x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

زندگی در نیوزلند

کشور نیوزلند در بخش جنوب غربی اقیانوس آرام قرار دارد و از دو جزیره بزرگ و چندین جزیره کوچک تشکیل شده است. کشور نیوزلند دارای فاصله زیادی به دیگر خشکی های کره زمین است. اینطور که شواهد نشان می دهد مساحت کشور نیوزلند به طور کلی 268.021 کیلومتر مربع اعلام شده است. افراد بیکار در کشور نیوزلند در بالاترین وضعیت در حدود 189.00 هزار نفر بوده اند اما با کاهش 15 درصدی همراه بوده است. در نظر داشته باشید که تغییر اشتغال در این کشور در حدود 2.60 درصد اعلام شده است که رقم قابل توجهی است. نرخ مشارکت در کار در کشور نیوزلند در حدود 71 درصد است که از کشورهای دیگر بیشتر است. حداقل دستمزد در کشور نیوزلند در حدود 31.50 دلار کشور نیوزلند در ساعت اعلام شده است. که حداقل دستمزد در کشور نیوزلند به طور دوره ای تغییر می کند اینطور که شواهد نشان می دهد نمودارهای اقتصادی در کشور نیوزلند دسته بندی های مشخصی دارد و می توان یک دستمزد ارزشمند را فراهم ساخت. مدیر پروژه آی تی از دسته شغل های درآمدزا در کشور نیوزلند محسوب می‌شود، مدیر پروژه آی تی در کشور نیوزلند مسئول عملکرد گروه بر روی پروژه های مالی و تکنیکی و حتی فنی است. در واقع این کشور بر اساس یک استراتژی برنامه ریزی پیش بینی شده از 74000 دلار در سال تا 200000 هزار دلار درآمد را می تواند اخذ نماید. روال اخذ ویزای کاری کشور نیوزلند به این صورت است که بهتر است در ابتدا یک رزومه تحصیلی و کاری خوب از خود ارائه دهید و هرچه بلد هستید در آن قید نمایید سپس با دنبال کردن بخش بندی های مختلفی که در زمینه کاری در کشور نیوزلند دیده می شود این شرایط برای شما فراهم می شود که بتوانید با کارفرما ارتباط بگیرید. هزینه تحصیل برای مقطع لیسانس در کشور نیوزلند در حدود 18.000 دلار در سال تعیین شده است این رقم برای مقطع فوق لیسانس در حدود 40.000 دلار و برای دکترا نیز بیش از 4000 دلار برای هر سال تخمین خورده است و نشان می هد که تحصیل در مقطع دکترا در کشور نیوزلند ارزانتر از مقاطع دیگر است.

پیشنهادها

مشاهده همه پیشنهادها
مشاوره زندگی در نیوزلند
فهرست

حداقل حقوق در نیوزلند

حداقل حقوق در نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور نیوزلند یک کشور قدرتمند در زمینه اقتصادی است، نرخ بیکاری در کشور نیوزلند در بالاترین وضعیت 11 درصد و در کمترین وضعیت نیز 3 درصد بوده است و در حال حاضر نرخ بیکاری در این کشور در حدود 4 درصد است. در کشور نیوزلند افراد شاغل در حدود 2664.00 هزار نفر اعلام شده است که رقم خوبی است. افراد بیکار در کشور نیوزلند در بالاترین وضعیت در حدود 189.00 هزار نفر بوده اند اما با کاهش 15 درصدی همراه بوده است. در نظر داشته باشید که تغییر اشتغال در این کشور در حدود 2.60 درصد اعلام شده است که رقم قابل توجهی است. نرخ مشارکت در کار در کشور نیوزلند در حدود 71 درصد است که ا از کشورهای دیگر بیشتر است. حداقل دستمزد در کشور نیوزلند در حدود 31.50 دلار کشور نیوزلند در ساعت اعلام شده است، این تعرفه برای دستمزد در تولید کمی پایین تر است اما به طور کلی یک کارگر ساده در کشور نیوزلند برای هر ساعت کمتر از 16.5 دلار کشور نیوزلند دریافت نمی‌کند. دستمزد کشور نیوزلند در سال‌های اخیر با رشد بالایی همراه بوده است. سن بازنشستگی در کشور نیوزلند برای بانوان در حدود 65 اعلام شده است و این سن برای آقایان نیز بین 65 الی 70 در نظر گرفته می‌شود. نرخ بیکاری جوانان در کشور نیوزلند نیز در بیشترین وضعیت 15 درصد بوده است که در کمترین حالت این رقم به 10 درصد نیز رسیده است که رقم قابل قبولی است در هر صورت کشور نیوزلند یک کشور قدرتمند در زمینه کسب و کار است و فضای کاری در این کشور رشد بسیار عالی داشته است. نرخ اشتغال در کشور نیوزلند در حدود 68 درصد اعلام شده است این نرخ در 5 سال گذشته تنها در حدود 56 درصد بوده است، دولت کشور نیوزلند اعلام کرده است که افرادی که استخدام تمام وقت هستند بیش از 2113.00 هزار نفر هستند. در نظر داشته باشید که آمارها نشان می‌دهد کشور نیوزلند در سال های آینده درآمدزایی خود را با سود 14 درصدی همراه می‌کند. یک موضوع مهم دیگر در خصوص درآمدزایی در کشور نیوزلند به این صورت است که افراد در شغل های یکسان در کشور نیوزلند و ایران درآمد در حدود 7 الی 9 درصد بیشتر از ایران دریافت می‌کنند. بررسی ها نشان می دهد که حداقل دستمزد در کشور نیوزلند به طور دوره ای تغییر می کند اینطور که شواهد نشان می دهد نمودارهای اقتصادی در کشور نیوزلند دسته بندی های مشخصی دارد و می تواند یک دستمزد ارزشمند را فراهم سازد. کشور نیوزلند در زمینه دستمزد بر اساس مهارت افراد بودجه مشخصی را تعیین کرده است به طوریکه افراد با مهارت بالا در این کشور از درآمد بیشتری برخوردار هستند. کار در کشور نیوزلند نیاز به مهارت بالا دارد.

