x
مشاوره مهاجرت:02143000021
رشته های غیر پزشکی در آمریکا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

رشته های غیر پزشکی در آمریکا

رشته های غیر پزشکی در آمریکا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

متقاضیان برای تحصیل در آمریکا در رشته‌های مختلفی اقدام می‌کنند. در این قسمت به بررسی پرطرفدارترین رشته‌ها در آمریکا می‌پردازیم.

مهندسی نفت یکی از رشته‌هایی است که در دانشگاه‌های ممتاز ایران ارائه می‌شود،  اما متأسفانه به دلیل تحریم‌های این کشور علیه ایران، دانشجویان ایرانی امکان اخذ ویزای تحصیل در آمریکا برای این رشته را ندارند.

رشته خلبانی یکی از رشته‌هایی است که با کیفیت بسیار زیاد در آمریکا ارائه می‌شود. این آموزش‌ها که شامل دوره‌های مختلف تئوری، عملی و تجربی است باعث می‌شود کارآموزان به خلبانان حرفه‌ای تبدیل شوند.

امکان تحصیل در گرایش‌های مختلف رشته هنر مانند موسیقی، سینما، طراحی لباس و جواهر و معماری در آمریکا وجود دارد. آکادمی‌ها و دانشکده‌های هنر به تدریس گرایش‌های مختلف در این زمینه می‌پردازند و هنرمندان حرفه‌ای تربیت می‌کنند. 

از دیگر رشته‌های پر طرفدار در آمریکاست و در گرایش‌های مختلف مانند سخت افزار، نرم افزار، هوش مصنوعی، رباتیک و... ارائه می‌شود.

شما می‌توانید در رشته‌های دیگری که از رونق خوبی در آمریکا برخوردارند به تحصیل در آمریکا بپردازید. از جمله‌ی این رشته‌ها می‌توان به توریسم، حقوق، مدیریت و... اشاره کرد.