germany
کشور آلمان

تحصیل در آلمان

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo

ایرانیان زیادی به امید کسب موقعیت‌های بهتر و ادامه تحصیلات خود تا مقاطع بالاتر به مهاجرت فکر می‌کنند. همه می‌دانیم این ‌که برای تحصیل به کدام کشور خارجی برویم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. تحقیقات و بررسی‌های زیادی لازم است و کشورهای مختلف باید در جنبه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه شوند. در این مقاله ما قصد داریم، شرایط تحصیل و زندگی در کشور آلمان را مورد بررسی قرار دهیم.

آلمان یکی از صنعتی‌ترین کشورهای اروپاست و از این رو مورد توجه نیروهای متخصص در زمینه‌های مختلف واقع شده است. صنعتی بودن این کشور باعث می‌شود که افراد بتوانند پس از فارغ‌ التحصیلی نیز در همین کشور کار کنند و اقامت دائم کسب کنند. عوامل دیگری نیز وجود دارند که باعث می‌شوند افراد زیادی تحصیل در آلمان را انتخاب کنند. در ادامه‌ی مقاله هر یک از جنبه‌های مختلف تحصیل در کشور آلمان را زیر ذره ‌بین قرار می‌دهیم.

تحصیل رایگان در آلمان، آلمان صنعتی ترین کشور اروپا و با عنوان قلب اروپا قلمداد می شود. یکی از گزینه های تحصیل رایگان در اروپا کشور آلمان است که این شرایط را ایجاد کرده است.  آلمان یکی از معدود کشورهایی است که سیاست تحصیل رایگان را دنبال می کند.

آلمان به علت به وجود آوردن تحصیل رایگان از مقطع کارشناسی مقصد دانشجویان زیادی در سالهای اخیر شده است.

کشور آلمان پس از ایالات متحده، کانادا، استرالیا مقصد مناسبی برای دانشجویان متقاضی تحصیل رایگان است.

برای آشنایی بیشتر با شرایط تحصیل رایگان در آلمان با ما همراه باشید

اولین گام برای تحصیل رایگان در آلمان این است که شما یک دانشگاه مناسب انتخاب کنید. از بین 17000 رشته ای که توسط دانشگاه های آلمان ارائه می شود، 88 رشته به زبان انگلیسی تدریس می شود.

البته این بدین معنی نیست که تا انتهای تحصیل زبان تدریس انگلیسی باشد معمولا پس از گذشت دو ترم دروس به زبان آلمانی تدریس می شود.

 

دانشجویان با تأمین شرایطی مانند معدل بالا، ارائه‌ی مقاله و شرکت در سمینارهای مورد نظر این موسسه‌ها می‌توانند شانس خود را برای گرفتن بورسیه‌های تحصیلی بالا ببرند. برخی از بورسیه‌های کشور آلمان نیز توسط وزارت آموزش و پژوهش اجتماعی آلمان تأمین می‌شوند. در ادامه  برخی از بورسیه‌های تحصیلی را معرفی می‌کنیم.

در دانشگاه‌های آلمان علاوه بر این‌ که امکان تحصیل رایگان در آن‌ها وجود دارد، اعتبارات علمی‌آن‌ها نیز در سطح بالایی قرار دارد و فارغ التحصیلان می‌توانند در بازارهای جهانی مشغول به کار شوند. کشور آلمان عضو شنگن می‌باشد و دانشگاه‌های ممتازی در سطح جهان دارد. در بسیاری از دانشگاه‌ها رشته‌های مختلف به زبان انگلیسی ارائه می‌شوند و به همین دلیل مدارک این دانشگاه‌ها در سطح بین الملل معتبر است.

دانشجویانی که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی را دارند، باید یک دوره‌ی یک ساله را در کالج سپری کنند. در کالج‌ها آزمون‌های ورودی و آزمون‌های پایان دوره برگزار می‌شود. امتحان پایان دوره از دروسی است که شما طی دوره‌ی یک ساله می‌آموزید و با کسب نمره‌ی قبولی می‌توانید وارد دانشگاه شوید.

آزمون ورودی در برخی از کالج‌ها در دو بخش آلمانی و ریاضی و در برخی دیگر تنها در بخش آلمانی برگزار می‌شود. چنان‌چه شما موفق به کسب نمره‌ی قبولی در این آزمون‌ها نشوید، لازم است دوره‌های زبان آلمانی را بگذرانید و دوباره در امتحان شرکت کنید.