میانگین درآمد در نیوزلند

میانگین درآمد در نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اگر شما به قصد تحصیل به کشور نیوزلند مهاجرت کرده اید و پس از آن دوست دارید که ورود به کار داشته باشید باید مسائل مختلف در این زمینه را ارزیابی نمایید. اول اینکه نیاز است محیط و بازار کاری به طور دقیق ارزیابی شود به این ترتیب کیفیت زندگی شما در آینده تغییر خواهد داشت. استعداد و علاقه افراد به طور کلی می‌تواند در درآمد نهایی آنها تأثیرگذار باشد. در این بخش می‌خواهیم برخی از شغل های پر درآمد در کشور نیوزلند را ارزیابی کنیم و میزان درآمد این شغل ها را به صورت تخمینی مورد بررسی قرار دهیم. مدیر پروژه آی تی از دسته شغل های درآمدزا در کشور نیوزلند محسوب می‌شود، مدیر پروژه آی تی در نیوزلند مسئول عملکرد گروه بر روی پروژه‌های مالی و تکنیکی و حتی فنی است. در واقع این شغل بر اساس یک استراتژی برنامه ریزی پیش بینی شده از 74000 دلار در سال تا 200000 هزار دلار درآمد را می‌تواند اخذ نماید به جرأت می‌توان گفت که این شخص مانند یک پزشک در نیوزلند درآمدزایی خواهد داشت. خرید ملک در کشور نیوزلند بر اساس بودجه افراد می‌تواند ارزان یا گران باشد. گزینه بعدی پزشکان عمومی هستند که برای تشخیص و درمان مشکلات سلامت افراد فعالیت می‌کنند، درآمد این افراد بسته به تخصص و ساعت کاری فرق می‌کند اما به طوری کلی بین 70000 الی 175000 دلار در آمد در سال دارند که در صورتی که فوق تخصص باشند بیش از 200000 هزار دلار در سال را به خود اختصاص می‌دهند. مهندس شبکه در کشور نیوزلند از دیگر حرفه های درآمدزا محسوب می‌شود، مهندس شبکه به طور کلی در زمینه نصب و پیکربندی سیستم های کامپیوتری فعالیت می‌کند او در زمینه نرم افزار و سخت افزار اجرا و نگهداری سیستم های تحت شبکه فعالیت دارد. این شغل به طور کلی در لیست شغل‌های ارتباطی قرار می گیرد و بیش از 200000 دلار در سال درآمد را به خود اختصاص می دهد.مشاوران آی تی در نیوزلند از دسته افرادی هستند که باید مشکلات مربوط به سرور را به طور دقیق حل نمایند این افراد نیز در سال بیش از 200000 دلار درآمد دارند. مشاور املاک تجاری در از دیگر شغل های درآمدزا در کشور نیوزلند محسوب می‌شود میانگین درآمد این افراد در سال 185.000 دلار تخمین زده شده است و لازم به ذکر است که داشتن این شغل ها در کشورهای پیشرفته ای مانند کشور نیوزلند نیاز به مدارک حرفه ای داشته و فرد باید دوره‌های پیچیده آموزشی را بگذراند تا بتواند مشاوره املاک راه اندازی نماید.

کار و کاریابی و اجازه کار و ویزای کاری در نیوزلند

کار و کاریابی و اجازه کار و ویزای کاری در نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

با بررسی شغل های پر درآمد در بخش قبل چه حدسی می زنید؟ قطعاً شما هم متوجه شدید افرادی که در زمینه آی تی و کامپیوتر فعالیت می‌کنند در کشور نیوزلند از نظر درآمدی در وضعیت بالایی هستند به طوری‌که نیوزلند نرخ بیکاری در افرادی که در رشته‌های کامپیوتری اعم از نرم افزار و سخت افزار تحصیل کرده اند را صفر اعلام کرده است. پس اگر می‌خواهید ورود به کار در نیوزلند داشته باشید باید بدانید که رشته‌های کامپیوتری در این کشور درآمدزایی خوبی دارند. کار در کشور نیوزلند با حقوق بالا یک موضوع حل شده است در صورتی که فرد از مهارت بالا برخوردار باشد. یک اصل مهم دیگر در زمینه کاری در کشور نیوزلند به این صورت است که افراد می‌توانند در ابتدا ورود به بخش کارآموزی داشته باشند در این شرایط به خوبی می‌توانند از فضای درآمدزایی خوب پس از یک دوره یک ساله برخوردار شوند. دو موضوع مهم دیگر در زمینه ویزای کاری نیوزلند را ارزیابی می‌کنید. در نظر داشته باشید که شاید اخذ ویزای کاری این کشور کار ساده ای نباشد اما شما با داشتن سابقه کاری مفید و ارزشمند می‌توانید شانس خود را افزایش دهید. روال اخذ ویزای کاری کشور نیوزلند به این صورت است که بهتر است در ابتدا یک رزومه تحصیلی و کاری خوب از خود ارائه دهید و هرچه بلد هستید در آن قید نمایید سپس با دنبال کردن بخش بندی های مختلفی که در زمینه کاری در کشور نیوزلند دیده می شود این شرایط برای شما فراهم می شود که بتوانید با کارفرما ارتباط بگیرید، شما پس از یک دوره مذاکره با کارفرمایان مختلف می‌توانید ورود به کار در این کشور داشته باشید. افرادی که در کشور نیوزلند زندگی می‌کنند باید این اصل را بدانند که مدارک حرفه ای در این کشور هر یک از ارزش بالایی برخوردار است.

هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها در نیوزلند

هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها در نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

به طور کلی هزینه زندگی در کشور نیوزلند بر اساس شرایط مختلف ارزیابی می‌شود اما می‌توان اینطور ارزیابی کرد که هزینه یک زندگی متوسط در این کشور بین 1000 الی 1400 دلار متغیر است. شما برای مسکن در نیوزلند باید بین 80000 الی 200000 دلار هزینه در نظر داشته باشید. هزینه تحصیل در نیوزلند ارزان نیست اما دانشجویان می‌توانند به طور متوسط به اندازه 20 ساعت در هفته مشغول به کارهای پاره وقت شوند. بررسی‌ها نشان می‌دهید که این کارها نیمی از هزینه زندگی یک دانشجو را تعیین می‌کند. هزینه تحصیل برای مقطع لیسانس در کشور نیوزلند در حدود 18.000 دلار در سال تعیین شده است این رقم برای مقطع فوق لیسانس در حدود 40.000 دلار و برای دکترا نیز بیش از 4000 دلار برای هر سال تخمین خورده است و نشان می‌دهد که تحصیل در مقطع دکترا در نیوزلند ارزانتر از مقاطع دیگر است. شرایط اقامت در کشور نیوزلند آسانتر از قبل است به طوریکه خرید خانه در کشور نیوزلند کمی هزینه بر است.شما برای یک وعده غذایی در یک رستوران معمولی در این کشور باید 16.00 دلار هزینه نمایید و وعده غذای دو نفره در یک رستوران متوسط در این کشور بیش از 80.000 دلار هزینه در بر دارد. هزینه یک وعده غذای مک در رستوران های مک دونالد در کشور نیوزلند به طور کلی 10.000 دلار تعیین شده است. هزینه زندگی در کشور نیوزلند در حدود 18 درصد بیشتر از ایران است و هرگز نمی‌توان گفت که کشور نیوزلند یک کشور ارزان قیمت برای زندگی محسوب می‌شود. حال برای صرفه جویی در هزینه ها باید یک سری اصول را به طور دقیق در نظر داشته باشید. وعده های غذایی خود را وابسته به رستوران ها نکنید، عموماً هزینه رستوران ها ارزان نیست و سبب می‌شود که بودجه شما به زودی به پایان برسد. مورد بعدی مسکن است، در نیوزلند مسکن تعرفه مشخصی دارد اما از ایران گرانتر است بنابراین مسکن در مراکز شهر های بزرگ قطعاً بسیار گران است. در اجاره و یا خرید خانه در کشور نیوزلند سعی کنید موضوعات بسیار زیادی را در نظر داشته باشید شایان ذکر است که در این کشور در برخی از شهرها شرایط برای اجاره مسکن به خوبی برای شما فراهم شده است که می‌توانید از آن استفاده نمایید. یک موضوع بسیار مهم در زمینه مسکن در نیوزلند را جدی بگیرید که خانه های نوساز در این کشور بسیار گران قیمت هستند. مورد بعدی هزینه هایی است که برای حمل و نقل در کشور نیوزلند دیده می شود. سیستم های حمل و نقل در این کشور پیشرفته است این روال سبب می شود که افراد کمی نگران شوند و هزینه را بالا تصور نمایند در نظر داشته باشید که در نیوزلند هزینه ای که برای تاکسی در نظر گرفته می‌شود گران است اما قطار و یا سایر گزینه از نظر تعرفه در وضعیت بهتری هستند که می‌توانید از آنها استفاده نمایید. بررسی ها نشان می دهد که کشور نیوزلند یک کشور قدرتمند در زمینه حمل و نقل است. شرایط زندگی در کشور نیوزلند بستگی به شهری که در آن زندگی می‌کنید، دارد.

