x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو- خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در آمریکا - go2tr

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در آمریکا

موسسه اعزام دانشجو- خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در آمریکا - go2tr

معمولاً در کشور آمریکا هیچ گونه خدمات نقدی وجود ندارد و همه چیز به صورت آنلاین و با استفاده از دستگاه پوز و ATM و کارت‌های بانکی انجام می‌شود. دانشجویان مشغول به تحصیل در آمریکا می‌توانند در روز اول ورود خود به این کشور با استفاده از مدارک شناسایی خود مانند پاسپورت یا ویزای تحصیل در آمریکا اقدام به افتتاح حساب کنند. بانک‌های مختلف آمریکا خدمات متنوعی به دانشجویان ارائه می‌دهند.

دانشجویان در کشور آمریکا می‌توانند حساب جاری یا پس انداز داشته باشند. حساب جاری، حسابی است که می‌توانید به وسیله آن کلیه تراکنش‌های مالی خود را انجام دهید. می‌توانید یک حساب پس انداز نیز داشته باشید تا مبالغ اضافی از پول خود را در آن نگهداری کنید. البته سود زیادی به پول شما در حساب‌های پس انداز تعلق نمی‌گیرد و عملاً هیچ تفاوتی با حساب جاری ندارد. اما اگر پول زیادی با خود دارید، نگهداری آن در چند حساب کار عاقلانه‌ ای است. 

کارت‌های اعتبار در آمریکا نیز انواع مختلفی دارند. کارت‌های اعتباری مختلف، خدمات متنوعی را به شما می‌دهند و شما با استفاده از آن‌ها می‌توانید به ازای خرید بالاتر از مقداری خاص، تخفیف دریافت کنید. کارت‌های اعتباری discover it، discover it student cash back، journey، barclayring master card و... از جمله کارت‌های اعتباری آمریکا هستند که خدمات خوبی به دانشجویان ارائه می‌دهند.