موارد زیادی برای اخذ پذیرش و ارزیابی مدارک در دانشگاه‌های آلمان وجود دارد. این‌که مدرک شما در چه مقطعی است و در کدام دانشگاه درس خوانده‌اید، معدل شما در چه سطحی است، در نظام جدید تحصیل کرده‌اید یا نظام قدیم و... همگی از موارد تأثیرگذار در این زمینه‌ هستند.

برای نمونه دانشجویانی که یک سال در دانشگاه تحصیل کرده‌اند می‌توانند بدون گذراندن دوره‌ی یک ساله‌ی کالج وارد دانشگاه شوند.

شرایط اقامت و زندگی یکی از عواملی است که در انتخاب کشور و شهر محل تحصیل تأثیر بسیاری دارد. معمولاً شهرهایی که دارای دانشگاه‌های ممتاز هستند  از امکانات خوبی برای اقامت دانشجویان برخوردارند و کم‌تر پیش می‌آید که دانشجویی به دلیل مشکل در اقامت از تحصیل در کشور آلمان باز بماند.

در تمام کشورها امکانات و تخفیفات بسیاری برای دانشجویان وجود دارد. در این قسمت ما درباره‌ی راه‌های صرفه‌جویی در هزینه‌ها و استفاده از کارت دانشجویی در موقعیت‌های مختلف را برای شما بیان می‌کنیم اما دو نکته‌ی مهم را مورد توجه قرار دهید. اول این ‌که کارت دانشجویی خود را همیشه به همراه داشته باشید، چون ممکن است در جایی غیر منتظره بتوانید از آن استفاده کنید.

شرایط کار دانشجویی در آلمان نسبت به بسیاری از کشورها ساده تر است و از طرفی امری بسیار جا افتاده برای کارفرمایان و شرکت‌ها نیز است. دانشجویان خارجی می‌توانند بدون داشتن اجازه ی کار در آلمان کار کنند. میتوان ادعا کرد که اکثر دانشجویان آلمان، چه آلمانی و چه غیر آلمانی، هزینه تحصیل خود را از طریقکار کنار تحصیل در آلمان تأمین می‌کنند. زیرا کار در آلمان برای دانشجویان فراهم است.

برای دانشجویان کشورهایی که عضو اتحادیه اروپا نیستند اجازه ی کار محدود است. دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا میتوانند در سال 120 روز به صورت تمام وقت کار کنند. منظور از تمام وقت یعنی هر روز 8 ساعت کار می کنند. دانشجو اگر ماهیانه تا 450 یورو حقوق داشته باشد  از مالیات معاف می‌شود، ولی اگر درآمد او در ماه از 450 یورو بیشتر شود، موظف است مالیات بپردازد. مالیاتی که دانشجویان موظف به پرداخت آن هستند زیاد نیست.

تمامی‌دانشجویان هنگام ثبت نام در دانشگاه‌های آلمان موظف هستند تحت پوشش بیمه‌های درمانی دانشجویی قرار گیرند. بدون قرارداد بیمه امکان ثبت نام در دانشگاه‌ها وجود ندارد. از نکات مهم و درخور توجه در خصوص انتخاب بیمه مناسب غیر دولتی آن است که شرکت‌های قابل اعتماد با تعرفه‌های مناسب و پوشش خدمات پزشکی متنوع را انتخاب نمود. گاهی برخی شرکت‌ها، قرارداد دانشجویانی را که در سال نخست بیمه، هزینه‌های پزشکی زیادی داشته‌اند، تمدید نمی‌کنند.

اگر در آلمان زندگی کنید و شاغل یا مشغول به تحصیل باشید، به حساب بانکی نیاز دارید که می­توانید در بانک‌های مختلف متناسب با شرایطی که ارائه می‌دهند، حساب باز کنید. کلیه بانک­ها دارای شعبه­‌های مختلف هستند. از بعضی بانک­‌ها نیز فقط می­‌توان به صورت اینترنتی استفاده کرد و شعبه‌های فیزیکی ندارند. معمولاً برای استفاده از حساب بانکی باید هزینه­ پرداخت شود اما غالباً  دانش­آموزان و دانشجویان این هزینه را پرداخت نمی کنند.

جالب است بدانید بر خلاف سایر کشورها که دانشگاه‌هایشان در دسته‌های متعددی با کیفیت‌های گوناگون قرار می‌گیرد، دانشگاه‌های کشور آلمان تنها در دو دسته‌ی ممتاز و خوب قرار می‌گیرند که این امر نشانی از کیفیت سطح علمی‌دانشگاه‌های این کشور است. در ادامه نام دانشگاه‌هایی که در این دو گرو جای می‌گیرند را بیان می‌کنیم.