قیمت برخی کالاهای اساسی در نیوزلند

قیمت برخی کالاهای اساسی در نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

· شیر ( ثابت)، ( ۱ لیتری) ۲٫۵۸ دلار

· یک قرص نان سفید تازه ( ۵۰۰ گرم) ۲٫۸۸دلار

· برنج ( سفید)، (۱ کیلوگرم) ۲٫۹۱دلار

· شانه ی تخم مرغ ( ۱۲ عدد) ۵٫۶۱دلار

· پنیر محلی ( ۱ کیلوگرم) ۹٫۹۰ دلار

· سینه ی مرغ ( بدون استخوان، بدون پوست)، ( ۱ کیلوگرم) ۱۴٫۵۸ دلار

· گوشت گاو ( ۱ کیلوگرم) ( یا گوشت قرمز راسته) ۱۶٫۲۰ دلار

· سیب ( ۱ کیلوگرم) ۳٫۶۳ دلار

· موز ( ۱ کیلوگرم) ۳٫۱۲ دلار

· پرتقال ( ۱ کیلوگرم) ۳٫۸۷ دلار

· گوجه فرنگی ( ۱ کیلوگرم) ۵٫۹۲ دلار

· سیب زمینی ( ۱ کیلوگرم) ۲٫۸۵ دلار

· پیاز ( ۱ کیلوگرم) ۲٫۸۲ دلار

· کاهو (۱ سر) ۲٫۷۰ دلار

· آب ( بطری ۱٫۵ لیتری) ۲٫۵۵ دلار

· پاکت سیگار ( مارلبورو) ۲۲٫۰۰ دلار

اقتصاد در نیوزلند

اقتصاد در نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اقتصاد در کشور نیوزلند نقش بسیار پر رنگی دارد به طوریکه در حال حاضر در حدود 50 درصد از کل درآمد این کشور از صادرات محصولات دامی مانند گوشت و لبنیات و پشم است. کشور نیوزلند یکی از بزرگترین صادرکنندگان گوشت گوسفند است و به طور کلی گوشت بره نیز از دیگر مواردی است که در سال های اخیر در این کشور دیده می‌شود. کشور نیوزلند دارای یک صنعت گوشتی در حال رشد است و مشخص شده است که نیوزلند محصولات دامی خود را به 90 کشور بزرگ دنیا صادر می کنند. بازارهای اصلی نیوزلند روسیه، ژاپن و کانادا است. رتبه اقتصادی نیوزلند 53 در دنیا است و به طوری کلی این کشور دارای بازارهای آزاد بسیار قدرتمندی است. صادرات کالا در این کشور در حدود یک سوم هزینه تولید ناخالص داخلی است.بررسی های مالی و اقتصادی در نیوزلند نشان می دهد که عملکرد اقتصادی در این کشور دسته بندی های مشخصی دارد.منبع اصلی اقتصادی در نیوزلند جنگلداری است، این کشور دارای صنعت جنگل داری بسیار وسیعی و گسترده ای است که توانسته در جذب توریست نیز رشد خوبی داشته باشد. کشاورزی به عنوان یک منبع اصلی درآمدی در نیوزلند محسوب می شود و تکنیک های پیشرفته ای که در این زمینه استفاده می شود. روال های کشاورزی در این کشور بسیار مکانیزه پیش می رود.تولید در کشور نیوزلند از دیگر بخش های اقتصادی محسوب می شود. آنچه در این کشور تولید می شود محصولات گندمی و جو دو سر است . سبزیجات و همینطور تنباکو از دیگر گزینه هایی هستند که در رشد اقتصادی کشور نیوزلند نقش بسیار مهم ایفا می کند.این کشور صادرات انگور به کشورهای بزرگ را از دیگر بخش های اقتصادی خود در نظر گرفته است. برخی از گیاهان و دانه هسته انگور نیز در پروسه های صادراتی کشور نیوزلند دیده می شود.کشور نیوزلند توانسته در آخرین استراتژی های اقتصادی خود پارچه و کالاهای چرمی را نیز لحاظ نماید. اینطور که شواهد نشان می دهد چرم دوزی در این کشور دسته بندی مشخصی دارد و هر یک از نظر اقتصادی به رشد نیوزلند بسیار کمک کرده است. چرم دوزی از صنایع اساسی نیوزلند است و سود خوبی دارد.

امنیت مالی و اقتصادی در نیوزلند

امنیت مالی و اقتصادی در نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

به طور کلی امنیت مالی در بخش کشاورزی و تولید تقسیم می شود به طوریکه 61 درصد از زیرساخت های اقتصادی کشور نیوزلند بر اساس کشاورزی و 39 درصد بر اساس تولید مشخص می شود. گردشگری نیز از دیگر فضای مالی ایمن در کشور نیوزلند است که سبب شده است گردش مالی خوبی در نیوزلند شکل بگیرد. بررسی ها نشان می دهد امروزه گردشگری عمده ترین سیاست های درآمدزایی در این کشور را شکل می‌دهدیکی دیگر از بخش های سرمایه ای در این کشور سرمایه ای است که از سوی سرمایه گذاران خارجی وارد خاک نیوزلند می شود و سبب می‌شود که به رشد صنعت این کشور بسیار کمک نماید، کشور نیوزلند در سال های قبل در زمینه ثبت شرکت وضعیت خوبی نداشت اما امروزه شرایط این کشور به صورتی پیش رفته است که شرکت های بزرگ سرمایه گذاری بسیار روتین عمل می کنند و می توانند یک فضای درآمدزایی بسیار عالی را ایجاد نمایند.این کشور در زمینه جنگلداری نیز توانسته رتبه خوبی داشته باشد به طوریکه از جدیدترین روش های روز دنیا در جهت رشد فضای طبیعی ایجاد کرده و وجود فضای تفریحی در این کشور نیز از دیگر مسائل بسیار مهم اقتصادی محسوب می شود.

امنیت در نیوزلند

امنیت در نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور نیوزلند یکی از مرفه ترین کشورهای جهان شناخته شده است، وقتی صحبت از رفاه اقتصادی است یعنی در این کشور دزدی به حداقل رسیده است و علت آن نیز فضای کاری صحیح است.فرهنگ بالای زندگی در کشور نیوزلند سبب شده است که تمایل به خودکشی و یا قتل به کمتر از یک درصد برسد. مردم کشور نیوزلند بسیار افراد شادی هستند . به طور کلی امید به زندگی در این کشور بالا اعلام شده است.در سال 2016 کشور نیوزلند کشور بدون جرم در دنیا شهرت پیدا کرد در واقع این کشور پس از ایسلند دومین جایگاه امنیت در دنیا را دارد. این کشور دارای فضای تحصیلی درستی است، بهداشت و درمان از بخش های بسیار مهمی است که از سوی دولت تعیین شده است. کشور نیوزلند یک کشور بسیار قدرتمند در صنعت است به طوریکه دولت این کشور تمام تلاش خود را کرده است که وضعیت صنعت را به بالاترین حد خود بکشاند.بانوان در کشور نیوزلند از ارزش بالایی برخوردار هستند، یعنی در این کشور توهین به یک خانم با جریمه های نقدی و زندان همراه استبه فرزندان بسیار اهمیت داده می شود، فرزندان در نیوزلند از نظر تحصیل بسیار دقیق و صحیح عمل می کنند. نیوزلند یک کشور بسیار قوی است. کشوری که توانسته ساختار های اقتصادی خود را به بهترین شکل ممکن به پیشرفت برساند. در این کشور خبری از جنایت های بزرگ نیست. زندان ها بسیار محدود هستند. دولت نیوزلند هیچ تفاوتی بین مهاجران و شهروندان کشور نیوزلند قائل نمی شود هر کس که به رشد خود و کشور نیوزلند کمک نماید می تواند در این کشور زندگی کند اما از یاد نبرید که هزینه زندگی در کشور نیوزلند بالا است و کشور نیوزلند یکی از کشورهای گرانقیمت محسوب می شود.

