بگو کجا ولی #اسمشوـ نبر!

0 556

سالانه افراد زیادی به خارج از کشور نقل مکان می‌کنند، کار، زندگی، تحصیل، سرمایه‌گذاری و … رو می‌تونیم از دلایل افراد برای مهاجرت نام ببریم. در این میون افراد زیادی هم هستند که مهاجرت براشون تبدیل به یه رویای محال شده! مشکلات مالی، شرایط و قوانین سخت پذیرش از سوی کشورها و … باعث شده تا اونها روز به روز از هدفشون دور بشن و مهاجرت در ذهنشون تبدیل به یه آرزوی دست نیافتنی بشه!!

اما نگران نباشید، ما اینجاییم که آرزوی شمارو برآورده کنیم!

بالاخره به آخرای سال نزدیک شدیم و روزهای پایانی قرن رو داریم کنار هم می‌گذرونیم، با نو شدن سال و اومدن بهار ما ایرانیا، نوروز رو جشن می‌گیریم، دور هم جمع می‌شیم و به هم عیدی میدیم، اما از اونجایی که دوساله کرونا مهمون خونه‌های ما شده و مجبوریم سال تحویل رو تو خونه هامون بگذرونیم قطعا از عیدی خبری نیست!!

خبر خوش این که مجموعه گوتو‌تی‌آر قراره امسال به شما یه عیدی هیجان انگیز بده تا با یه چشم به هم زدن به مقصد آرزوهاتون برسید!
فقط بگو کجا ولی #اسمشوـ نبر

اگر دلتون ‌میخواد آرزوتون برآورده شه هر چه سریع تر به کمپین #اسمشو نبر بپیوندید

شرایط شرکت در مسابقه

برای رسیدن به آرزوتون فقط کافیه توی یک ویديو یا عکس درباره‌ی مقصد رویاهاتون با ما حرف بزنید، از آب و هواش، غذاهای معروفش، فرهنگشون، زبان مردمش، موقعیت جغرافیاییش و هر آن چیزی که ما با شنیدنش متوجه بشیم کجاس!

«اما یه شرط داره اونم اینکه نباید اسم اون کشور رو ببری»

شرایط شرکت در مسابقه #اسمشو_نبر

«برای رفتن به آدرس پیج اینستای [email protected] و [email protected]، همینجا کلیلک کنید»

اگر صفحه اینستاگرامتون خصوصیه نگران نباشید، می‌تونید از استوریتون برای ما اسکرین شات بگیرید و برای ما ارسال کنید تا با نام خودتون در صفحه‌مون به اشتراک بگذاریم.

برای اطلاعات بیشتر حتما این ویدئورو تماشا کنید

جوایز مسابقه

باید بهتون بگیم که این مسابقه بازنده نداره! همه کسایی که ایده‌های خودشونو استوری کنن و صفحه‌ی گوتوتی‌آر و گوتوتریپ رو تگ کنن یک جلسه‌ی تخصصی مهاجرت دریافت می‌کنند!

و اما جایزه نفر اول مسابقه


از بین تمامی شرکت کنندگان خوش شانسی که بهترین ایده رو ارائه بده و شرایطش برای مهاجرت از طرف تیم تخصصی گوتوتی ار تایید بشه، برنده پرونده مهاجرت رایگان گوتوتی‌آر میشه!

در حقیقت نفر اول، برنده‌ی پرونده مهاجرت رایگان به ارزش یک میلیارد ریال میشه. این پرونده‌ی رایگان شامل کل هزینۀ قرارداد با موسسه، هزینه های مربوط به پروسه‌ی اداری سفارت و به طور کلی همه هزینه های پیش از مهاجرته!

کافیه تو چالش عیدانه‌ی گوتوتی‌آر شرکت کنید و مقصد آرزوهاتونو بگید، بدون اینکه اسمشو ببری!‌

پس بگو کجا ولی #اسمشو_نبر

دوست دارین آخرین مقالات ما براتون ایمیل بشه؟
خوب اگر علاقمندین به اخبار و مقالات مجله اینترنتی گوتو تی آر لطفا ایمیل خودتون رو وارد کنین!
هر زمان دوست داشتین لغو اشتراک کنین!
ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما را نمایش نمی دهیم.

مشاوره مهاجرت: 02143000021