در لیست جدید از سوی وزارت بهداشت ایران منتشر شده است ، ۳۴ دانشگاه از کشور آلمان مورد تایید قرار گرفته اند  که در ذیل اسامی‌ دانشگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت ایران در آلمان در سال  ۲۰۱۸ – ۲۰۱۹را بیان کرده‌ایم . این لیست ارائه شده  بر اساس سیستم‌های رتبه بندی qs ، تایمز‌هایر و شانگهای و بررسی‌های وزارت بهداشت تهیه شده است و هر ساله مورد بازبینی نیز قرار می‌گیرد.

در این قسمت اطلاعاتی درباره‌ی رتبه بندی جهانی  qs پیرامون بهترین دانشگاه‌های آلمان در سال 2018 را به شما ارائه می‌دهیم. باید به این نکته توجه کرد که ۴۵ دانشگاه دراین رتبه بندی جزء دانشگاه‌های کشور آلمان هستند و همچنین باید ذکر کرد که دو دانشگاه از این دانشگاه‌ها، تازه تاسیس شده اند.

نظام آموزشی در آلمان از کیفیت بالایی برخوردار است. این نظام برنامه‌های مشخصی برای آموزش از دوره‌های ابتدایی تا تحصیلات عالیه دارد. بخش‌های آموزشی هر ایالت به صورت مستقل اداره می‌شود اما همگی از استانداردهای ارائه شده توسط دولت آلمان پیروی می‌کنند.

برخی از مدارس در برخی ایالت‌ها برای پذیرش دانش‌آموزان شرط معدل قرار می‌دهند و چنان‌چه دانش‌آموزان از سطح معدل مورد نیاز برخوردار نباشند، می‌توانند با کسب نمره‌ی قبولی در آزمون‌های ورودی به تحصیل در این مدارس بپردازند.

آلمان مقصد محبوبی برای دانشجویان از سراسر جهان است که به دنبال اخذ مدرک کارشناسی هستند. دانشجویان بین المللی چند دلیل خوب برای تحصیل در آلمان دارند که از جمله می‌توان به ارتقای سطح آموزش عالی، موقعیت آن به عنوان یک کشور بسیار پیشرفته در زمینه فناوری، فرهنگ و تاریخ غنی و مناظر زیبا از حومه‌های زیبا تا شهرهای پویای او اشاره کرد

آلمان همواره به عنوان “سرزمین ایده‌ها” نامیده می‌شود. کارشناسی ارشد در آلمان به معنی تحصیل در یکی از موفق‌ترین دانشگاه‌ها با هزینه‌ای مقرون به صرفه در اروپا است.

کارشناسی ارشد در آلمان به طور معمول دو سال طول می‌کشد، سال تحصیلی معمولا از ابتدای ماه اکتبر تا پایان سپتامبر سال بعد طول می‌کشد. سیستم آموزش عالی آلمان به عنوان یکی از بهترین‌ها در اروپا شناخته شده است.

کشور آلمان با داشتن حدود 4000 هزار فارغ‌التحصیل در سال که دوره‌ی دکترای خود را در این کشور به پایان می‌رسانند، یکی از محبوب‌ترین کشورهاتحصیلی در خارج از کشور است. به‌ واسطه‌ی حضور 43 دانشگاه شاخص آلمانی در بین 800 دانشگاه برتر جهان در رتبه‌بندی مشهور qs در سال 2016/2015، شمار زیادی از دانشگاه‌های آلمان از شهرت بین‌المللی بالایی برخوردار شدند.

داشتن مهارت‌های زبان آلمانی خوب ضروری است. در غیر این صورت شما برای دنبال کردن سخنرانی‌ها در آلمان یا گفتگو با بیماران آلمانی در مرحله‌ی عملی دچار مشکل خواهید شد. شما باید در یک آزمون زبان قبول شوید تا نشان دهد که شما در سطح مورد نیاز از مهارت در زبان آلمانی هستیدپزشکی یکی از رشته های بسیار پرطرفدار در دنیا است. که دانشجویان علاقه زیادی برای تحصیل در گرایش های مختلف آن دارند. تحصیل در رشته پزشکی در کشور آلمان، دارای ضوابط و مقررات خاصی است که این مقررات برای دانشجویان کشورهای مختلفی که برای تحصیل در رشته پزشکی در کشور آلمان اقدام می‌نمایند، متفاوت است. تسلط به زبان انگلیسی برای تحصیل در رشته پزشکی در کشور آلمان می‌تواند برای شما یک امتیاز بزرگ و مثبت باشد اما کافی نخواهد بوددانشجویان بین‌المللی برای تحصیل در رشته پزشکی در کشور آلمان می‌توانند از کمک هزینه های مالی مختلفی نیز که توسط مراکز دولتی و خصوصی در این کشور ارائه می‌شود، برخوردار شوند..