مراحل و شرایط اخذ اقامت برای خود و همراه در نیوزلند

مراحل و شرایط اخذ اقامت برای خود و همراه در نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اقامت در کشور نیوزلند از طریق سرمایه گذاری و تحصیلی دو روش بسیار عالی محسوب می شود البته سایر روش ها نیز در صورتی که با رعایت قوانین صحیحی همراه باشند می توانند به بهترین شکل ممکن پیش بروند. شرایط اقامت در کشور نیوزلند بر اساس نوع ویزای شما فرق دارد اما ما فرض می کنیم شما با ویزای سرمایه گذاری وارد خاک کشور نیوزلند شده اید. در این روش شما بر اساس نوع سرمایه گذاری خود به مدت یک سال در این کشور فعالیت می کنید و البته پس از یک سال سودی که به دولت کشور نیوزلند رسانده اید و رعایت قوانین از سوی شما ارزیابی می شود در صورتی که همه چیز درست باشد به شما اقامت دائم کشور نیوزلند داده می شود و وقتی اقامت دائم داشته باشید می توانید برای همسر و فرزند کمتر از 18 سال خود نیز ویزای همراه اخذ نمایید. همسر شما مادامی که مجوز کار در نیوزلند را ندارد اجازه کار نخواهد داشت اما همسر و فرزندان شما می توانند در نیوزلند به تحصیل مشغول شوند. یک اصل بسیار مهم برای اقامت در کشور نیوزلند را جدی بگیرید در این کشور باید بتوانید از پس هزینه های خود برآیید، دولت این کشور پیش از ورود شما ، از شما نامه گردش مالی بالا می خواهد.حال اگر به قصد تحصیل وارد خاک نیوزلند شده اید مادامی که در این کشور تحصیل می کنید همراه شما نیز می تواند با شما باشد اما پس از اتمام تحصیل باید به کشور خود بازگردید، بهترین روش این است که بتوانید ضمن تحصیل در نیوزلند شرایط کاری خوبی برای خود فراهم سازید. شرایط کاری خوب در این کشور دسته بندی های مشخصی دارد و می تواند یک فضای خوبی کاری ایجاد نماید و بررسی ها نشان می دهد که نیوزلند یک کشور بسیار قدرتمند در زمینه اقامت محسوب می شود. این کشور سیاست های آموزشی در دانشگاه ها را بهتر از سال های گذشته اعلام کرده است به این ترتیب افراد می توانند به سادگی در این کشور زندگی داشته باشند. بررسی ها نشان می دهد که کشور نیوزلند یک کشور بسیار قدرتمند در زمینه سرمایه گذاری است بنابراین اگر بودجه شما در وضعیت خوبی باشد سرمایه گذاری در کشور نیوزلند می تواند بهترین شرایط اقامتی را فراهم سازد. امنیت کشور نیوزلند بالا بوده و سرمایه شما در بهترین فضای سودآوری به کار گرفته می شود این کشور شرایط سرمایه گذاری را هموارتر کرده است.

ازدواج خارجی ها در نیوزلند

ازدواج خارجی ها در نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ازدواج با یک فرد از تبعه کشور نیوزلند منجر به اخذ اقامت دائم این کشور می شود. به طور کلی شما برای ویزای ازدواج این کشور باید شرایط مشخصی داشته باشید. اول اینکه فرد باید حداقل 18 سال سن داشته باشد. نیاز است که فرد عدم سوءپیشینه داشته باشد و در تمام تست های سلامت پزشکی نیز شرکت نماید. فردی که در نیوزلند زندگی می کند باید تابعیت این کشور را حداقل 10 سال در نیوزلند زندگی کرده باشد.

داشتن تمکن مالی بسیار مهم است، این اخطار را جدی بگیرید که شما بدون ارائه گواهی تمکن مالی به هیچ عنوان شرایط برای اخذ ویزای ازدواج ندارید، فردی که تبعه کشور نیوزلند است باید نامه ای ارائه دهد که در آن از توانایی های مالی برای پرداخت هزینه های زندگی برخوردار شود. در نظر داشته باشید که هزینه های زندگی در کشور نیوزلند برای حداقل سه سال باید پوشش دهی شده باشد.

افراد باید گواهی ارائه دهند که ثابت نماید که دارای تأییدیه فیش حقوقی هستند . اثبات واقعی بودن ازدواج بسیار مهم و پیچیده است و اداره مهاجرت کشور نیوزلند این موضوع را هرگز سطحی در نظر نمی گیرد. در نهایت نوبت به مصاحبه ای است که از هر دو شخص اخذ می شود تا مشخص شود که ازدواج در فضای واقعی شکل گرفته است یا خیر. در نظر داشته باشید که شما پس از دو سال می توانید برای اقامت این کشور درخواست دهید. برای این بخش نیاز به یک سری مدارک دارید:

1- گواهی یا سند قانونی ازدواج

2- گذرنامه معتبر برای زوجین

3- شناسنامه و کارت شناسایی برای زوجین

4- عکس های مشترک زوجین

5- کارت اعتباری که نشان دهد شما و همسرتان یک حساب مشترک دارید.

6- مشخص نمودن محل سکونت و داشتن فضای اثبات برای زندگی مشترک

اجاره خانه در نیوزلند

اجاره خانه در نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای اجاره آپارتمان های یک خوابه در کشور نیوزلند مرکز شهر کشور نیوزلند باید در حدود 1712.38 دلار هزینه نمایید، این مبلغ برای یک آپارتمان یک خوابه گران است اما همانطور که در بخش هزینه زندگی در کشور نیوزلند ارزیابی شد ، خانه در این کشور تعرفه بالایی دارد و گزینه ای که بیشترین تأثیر بر روی هزینه خانه را دارد نیز بخش منطقه جغرافیایی است، در واقع در نیوزلند موقعیت های جغرافیایی تعیین کننده نرخ نهایی یک منزل هستند . حال اگر بخواهید در هزینه شما صرفه جویی شود باید یک آپارتمان یک خوابه در خارج از مرکز اجاره نمایید که در حدود 1398.62 دلار هزینه در بر دارد. اینطور که شواهد نشان می دهد نیوزلند یک کشور بسیار دیدنی محسوب می شود و خانه های اشتراکی نیز برای اجاره در این کشور وجود دارد که می تواند انتخاب خوبی برای افراد باشد.

