x
مشاوره رایگان:021 43000 021
موسسه اعزام دانشجو- جشن های دانشگاه ها در آمریکا - go2tr
usa
کشور آمریکا

جشن های دانشگاه ها در آمریکا

موسسه اعزام دانشجو- جشن های دانشگاه ها در آمریکا - go2tr

یکی از جذاب ترین قسمت‌های این مقاله توضیح درباره جشن‌های مختلفی است که در کشور آمریکا برگزار می‌شود. برخی از این جشن‌ها که بیشتر جنبه رسمی دارند در دانشگاه‌ها نیز برگزار می‌شوند.

اولین جشن در آمریکا نیز مانند تمام کشورهای مسیحی جشن آغاز سال نو و تولد مسیح خواهد بود.

در آمریکا روز تولد آبراهام لینکن نیز تعطیل است و روز تولد جرج واشنگتن نیز به عنوان روز رئیس جمهور شناخته می‌شود و جزء تعطیلات رسمی است. 

سال نو چینی از دیگر جشن‌هایی است که در آمریکا برگزار می‌شود و تاریخ آن وابسته به تقویم قمری چینی است.

بزرگترین لیگ قهرمانی فوتبال آمریکا که با نام سوپر باول شناخته می‌شود، از دیگر تعطیلات این کشور است. در این روز همه مردم به تماشای بازی فوتبال تیم مورد علاقه شان می‌پردازند.

جشن ولنتاین از جشن‌های نام آشنای آمریکاست. این روز در آمریکا به عنوان روز عشق تعطیل است. 

روز سنت پارتیک روزی است که در آن رژه و جشن ایرلندی برگزار می‌شود. در این روز مردم به کافه‌ها می‌روند. از دیگر رسوم این جشن پوشیدن لباس‌‌های سبز رنگ است. 

از دیگر جشن‌هایی که در این روز در کشور آمریکا برگزار می‌شود می‌توان به جشن شکرگزاری، روز عید پاک، روز یادبود، روز جانباز، روز کارگر، جشن هالووین و... اشاره کرد.

شرکت در این جشن‌ها علاوه بر این که شما را با فرهنگ مردم آمریکا آشنا می‌کند، باعث می‌شود بیشتر به آن‌‌ها نزدیک شوید و خاطرات خوبی از دوران تحصیل خود بسازید. در کشور آمریکا می‌توانید بهترین دوران زندگی خود را تجربه کنید.

مطالب مرتبط