زمان شروع تحصیلی در رشته پزشکی ودندانپزشکی فقط یک بار در سال و ان هم در ماه سپتامبر است. تحصیل در دندانپزشکی و عموماً رشته‌هایی از این دست همراه با ورودی یا کنکور هستند، امتحان ورودی دندانپزشکی این کشور به زبان آلمانی است و معمولاً زبان آلمانی از موارد امتحانی است.احتمالا یکی از بزرگترین و بهترین مقاصد درمانی و پزشکی و دندانپزشکی در کشورهای مختلف و مخصوصا کشورهای در حال توسعه آلمان باشد. در این میان سیاست ها و مقررات وزارت بهداشت و درمان کشور آلمان نیز در این امر بی تاثیر نبوده است. واحدهای لازم برای اتمام دوره دندانپزشکی در کشور آلمان که برای همه دانشگاه های دولتی این کشور تقریبا یکسان است، بسیار واحدهای کامل و جامعی می‌باشند که همه بخش های دندانپزشکی در آن‌ها دیده شده است.می‌توانید در رشته دندانپزشکی در کشور آلمان فارغ التحصیل شده و برای کار و طبابت در این رشته در کشور آلمان اقدام نمایید.

دانشجویان بسیاری برای رشته‌های غیر پزشکی وارد دانشگاه‌های کشور آلمان می‌شوند که در ادامه به معرفی برخی از این رشته‌ها می‌پردازیم.

دانشجویانی که رشته علوم رایانه ای را برای لیسانس درآلمان انتخاب می‌کنند، بسیاری از فرصت‌های حرفه ای در صنعت و همچنین امکانات برای کار در آلمان و خارج از کشور را تجربه خواهند کرد. برنامه‌های کارشناسی علوم کامپیوتر در آلمان، اصول و مبانی ریاضی برای محاسبات را مورد بررسی قرار می‌دهد.

آلمان یکی از کشورهای مناسب برای زندگی است. با این حال باید در انتخاب بهترین ایالت دقت کنید. معمولاً در شهرهایی که دانشگاه بین المللی دارند، امکانات مختلفی برای دانشجویان ارائه می‌شود. برای این‌ که بتوانید در آلمان زندگی آرامی‌ را تجربه کنید باید به عواملی نظیر شهر محل سکونت، محله‌ی سکونت و میزان هزینه‌های زندگی خود توجه کنید.

مدارس ایرانی و بومی ‌در ایالات مختلف آلمان وجود دارند که دانش‌آموزان ایرانی مقیم آلمان می‌توانند در مقاطع مختلف در آن‌ها به تحصیل بپردازند. بسیاری از والدین تمایل دارند، فرزندشان در مدرسه‌ای ایرانی و بومی‌تحصیل کند تا از فرهنگ کشور خودمان دور نماند.

این مدارس در محله‌های مختلف در بسیاری از شهرهای آلمان وجود دارند که می‌توانید با جست و جو و بررسی بهترین مدارس را برای فرزندتان پیدا کنید.

کشور آلمان دارای مجله‌های مختلفی برای چاپ مقالات در زمینه‌های مختلف علمی، پژوهشی، مذهبی و... است . از طرفی ارائه‌ی مقاله‌ی علمی‌تأثیر بسیار زیادی در پذیرش دانشجویان به خصوص در دوره‌های فوق لیسانس و دکترا دارد. چنان‌چه در حین تحصیل در آلمان، مقاله‌ی خود را ارائه دهید می‌توانید از امتیازات مختلفی در این زمینه بهره‌مند شوید.

مهم‌ترین آزمون‌های بین المللی در همه‌ی کشورهای جهان آزمون‌های زبان است. در آلمان هم این آزمون بسایر مهم است . داشتن نمره‌ی بالا در آزمون‌های بین المللی یک نقطه‌ی قوت در رزومه‌ی تحصیلی شما محسوب می‌شود. در هر سال آزمون‌های بین المللی و رقابت‌های مختلفی در زمینه‌های مختلف در کشور آلمان برگزار می‌شود که شما می‌توانید با شرکت در آن‌ها سطح دانش و توانایی خود را افزایش دهید

علاوه بر رقابتهای مختلف در کشور آلمان کنفرانس‌های متنوعی در رشته‌های متعدد برگزار می‌شود. این کنفرانس‌ها می‌توانند موقعیت خوبی برای ارائه‌ی مقاله و پژوهش شما باشند. کنفرانس‌های علمی‌نیز مانند رقابت‌های بین المللی به صورت گردشی برگزار می‌شوند و به همین دلیل نمی‌توانیم لیست خاصی از کنفرانس‌های برگزار شده در کشور آلمان ارائه دهیم.