اجاره خانه در شهر ولینگتون در کشور نیوزلند کمی گران است،افرادی که به صورت خانوادگی به کشور نیوزلند مهاجرت می‌کنند قطعاً به دنبال خانه بزرگتری هستند این افراد می توانند به سراغ آپارتمان های سه خوابه در این کشور بروند در نظر داشته باشید که آپارتمان های سه خوابه در مرکز شهر کشور نیوزلند در حدود 3042.43 دلار هزینه در بر دارد که رقم قابل توجهی است. بررسی ها نشان می دهد که در نیوزلند هزینه زندگی دسته بندی های مختلفی را شامل می شود یعنی افرادی که از نظر بودجه در مضیقه هستند می توانند به سراغ آپارتمان های خارج از مرکز شهر بروند به این ترتیب هزینه آنها در حدود 2289.27 دلار تخمین زده شده است  که رقم مناسب تری به نسبت گزینه قبل است.

خرید ملک در نیوزلند

خرید ملک در نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش های مهاجرت به کشور نیوزلند از طریق خرید ملک است که البته برای کسانی مناسب است که از نظر بودجه در وضعیت خوبی هستند در صورت قیمت ملک در کشور نیوزلند گران است و کسانی که از نظر سرمایه در وضعیت خوبی نیستند این گزینه خوبی برای آنها نخواهد بود.

قیمت هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر این کشور در حدود 8615.24 دلار تعیین شده است. تعرفه ها نشان می دهد که این رقم به نوبه خود 22 درصد از ایران بیشتر است، البته خرید خانه در مرکز شهر به شما امکان می دهد که به سرعت به اقامت دائم این کشور دست یابید. مورد بعدی برای کسانی که از نظر بودجه کمی محدودتر هستند این افراد باید به سراغ خانه های بیرون از شهر و یا خانه های نیمه ساخته بروند به این ترتیب قیمت خرید هر متر مربع آپارتمان خارج از مرکز شهر به طور کلی 6270.00 دلار تعیین شده است. شایان ذکر است که تعرفه ها برای املاک در کشور نیوزلند به طور کلی دسته بندی های مشخصی دارد و افزایش تعرفه نیز از سوی دولت این کشور مشخص می شود. یک اصل بسیار مهم که برای خرید ملک در کشور نیوزلند دیده می شود به این صورت است که اگر افراد بخواهند یک خانه با قیمت بالاتر خریداری نمایند باید سعی کنند در حدود 50 درصد  بودجه اولیه را ارائه دهند. این کشور شرایط وامی خوبی برای خرید ملک در نظر گرفته است اما به طور کلی این سری از مهاجرت ها در لیست گزینه های سرمایه گذاری محسوب می شود و نیاز به نقدینگی خوبی دارد.

ثبت شرکت در نیوزلند

ثبت شرکت در نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ثبت شرکت یکی از روش های سرمایه گذاری در کشور نیوزلند محسوب می‌شود که بررسی های مخصوص به خود را دارد. شرایط ثبت شرکت در کشور نیوزلند به این  صورت است که در ابتدا باید فرم درخواست ثبت شرکت را به صورت اینترنتی تکمیل نمایید. باید درخواست تعیین نام دهید و همینطور نیاز است که نام شرکت را با توجه به هدف شرکت تعیین کنید.

نیاز است که آدرس دقیق در جهت ثبت شرکت در کشور نیوزلند فراهم شود و باید آدرس داده شده دسته بندی های مشخصی داشته باشد.

بهتر است که سهامداران و مدیران اولیه شرکت به طور دقیق مشخص باشند. نیاز است که شماره ویژه پرداخت مالیات به طور دقیق مشخص شود. در نظر داشته باشید که به طور کلی هزینه های اجرایی برای ثبت شرکت در کشور نیوزیلند باید به حساب اداره ثبت شرکت ها پرداخت شود. نیاز به طرح توجیهی اقتصادی و یا بیزینس پلان در نیوزلند است. در هر صورت نیاز است که تمامی شرایط به طور دقیق مشخص شود.

حال سوال اینجاست که چطور می توان از طریق ثبت شرکت در نیوزلند به اقامت دائم این کشور دست یافت. در نظر داشته باشید که شما با ثبت شرکت در این کشور و کارآفرینی می توانید به عنوان مدیر اصلی برای خود و همسر و فرزندان کمتر از 21 سال خود اقامت این کشور را به دست آورید. بررسی ها نشان می دهد که در نیوزلند فضای ثبت به صورت دقیق و روتین فراهم شده است.

در ابتدا برای افراد یک ویزای سه ساله صادر می شود که در این مدت فرد باید تمام تلاش خود را داشته باشد که یک بیزینس فعال و موفق را به نتیجه برساند در هر صورت این روال بسیار مهم است. شما برای راه اندازی که فضای تجاری نیاز به 500 هزار دلار هزینه دارید و باید حداقل سه نفر از اتباع نیوزلند را نیز استخدام نمایید. در هر صورت با ثبت شرکت در نیوزلند ویزای شما در وضعیت سه ساله موقت قرار دارد و پس از آن شرایط برای شما به طور دقیق ارزیابی شود. بررسی ها نشان می دهد که نیوزلند یک کشور بسیار قدرتمند در زمینه سرمایه گذاری بوده و می تواند فضای درآمدزایی خوبی را ایجاد نماید. این کشور دارای شاخص های سوددهی بالا برای کسانی است که بودجه خود را وارد پروژه های اقتصادی دولتی این کشور می کنند.

انواع ویزا و انواع اقامت در نیوزلند

انواع ویزا و انواع اقامت در نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

روش های مهاجرت به کشور نیوزلند متفاوت است، ماهیت روش های مهاجرت به این کشور مانند سایر کشورها است اما شرایط هر یک متفاوت است. یکی از روش های اخذ ویزای کشور نیوزلند به این صورت است که فرد با هدف تحصیل وارد خاک شود که در این روش نیاز است که در یکی از دانشگاه های پذیرفته شده باشید و همینطور بتوانید از پس هزینه های مالی این کشور بر آیید. مورد بعدی در این بین شرایط دقیق و صحیحی است که برای کار در کشور نیوزلند دیده می‌شود که در نهایت ویزای کاری را برای شما به همراه دارد، مشخص است که افراد با سابقه کار بیشتر در این روش موفق تر خواهند بود. مورد بعدی در اقامت کشور نیوزلند به این صورت است که افراد سعی کنند از طریق سرمایه گذاری به صورت نقد، خرید ملک و یا ثبت شرکت وارد کشور نیوزلند شوند که نیاز به ویزای سرمایه گذاری است این روش به نسبت سایر روش ها سریعتر است. همینطور تولد و ازدواج نیز از دیگر روش های اقامت دائم در کشور نیوزلند محسوب می شود و دسته بندی های مخصوص به خود را دارد. شایان ذکر است که کشور نیوزلند یک کشور قدرتمند در زمینه مهاجرپذیری است و افرادی که دارای ایده های سودآور هستند نیز می توانند از ویزای کارآفرینی کشور نیوزلند استفاده نمایند. در هر صورت اقامت کشور نیوزلند به دو دسته موقت و دائم تقسیم می شود. اقامت از نوع موقت با امکانات شهروندی همراه نبوده و اما اقامت دائم سبب می شود که تمامی امکانات شهروندی این کشور برای شما فراهم شود اما حق رأی نخواهید داشت و به طور کلی شرایط به صورتی است که بتوانید به نتیجه صحیحی دست یابید. بررسی های اخیر نشان می دهد که برای اخذ اقامت دائم کشور نیوزلند باید به مدت حداقل 3 الی 5 سال در کشور نیوزلند زندگی کنید این بررسی به طور کلی دسته بندی های مشخصی دارد.

