایه گذاری را انتخاب کرده اند باید از نظر گردش مالی در وضعیت خوبی باشند و سعی کنند در روال مالیاتی به درآمد خوبی دست یابند.