فاشینگ
 
جشنی که در آن مردم، لباس دلقک‌ها را می‌پوشند و ماسک می‌زنند و یا گریم می‌کنند و در خیابان شادی‌کنان آواز می‌خوانند، این جشن در مونیخ و کلن دیدنی‌تر برگزار می‌شود. این جشن در ماه فوریه برگزار می‌شود.

هامبورگر دْم
 
بزرگ‌ترین فستیوال برگزار شده در شمال آلمان است. یک جور شهربازی سیار که در این فصل برپا می‌شود و شامل انواع و اقسام تفریحات و وسایل سرگرمی‌می‌شود که تمام مردم می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند!

اکثر برنامه های پزشکی مربوط به مدرک پزشکی عمومی ، در این کشور به زبان آلمانی اجرا می‌شوند؛ بنابراین شما برای آموزش پزشکی در کشور آلمان نیاز به داشتن دانش زبان قوی خواهید داشت. در کشور آلمان برنامه هایی هم به جای پزشکی عمومی با مدارک لیسانس و فوق لیسانس نیز تعریف می‌شوند که به زبان انگلیسی انجام می‌گیرند.

ساختار درجه پزشکی در کشور آلمان

دوره های آموزش پزشکی عمومی حداقل به 6 سال زمان نیاز خواهد داشت و بعد از اتمام این مدت که ممکن است کمی بیشتر طول بکشد، 3 ماه زمان هم برای تکمیل مدارک و شرکت در آزمون دولتی پزشکی در کشور آلمان (Ärztliche Prüfung) وقت خواهید داشت. موفقیت در این آزمون به منزله مجوز رسمی شما برای برنامه تمرین پزشکی در کشور آلمان (Approbation) یا همان طرح و کارآموزی خواهد بود. مطالعات پزشکی در کشور آلمان به مراحل زیر تقسیم بندی می‌شود:

  • مرحله اول مطالعات پزشکی در کشور آلمان مرحله قبل از بالینی است.

این مرحله از آموزش پزشکی در کشور آلمان حدود 4 ترم (2 سال) طول می‌کشد و شما در این 4 ترم با اصول کلیدی علوم طبیعی و پزشکی آشنا خواهید شد. شما در آزمون آزمایش مجوز پزشکی در کشور آلمان به دانستن دقیق این مفاهیم نیاز خواهید داشت.

  • مرحله دوم آموزش پزشکی در کشور آلمان مرحله بالینی است.

این مرحله از آموزش پزشکی در کشور آلمان که فاز اصلی مطالعه در آن نیز محسوب می‌شود شامل 6 ترم ( 3 سال) خواهد بود که در آن موضوعات اصلی پزشکی آموزش داده خواهد شد و شما در سمینارها، دوره های آموزشی مختلف و سخنرانی ها و کارآموزی در این مرحله از آموزش پزشکی در کشور آلمان شرکت خواهید کرد.

  • مرحله سوم آموزش پزشکی در کشور آلمان 1 سال عملی است.

مرحله اصلی آموزش بالینی می باشد که بعد از اتمام 3 سال آموزش های تئوری بوده و 1 سال نیز به طول می‌انجامد. در این مرحله از آموزش پزشکی در کشور آلمان شما با جنبه های عملی جراحی ها، طب داخلی و البته برخی موضوعات انتخابی آشنا خواهید شد. این فاز آموزش پزشکی در کشور آلمان نقش آماده سازی شما در حرفه آینده شما را ایفا خواهد کرد.

  • مرحله نهایی آموزش پزشکی در کشور آلمان شرکت در آزمون دولتی خواهد بود.

در مرحله آخر آموزش پزشکی در کشور آلمان که آخرین مرحله پزشکی عمومی می‌باشد شما در یک آزمون دولتی و یک معاینه استاندارد ملی شرکت خواهید کرد. پس از موفقیت در این آزمون و معاینه استاندارد شما می‌توانید برای مجوز پزشکی خود (Approbation) درخواست بدهید و به عنوان یک پزشک عمومی معتبر شروع به کار نمایید.

دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ دانشگاهی با قدمت طولانی در مرکز شهر مونیخ آلمان است. دانشگاه یکی از مراکز تحقیقاتی و پژوهشی اروپا بشمار رفته و در سال ۱۴۷۲ میلادی تاسیس شد. از زمان راه‌اندازی دانشگاه، دانشجویان زیادی از سراسر کشورهای جهان در این مرکز مشغول تحصیل و فعالیت‌های علمی بوده و به عنوان افرادی پیشرو در علوم مختلف در جهان مطرح شده‌اند. دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ بیش از ۵۰۰ سال فعالیت علمی و تحقیقاتی داشته و متعهد به ارائه دوره‌های آموزشی استاندارد و با بالاترین کیفیت است. دوک لودویگ نهم فرمانروای باواریا اولین دانشگاه را در مرکز سرزمین باواریا راه‌اندازی نمود. در مراسم افتتاحیه دانشگاه که در ۲۶ جون سال ۱۴۷۲ میلادی برگزار شد افراد مهمی همچون دکتر مارتین مایر نیز حضور داشتند. دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ دارای تعداد ۱۸ دانشکده است و نام آن در سال ۱۸۰۲ میلادی به لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ تغییر نام یافت. دانشگاه همواره جزو دانشگاه‌های پیشرو تحقیقاتی در اروپا و جهان محسوب و رتبه‌های جهانی را از آن خود کرده است.

مطالب مرتبط

چه قدر طول میکشه تا برای پزشکی تو المان اقامت تحصیلی بگیریم

2019-02-05 00:49:54

سلام دوست عزیز: برای پزشکی در آلمان ابتدا باید در دوره های foundation شرکت کنید که دوره های یک ساله است و بعد از یک سال وارد course اصلی میشوید. برای اطلاعات بیشتر با شماره های :02195119493/09981082046 تماس بگیرید قدردان شما تیم اعزام go2tr.

2019-07-24 01:40:03

برای بورسیه داروسازی چه کنیم

2019-02-07 09:47:49

سلام دوست عزیز: تحصیل در آلمان رایگان است و نیاز به بورسیه ندارد، شما باید برای ورود به دوره های داروسازی یک سال در دوره ی foundation شرکت کنید و پس از آن وارد course اصلی شوید. برای اطلاعات بیشتر با شماره های :02195119493/09981082046 تماس بگیرید قدردان شما تیم اعزام go2tr.

2019-07-24 02:31:38

بورسیه دندون پزشکی چیکار کنم؟؟؟!

2019-02-10 05:35:21

سلام دوست عزیز: تحصیل در آلمان رایگان است و نیاز به بورسیه ندارد، شما باید برای ورود به دوره های دندانپزشکی یک سال در دوره ی foundation شرکت کنید و پس از آن وارد course اصلی شوید. برای اطلاعات بیشتر با شماره های :02195119493/09981082046 تماس بگیرید قدردان شما تیم اعزام go2tr.

2019-07-24 02:03:53

طريق شامل شدن يا ثبت نام در بورس رايگان المان در مقطع ليسانس چي طوري است؟

2019-02-11 20:07:35

سلام دوست عزیز: تحصیل در کشور آلمان رایگان است و بورسیه ای که شما در رابطش صحبت میکنید گرفتن حقوق از دولت آلمان است، که گرفتنش راحت نیست و نیاز به رزومه ی قوی دارد. برای اطلاعات بیشتر با شماره های:02195119493/09981082046 تماس بگیرید. قدردان شما تیم اعزام GO2TR.

2019-07-24 01:56:06

در مورد پذيرش رشته ميكروبيولوژي كه شاخه اي از رشته ي پزشكي است اطلاعاتي مي خواستم

2019-02-13 04:18:40

سلام آیا بورسیه برای مقطع دبیرستان هم وجود دارد؟ سپاس

2019-02-13 07:24:34

سلام واسه تحصیل در مقطع فوق لیسانس در دانشگاه المان باید چه کاری انجام داد

2019-02-13 09:05:08

سلام دوست عزیز: برای تحصیل به زبان آلمانی بهتر است که مدرک زبان B2 آلمانی داشته باشید و برای تحصیل به زبان انگلیسی باید حداقل آیلتس اکادمیک 6.5 به بالا داشته باشید. بسته به نوع رشته ای که میخواهید در آن ادامه تحصیل دهید باید در آزمون GRE یاGMAT شرکت کنید و همچنین داشتن مقاله ISI ، توصیه نامه و معدل 16 به بالا شانس پذیرش شما را بالا می برد. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های:02195119493/09981082046 تماس بگیرید. قدردان شما تیم GO2TR.