بیمه و تسهیلات درمانی برای افراد مقیم نیوزلند

بیمه و تسهیلات درمانی برای افراد مقیم نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اول اینکه باید بدانیم که بیمه در نیوزلند بسیار متفاوت از جیزی است که ما در ایران به آن عادت داریم. در نظر داشته باشید اینکه شما بیمه بهداشتی درمانی داشته باشید یا خیر به خودتان مربوط بوده و یک انتخاب کاملاً شخصی محسوب می شود.  در کشور نیوزلند هر شرکت بیمه برای خود یک پلن خاص دارد و شامل ریز جزئیات بیمه ای است. به عنوان مثال اگر پلنی را انتخاب کرده اید که هزینه اش در حدود 30 دلار در ماه است این گزینه می تواند جراحی تا سقف 10 هزار دلار را پوشش دهد و به طور کلی هزینه های فیزیوتراپی و آندوسکوپی را نیز مورد پوشش قرار می دهید. حال شما می توانید بر اساس پولی که می دهید پلن بیمه ای خود را تعویض نمایید و همه چیز بستگی به خودتان دارد. مثلاً افرادی که می دانند از دکتر عمومی زیاد استفاده می کنند و یا دچار بیماری های خاصی هستند و باید به متخصص مراجعه می نمایند باید به پلن مربوط به این بخش بروند. وقتی برای اولین بار در کشور نیوزلند از بیمه استفاده می کنید برای شما یک کارت ارسال می شود که دارای یک شماره منحصر به فرد است، این کار گزینه ای است که به شما اجازه می دهد به سادگی کارهای بیمه ای خود را انجام دهید در واقع برای استفاده از خدمات جراحی و یا بیمارستانی نیاز به او شماره دارید

یک اصل مورد را در نظر داشته باشید که بیمه درمانی هیچ ربطی به بازنشستگی ندارد و مشخص است که بازنشستگی در این کشور دسته بندی های مخصوص به خود را ایفا می کند. بررسی های اخیر نشان می دهد که به طور کلی شرایط بیمه و تسهیلات بیمه ای در کشور نیوزلند بر اساس پلن انتخابی مشخص می شود و با تفاوت های مشخصی با گزینه های دیگر دارد.

خدمات بانکی و مالی در نیوزلند

خدمات بانکی و مالی در نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سیستم بانکداری در کشور نیوزلند به رشد بسیار بالایی رسیده است به طوریکه یکی از بانک های مشهور در زمینه خدماتی در این کشور asb نام دارد. این بانک دارای اطلاعات صنایع بانکداری نیوزلند است و اندازه سرمایه در آن در حدود 261.87 تریلیون تعیین شده است. نرخ بهره در این بانک به طور کلی در حدود 2.75 درصد اعلام شده است. این بانک دارای 19 شعبه مختلف است که هر یک دارای شرایط مخصوص به خود هستند. در نظر داشته باشید که این بانک در داخل کشور نیوزلند دارای 7 موسسه مختلف است اما مالکیت اصلی آن توسط استرالیا ارزیابی می شود. در نظر داشته باشید که این بانک در یک شعبه خود خدمات ارزی معتبری برای ایرانیان در نظر گرفته است و شرایط به صورتی است که می تواند خدمات مالی صحیح و دقیقی را فراهم سازند. شاخه های مشخصی در زمینه سود بانکی در نیوزلند دیده می شود که هر یک بر اساس نوع خدمات با گزینه های دیگر فرق دارد.

ویزای مشترک و سهولت رفت و آمد به کشورهای دیگر در نیوزلند

ویزای مشترک و سهولت رفت و آمد به کشورهای دیگر در نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

پاسپورت کشور نیوزلند در رده 20 قرار دارد و با این پاسپورت می‌توانید به 163 کشور دنیا بدون ویزا سفر داشته باشید. کشور نیوزلند معتبر است و در 4 دسته بندی دیده می شود به طور کلی اینکه بتوانید با پاسپورت کشور نیوزلند به کشورهای دیگر سفر کنید یک قانون کلی نبوده و توسط مقامات این کشور تعیین می شود اما اعتبار نیوزلند بالا است به طوریکه می تواند تصمیمات آینده شما را در وضعیت مناسب تری پیش ببرد.

تشابهات فرهنگی نیوزلند با ایران

تشابهات فرهنگی نیوزلند با ایران | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در کشور نیوزلند هم فرهنگ های سنتی دیده می شود و فرهنگ غربی بسیار مدرن در آن وجود دارد. فرهنگ های سنتی کشور نیوزلند به طور کلی بسیار مشابه با ایران است در این کشور فرهنگ های بومی زیادی دیده می شود. به عنوان مثال اگر به مراسم عروسی در این کشور دقت نمایید بسیار مشابه با ایران است.

مردم کشور نیوزلند کمی رک هستند و رک گویی در ایران نیز این روزها بیشتر دیده می شود البته میزان تعارفاتی که در ایران دیده می‌شود به مراتب بیشتر از کشور نیوزلند است. شایان ذکر است که در کشور نیوزلند فرهنگ احوالپرسی نیز مشابه با ایران است.

اعیاد و تعطیلات رسمی در نیوزلند

اعیاد و تعطیلات رسمی در نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اول ژانویه یکی از روزهای رسمی و سال نو محسوب می‌شود و یکی از تعطیلات رسمی در این کشور به طور کلی تا دو روز اول ژانویه تمامی شرکت ها و مراکز دولتی و خصوصی تعطیل هستند.

روز 6 فوریه روز نیوزلند است، در این روز در سراسر کشور جشن های زیادی برگزار می شود، مردم این کشور دور هم جمع می شوند و سعی می‌کنند بهترین فضا را برای خود ایجاد نمایند بررسی ها نشان می‌دهد که این روز از نظر دولت کشور نیوزلند بسیار مهم است. ، 25 آوریل نیز روز نیوزلند و استرالیا است که در این روز مراسم های ترکیبی بین این کشور و استرالیا برگزار می شود. 2 نوامبر در نیوزلند روز مرگ است این روز به طور کلی شهر در سکوت است و روزی است که مردم سعی می کنند به فانی بودن دنیا بیشتر فکر کنند به این ترتیب روال زندگی برایشان ساده می شود. 25 دسامبر در کشور نیوزلند روز کریسمس نامیده می شود این روز شهرها چراغانی شود و مردم نیوزلند به رقص و پایکوبی مشغول می شوند در هر صورت کریسمس از دسته بخش های بسیار ارزشمند در نیوزلند محسوب می شود.

دین در نیوزلند

دین در نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مسیحیت مهمترین دین در کشور نیوزلند است و در حدود 56 درصد از مردم این کشور دارای دین مسیحی هستند. مهمترین گروه های مذهبی در کشور نیوزلند انگلیکانها، کاتولیکها و متدیسها هستند. در حدود 35 درصد از مردم کشور نیوزلند خود را بدون مذهب معرفی کرده‌اند و مبرهن است که در این کشور به طور کلی بودیسم، اسلام و بهایی کمترین گزینه های پیش رو محسوب می شود. در کشور نیوزلند دین از حکومت جدا است و قانون و دین و مذهبی که در این کشور دیده می شود فضایی ایجاد کرده است که سبب می شود آئین های ویژه دینی به صورت آزادانه فراهم شود. در کشور نیوزلند هرگز اجازه تمسخر دین های مختلف وجود ندارد و هیچ اصراری به مذهب خاصی در این کشور نیست. جوانان در کشور نیوزلند اغلب بدون مذهب خاصی هستند و اینطور که افراد در سنین بالا در کشور نیوزلند سعی می‌کنند از مذهب های گذشته خود تبعیت نمایند. بررسی ها نشان می دهد که فرهنگ دینی در کشور نیوزلند بسیار بالا است به طوریکه افراد سعی می کنند با بررسی دقیق یک مذهب به سراغ همان بروند و در غیر این صورت نیز دین های دیگری را انتخاب کنند و این امر بسیار آزادانه دیده می‌شود. بالاترین مقام های دیدنی در کشور نیوزلند دیده می‌شوند که هر یک با مراسم و شرایط مخصوص به خود همراه هستند قوانین دینی در کشور نیوزلند بر اساس موقعیت های جغرافیایی مختلف فراهم شده است.

