x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو- معادل سازی مدارک در آمریکا - go2tr

معادل سازی مدارک در آمریکا

موسسه اعزام دانشجو- معادل سازی مدارک در آمریکا - go2tr

موسسه WES که نام آن مخفف world education service است، موسسه‌ای است که وظیفه معادل سازی مدارک برای تحصیل در آمریکا را بر عهده دارد. این موسسه دارای کارمندانی از سراسر جهان است  و پایگاه داده بسیار وسیعی دارد که با توجه به آن مدارک متقاضیان  از تمام جهان برای تحصیل در آمریکا را معادل سازی می‌کند. شما با ارسال این مدارک از ارزش مدرک خود در کشور آمریکا مطلع می‌شوید و به طور دقیق خواهید فهمید که مدرک شما با مدرک کدام یک از سطوح تحصیلی در آمریکا برابری می‌کند.  برای این که بتوانید از خدمات WES بهره ‌مند شوید، لازم است ابتدا درخواست خود را در سامانه این موسسه ثبت کنید و هزینه مورد نیاز را پرداخت کنید.  پس از آن از طریق سامانه یک کد رهگیری دریافت خواهید کرد. با توجه به کد رهگیری و به ترتیب خواسته شده توسط موسسه، مدارک خود را آپلود کنید. پس از آن موسسه WES مدارک شما را ارزیابی خواهد کرد و به دانشگاه یا موسسه آموزشی مورد نظر شما ارسال می‌کند.  شما می‌توانید هزینه مورد نیاز را از طریق کارت‌های اعتباری و یا مستر کارت پرداخت کنید. 

دقت کنید که مدارکی که برای موسسه WES ارسال می‌کنید،  باید توسط مترجم‌های معتبر به زبان انگلیسی ترجمه شده باشند. در ضمن مدارک شما باید دارای مهر تایید از مراکز مربوطه مانند اداره آموزش پرورش (برای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی) یا دانشگاه باشد. 

اگر مدرک دیپلم شما دوازده ساله نیست، مانند افرادی که در مدارس فنی و حرفه‌ای تحصیل کرده‌اند، لازم است ابتدا در ایران دوره فوق دیپلم را سپری کنید و سپس برای اخذ پذیرش در آمریکا اقدام نمایید.