2019-08-05 04:35:55

سلام،شرایط تحصیل در آلمان چیست

2019-02-15 00:56:58

سلام دوست عزیز: به طور کلی شما هم میتوانید به زبان انگلیسی تحصیل کنید و هم به زبان آلمانی، تحصیل به زبان آلمانی رایگان است و بهتر است که شما B2 زبان آلمانی بگیرید برای اطلاعات بیشتر با شماره های:02195119493/09981082046 تماس بگیرید. قدردان شما تیم GO2TR.

2019-08-14 03:52:03

من دانشجوی ترم 6 کارشناسی حسابداریم،واسه ارشد قصد مهاجرت دارم،چکار کنم؟!

2019-02-16 00:21:38

سلام .بنده دو پسر 10 و 8 ساله دارم. چه مراحلي رو بايد طي كنم و چه مداركي را بايد ارائه دهم تا دو پسرم را به آلمان بفرستم تا ،تحصيلاتشان را در المان دنبال كنند؟؟؟؟

2019-02-16 03:58:44

سلام من میخوام بدون کنکور برم دانشگاه پرستاری و در ایران ممکن نیست و قصد مهاجرت گرفتم الان من باید چیکار کنم ک بتونم ب کشور دیگه برم و اونجا ادامه تحصیل بدم؟

2019-02-17 01:34:29

سلام و خسته نباشید اگه رشتمون تربیت بدنی باشه و مقام داشته باشیم آلمان چگونه بهمون بورسیه می دهد و چه دانشگاهی قبول میشیم ؟ باتشکر

2019-02-17 08:19:09

من کنکوریم چجوری باید برم آلمان؟؟؟؟

2019-02-17 10:25:09

سلام و خسته نباشید می خواستم بدونم برای گرفتن ویزای دانشجویی برای رشته خودرو در آلمان باید چه مراحلی طی شود تا ویزای مورد صادر شود

2019-02-19 05:24:23

سلام من پرستارم مدرکمم ترجمه کردم ولی زبان صفرم امکان داره رفتن به المان؟ چ مراحلی رو باید شروع کنم که برم سپاس

2019-02-24 03:27:16

سلام من دانشجوي رشته مهندسي نفت هستم خواستم ببين آيا دانشگاهي تو المان هست ك داراي اين رشته باشه ؟!

2019-02-24 14:14:36

من سلام من کارشناس پرستاری هستم چطوری میتونم پذیرش بگیرم برا ادامه تحصیل البته بیشترهدفم اینه برم اونجا اقامت بگیرم

2019-02-27 13:35:00

سلام، من ارشد فیزیولوژی ورزشی هستم ، امکان بورسیه تو رشته من هست؟

2019-03-04 12:06:25

سلام من کارشناسی عمران هستم شرایط بورسیه چه حوری راهنمایی کنید لطفا

2019-03-04 12:37:42

سلام من دانشجوی کارشناسی رشته ی سینما هستم و مایلم این رشته را در آلمان ادامه بدهم ، راهنمایی کنید ... چیکار باید بکنم

2019-04-07 04:25:57

حتما باید تو کنکور سراسری ایران قبول شیم یا هستن دانشگاه هایی که قبولی توی کنکور را نخوان؟

2019-04-24 09:44:31

سلام.آیا برای فرستادن دانشجویی به آلمان برا ادامه تحصیل در مقطع ارشد مبلغ 1500 یورو مبلغ قالبل قبولیه که در جهت انجام این کار دریافت میشه؟

2019-07-07 20:48:27

سلام دوست عزیز: شما اگر دارای تخصص لازم هستید میتوانید خود برای گرفتن پذیرش اقدام کنید،اما موسسه ی ما به صورت تضمینی پذیرش در رشته ی دلخواهتان را می گیرد و جای هیچ نگرانی نیست. برای اطلاعات بیشتر با شماره های:02195119493/09981082046 تماس بگیرید. قدردان شما تیم GO2TR.

2019-08-03 06:07:10

من لبسانس ژنتیک دارم واسه فوق لیسانس میخوام مهاجرت کنم به المان ولی زبانم اصلا خوب نیست مدرک ندارم باید چیکار کنم

2019-07-21 01:30:18

سلام دوست عزیز: شما هم میتوانید به زبان آلمانی تحصیل کنید و هم به زبان انگلیسی، برای تحصیل به زبان آلمانی بهتر است که شما B2 زبان آلمانی رو داشته باشید و برای تحصیل به زبان انگلیسی باید حداقل آیلتس 6 داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر با شماره های:02195119493/09981082046 تماس بگیرید. قدردان شما تیم GO2TR

2019-08-14 04:44:27

ببخشید میشه بگید چطور باید اقامت المان را گرفت برای اتباع

2019-07-28 09:27:58

سلام دوست عزیز: گرفتن اقامت موقت و اقامت دایم کشور آلمان راه های مختلفی دارد از جمله تحصیلی،کاری ، سرمایه گذاری و ...که بهترین راه گرفتن اقامت از طریق تحصیل می باشد. برای اطلاعات بیشتر با شماره های:02195119493/09981082046 تماس بگیرد. قدردان شما تیم اعزام GO2TR.