تفریح در نیوزلند

تفریح در نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از تفریحات بسیار ارزشمند در کشور نیوزلند جزیره وای هکی است، این جزیره زیبا به طور کلی در شهر آوکلند در 35 کیلومتری این شهر قرار دارد. در نظر داشته باشید که طبیعت گردی بخش مهمی از مقصدهای گردشگری در کشور نیوزلند محسوب می شود در این منطقه می توانید دوچرخه سواری کنید و یا  زیپ لاین را تجربه نمایید.

ساحل تاکاپوتا یک ساحل زیبا و دیدنی در کشور نیوزلند محسوب می‌شود که دارای شن های سفید و درخشانی است و به طور کلی ویوی زیبایی دارد. این ساحل دارای کافه و رستوران های بی نظیری است.

کلیسای جامع سنت پارتیک از دیگر دیدنی های ارزشمند در کشور نیوزلند محسوب می شود، این کلیسا دارای معماری بی نظیری است و به طور کلی گنجایش 700 نفر را دارد این بخش برای افرادی که قصد دارند با مذهب کشور نیوزلند آشنا شوند گزینه بسیار خوبی محسوب می شود.

کرایست چرچ یکی از بخش های زیبا در بخش جنوب کشور نیوزلند است. این بخش تله کابین های هیجان انگیزی است و به طور کلی برای گذراندن اوقات فراغت گزینه خوبی محسوب می شود. تله کابین در این بخش از دسته گزینه های خوبی محسوب می شود.

شما می توانید از شبه جزیره بانکز در شهر کرایست چرچ نیز دیدن نمایید، این شبه جزیره طبیعی در جنوب شرقی جزیره نیوزلند قرار دارد و از فوران گدازه های آتشفشان به وجود آمده است. وسعت این بخش زیاد است و بسیار زیبا و جذاب است.

باغ گیاه شناسی در مرکز شهر کرایست قرار دارد و دارای یک فضای رویایی بسیار زیبا و خاص است که می توانید برای جوانان گزینه بسیار دل انگیزی باشد این باغ در کنار یک موزه زیبا قرار دارد که فرهنگ و تاریخ کشور نیوزلند را به طور دقیق مشخص می سازد. بررسی ها نشان می دهد که این موزه به طور کلی دارای مشخصه های خاصی است.

حمل و نقل درون شهری و هزینه های آن در نیوزلند

حمل و نقل درون شهری و هزینه های آن در نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما برای حمل و نقل داخلی در کشور نیوزلند می توانید از بلیط های یک طرفه استفاده نمایید که هزینه آن در حدود 4.50 دلار تعیین شده است، حال اگر از دسته افرادی که استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در برنامه هر روز شما قرار دارد قیمت ثابتی که برای حمل و نقل درون شهری در نظر گرفته می شود 140.00 دلار تعیین شده است. تاکسی ها از نظر تعرفه گرانتر از گزینه های دیگر هستند به عنوان مثال یک تاکسی در تعرفه معمولی خود 3 دلار هزینه در نظر می گیرد این در حالی است که تعرفه معمولی تاکسی باری یک کیلومتر در حدود 3.00 دلار تعیین شده است که رقم کمی بالایی دارد. در صورتی که تاکسی یک ساعت انتظار را شامل شود باید بیش از 52.0 دلار هزینه پرداخت نماید که رقم بالایی است در هر صورت تعرفه ای که برای بنزین در این کشور دیده می شود در حدود 0.88 دلار است. شما می‌توانید در کشور نیوزلند ماشین اجاره نمایید و البته اجاره دوچرخه نیز از دیگر گزینه هایی است که پیش روی شما قرار دارد.

فرهنگ نیوزلند

فرهنگ نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در این کشور زبان اصلی انگلیسی است اما به طور کلی در هر بخش لهجه و تلفظ های متفاوتی برای هر زبان انگلیسی دیده می شود. دستور و نوشتار برای هر شهر در کشور نیوزلند متفاوت است. در این کشور زبان های بومی زیادی دیده می شود و مشخص است که به طور کلی گویش ها در این کشور دسته بندی های مختلفی دارد. در نظر داشته باشید که کشور نیوزلند یک کشور با مردمانی با فرهنگ بالا است این موضوع را از نوع زندگی افراد نیز می توان متوجه شد.

مردم کشور نیوزلند برای احوالپرسی با هم دست می دهند و اگر با شما صمیمی باشند شما را به آغوش می کشند، در این کشور دسته بندی های مختلفی در زمینه فرهنگ های متنوع دیده می شود. در نظر داشته باشید که نوع پوشش در کشور نیوزلند نیز بسته به شرایط با گزینه دیگر فرق دارد.

هنر نیوزلند

هنر نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

به طور کلی تحصیل در رشته های هنری در کشور نیوزلند بسیار دیده می شود به طوریکه از نظر دولت این کشور در هر کشور موفقی باید زیرساخت های هنری قوی دیده شود. هنر در کشور نیوزلند دسته بندی های مشخصی دارد. اینطور که شواهد نشان می دهد موسیقی و همینطور سفالگری از دسته هنرهای رایج در بین مردم کشور نیوزلند است و از ارزش بسیار زیادی نیز برخوردار است. در کشور نیوزلند شرایط برای ورود به رشته های هنری آسانتر است اما از نظر هزینه ای به طور کلی هزینه های بیشتری را شامل می شود.

ورزش در نیوزلند

ورزش در نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از ورزش های مشهور در کشور نیوزلند تنیس و نت بال است. در نظر داشته باشید که ورزش های راگبی در این کشور نیز از ارزش بالایی بین آقایان برخوردار است. بررسی ها نشان می دهد که بسکتبال کشور نیوزلند در سال های اخیر توانسته به رشد و پیشرفت خوبی دست یابند و رتبه خوبی کسب کرده است. در این کشور فضای ورزشی به طور دقیق و صحیح دیده می شود و مشخص است که ورزش های گروهی در کشور نیوزلند از ارزش بالاتری برخوردار است.

خرافات در نیوزلند

خرافات در نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

· در کشور نیوزلند یک خرافات بسیار عجیب این است که ماه عروسی در خوشبختی و یا بدبختی افراد نقش بسیار مهمی دارد.

· در این کشور به طور کلی رنگ لباس عروسی نیز بسیار مهم است به عنوان مثال اگر بیشتر افراد در مجلس عروسی یک شخص از لباس تیره استفاده نمایند برای آن مجلس بد یمن خواهد بود. بررسی ها نشان می دهد که کشور نیوزلند به طور کلی این موضوع را بسیار مهم می دارد.

· از دیگر خرافاتی که در کشور نیوزلند است بدیمنی عدد 4 است این موضوع در ژاپن نیز دیده می شود. البته برخی نیز معتقد هستند که 4 برایشان خوش شانسی می آورد در هر صورت نسبت به این عدد افراط و تفریط زیادی وجود دارد.

· روز اول سال در کشور نیوزلند مردم پنجره های منزل خود را باز می کنند و معتقد هستند که برایشان خوشی به همراه دارد.

شایعات در مورد نیوزلند

شایعات در مورد نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

· در کشور نیوزلند شایعات در زمینه جرم و جنایت زیاد را باور نکنید.

· اینکه مردم این کشور نسبت به مهاجران واکنش های خوبی ندارند اشتباه است.

· مردم کشور نیوزلند به طور کلی کمی سرد هستند اما پس از مدتی با شما صمیمی می شوند

موارد ممنوعه در نیوزلند

موارد ممنوعه در نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

· کشور نیوزلند یک کشور قدرتمند در زمینه کسب و کار است اما درامد در کشور نیوزلند با حقوق بالا بدون مهارت ممنوع است.

· ثبت شرکت بدون داشتن آدرس صحیح ممنوع است.

· در کشور نیوزلند هیچ کس حق ندارد به بانوان توهین نماید این کار یک توهین بزرگ و نابخشودنی محسوب می شود و بسیار مشکل ساز است.

خطرات احتمالی برای افراد مقیم نیوزلند

خطرات احتمالی برای افراد مقیم نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

· در کشور نیوزلند شاید هنوز هم کیپ قاپی دیده شود.

· یکی از خطرات مهمی که وجود دارد هزینه های بالا برای زندگی است.

تشابهات قوانین نیوزلند با ایران

تشابهات قوانین نیوزلند با ایران | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

· قوانین در کشور نیوزلند در زمینه تحصیلی مشابه با ایران است.

· قوانینی که در زمینه کاری در کشور نیوزلند دیده می شود متفاوت از ایران است و قوانین کاری سخت تری در کشور نیوزلند وجود دارد.

· مردم کشور نیوزلند در رانندگی از ایرانیان قانونمندتر هستند.

گواهینامه و خرید ماشین در نیوزلند

گواهینامه و خرید ماشین در نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

خرید ماشین در کشور نیوزلند یکی از موضوعات بسیار مهم محسوب می‌شود و شما باید بودجه زیادی برای این کار داشته باشید. اخذ گواهینامه در کشور نیوزلند به طور کلی نیاز به رعایت مقررات لازم هستید. شما باید از سلامت جسمی و روانی کامل برخوردار باشید و نیاز است که در آزمون های عملی و تئوری نیز موفق شوید.

سفارت‌ها و کنسولگری های ایران در نیوزلند

سفارت‌ها و کنسولگری های ایران در نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سفارت نیوزیلند در تهران خیابان اقدسیه، خیابان موحدی دانش، خیابان گلستانی شمالی کوچه سوسن است.

تلفن : 02126122175

ساعت کاری در سفارت کشور نیوزلند از 10 صبح تا 12 بعد از ظهر اعلام شده است.


نوع پوشش مردم نیوزلند

نوع پوشش مردم نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

لباس های بومی در کشور نیوزلند از مدهای زیادی تشکیل شده است. در برخی از بخش ها هنوز هم از لباس های سنتی و قدیمی استفاده می‌شود و از پارچه هایی با جنس پنبه کتان استفاده می شود. استفاده از کلاه آفتابی در کشور نیوزلند بسیار رایج است این موضوع در بین آقایان بیشتر دیده می شود. آقایان در کشور نیوزلند در فصل تابستان اغلب شلوارک به پا دارند و به طور کلی استفاده از لباس های نخی در این کشور از ارزش بالایی برخوردار است. بررسی ها نشان می دهد که حجاب کشور نیوزلند آزاد است و هرکس طبق سلیقه خود می‌تواند لباس های مختلفی به تن نماید. بانوان در این کشور سعی می کنند از لباس هایی با رنگ های شاد استفاده نمایند لباس ها اغلب بلند هستند و بسیار پوشیده طراحی شده است.

جغرافیا و شرایط آب و هوایی نیوزلند

جغرافیا و شرایط آب و هوایی نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور نیوزلند یک کشور کوهستانی و زیبا است و بهترین گزینه برای کسانی است که به دنبال یک فضای ماجراجویی هستند. این کشور دارای طبیعت های وحشی و بسیار دیدنی است. کوه های مرتفع و همینطور یخچال های طبیعی کشور نیوزلند از دیگر بخش های ارزشمند این کشور محسوب می شود. کشور نیوزلند در بخش جنوب غربی اقیانوس آرام قرار دارد و از دو جزیره بزرگ و چندین جزیره کوچک تشکیل شده است. کشور نیوزلند دارای فاصله زیادی به دیگر خشکی های کره زمین است. اینطور که شواهد نشان می دهد مساحت کشور نیوزلند به طور کلی 268.021 کیلومتر مربع اعلام شده است و طبق آخرین سرشماری ها نیز مشخص شده است که در این کشور شرایط زندگی در وضعیت صحیحی دیده می شود.

زبان کشور نیوزلند انگلیسی است و به طور کلی واحد پول نیز دلار اعلام شده است. آب و هوای کشور نیوزلند بیشتر کوهستانی است و بیشتر مساحت این کشور توسط جنگل ها پوشانده شده است. آب و هوای کشور نیوزلند در بخش های مختلف معتدل است و چهار فصل نیز دارای آب و هوای متمایزی است. میانگین دما در فصل زمستان در کشور نیوزلند 10 درجه اعلام شده است و تابستان های آن در حدود 25 درجه هستند. افرادی که در فصل تابستان کشور نیوزلند را برای بازدید انتخاب کرده اند از جزیره های شمالی لذت می برند. اگر شما علاقه به ورزش های زمستانی دارید از کشور نیوزلند بسیار لذت خواهید برد. به طور کلی بهار و پاییز در کشور نیوزلند با کمترین بارش همراه است و بهترین فصل از نظر گردشگری در این کشور بهار اعلام شده است. البته فصل بهار از نظر هزینه کمی گرانتر از سایر فصل ها است.

غذاهای نیوزلند

غذاهای نیوزلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اغلب غذاهای کشور نیوزلند با غذای کشور استرالیا یکسان است این موضوع نشان می دهد که ذائقه غذایی این دو کشور مشابه است.

لامینگتون یکی از غذاهای بسیار خوش طعم در کشور نیوزلند است که یک اسنک با دو لایه اسفنج است. این غذا به صورت ساندویچی استفاده می شود و به طور کلی لا به لای آن از مربای توت فرنگی استفاده می‌شود. این کیک ها با سس های شکلاتی تهیه می شود و گاهاً نیز از نارگیل در آن استفاده می شود.

پاولولا یکی از دسرهای خوش طعم در کشور نیوزلند است که به طور کلی از سفید تخم مرغ به همراه بکینگ پودر تهیه شده است. این محصول از میوه های فصلی بسیار خوش طعمی تهیه شده است و در آن از کیوی های ترش استفاده می شود. طعم این دسر بی نظیر است.

همبرگر آناناس یک غذای بسیار جدید و خوش طعم در کشور نیوزلند است که در آن از آناناس های پخته شده استفاده می شود به طور کلی به همراه گوشت گریل شده مصرف می شود این غذا طعم عجیبی دارد و از چغندر نیز برای رنگ دهی به این همبرگر استفاده می‌شود. در مجموع شاید ایرانیان این غذا را کمی بدمزه بدانند اما یکی از غذاهای بین المللی در کشور نیوزلند و همینطور استرالیا محسوب می‌شود.

آخرین ویرایش: 2019-03-09 12:40:43 7,231