2019-07-30 05:02:14

سلام من لیسانس روانشناسی دارم برای مستر چجوری میتونم تو المان ویزا بگیرم

2019-08-02 09:58:05

سلام دوست عزیز: برای مقطع فوق لیسانس شما هم میتوانید به زبان آلمانی و هم به زبان انگلیسی تحصیل کنید،البته تحصیل به زبان آلمانی رایگان می باشد و مستلزم این است که شما B2 زبان آلمانی داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر با شماره های:02195119493/09981082046 تماس بگیرید. قدردان شما تیم GO2TR.

2019-08-13 03:26:36

سلام دوست عزیزم آیا شما در ایران هستید ؟ آیا شما کار وکالت مهاجرت تحصیلی به آلمان را انجام میدهید ؟ با سپاس فراوان دهباشی

2019-08-03 02:24:59

سلام دوست عزیز: بله، دفتر ما تهران،ونک می باشد و ما میتوانیم برای گرفتن پذیرش دانشگاه های آلمان به شما کمک کنیم. برای اطلاعات بیشتر با شماره های:02195119493/09981082046 تماس بگیرید. قدردان شما تیم GO2TR

2019-08-03 03:22:00

سلام من از رشنه انسانی بعد کنکور میخوام مستقیم از ترم یک تو آلمان دانشگاه برم شرایطش رو میگید کامل مرسی

2019-08-07 02:12:23

سلام دوست عزیز: برای اینکه بتوانید مستقیم وارد دانشگاه های آلمان شوید باید مدرک B2 زبان آلمانی داشته باشید و همچنین قبولی در کنکور و دانشگاه های سراسری ایران روند پذیرش شما را آسان تر میکند. تنها مشکل کشور آلمان وقت سفارت طولانی آن است که بهتر است هرچه سریع تر برای گرفتن وقت سفارت اقدام کنید. برای اطلاعات بیشتر با شماره های:02195119493/09981082046 تماس بگیرید. قدردان شما تیم GO2TR.

2019-08-08 02:46:32

ببخشید رشته علوم کامپیوتر برای کار در المان خوب هست؟؟

2019-08-17 10:13:48

سلام دوست عزیز: بله این رشته یکی از رشته های پر درآمد می باشد و بهتر است برای ورود به بازار کار اول یک مقطع تحصیلی را در این کشور بگذرانید و بعد از آن درخواست کار دهید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های:02195119493/09981082046 تماس بگیرید. قدردان شما تیم GO2TR.

2019-08-18 01:57:51

با سلام منظور شما از تحصیل رایگان چیست

2019-08-20 03:35:23

سلام دوست عزیز: اکثر دانشگاه های دولتی کشور آلمان شهریه ندارند و شما میتوانید از امکان تحصیل رایگان در این کشور برخوردار شوید. برای اطلاعات بیشتر با شماره های:02195119493/09981082046 تماس بگیرید. قدردان شما تیم GO2TR.

2019-08-21 00:16:40

سلام من دانشجوی رشته مهندسی ایمنی و بازرسی فنی هستم آیا رشته من در آلمان درخواست کننده دارد ؟ و من چگونه می توانم برای اقامت و ادامه تحصیل و زندگی به آلمان بروم؟

2019-08-26 03:35:01

سلام دوست عزیز: برای تحصیل در کشور آلمان لازم است که شما مدرک زبان داشته باشید اگر میخواهید به زبان انگلیسی تحصیل کنید لازم است که ایلتس آکادمیک 6.5 و اگر میخواهید به زبان آلمانی تحصیل کنید بهتر است که مدرک زبان B2 آلمانی داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر با شماره های:02188875943/09981082046 تماس بگیرید. قدردان شما تیم GO2TR

2019-09-03 06:22:46

سلام ببخشید باید من باچه شرایطی و معدل در رشته ی ریاضی وارد دانشگاه المانی بشم راهنمایی ام کنید ممنونم

2019-09-07 15:55:13

سلام دوست عزیز: برای ورود به دانشگاه های برتر آلمان در مقطع لیسانس بهتر است که شما مدرک زبان B2 آلمانی و معدل 16 به بالا داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر با شماره های:02188875943/09981082046 تماس بگیرید. قدردان شما تیم GO2TR

2019-09-08 00:53:12