x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مهاجرت به کشور امارات متحده عربی

کشور امارات یکی از کشورهای قدرتمند در زمینه صنایع و پروژه های عظیم محسوب می‌شود و به طور کلی فرصت تجارت و صنعت در این کشور بسیار زیاد است به طوری که افرادی جویای کار در این کشور می‌توانند در زمینه های مختلف ورود به کار داشته باشد. در نظر داشته باشید که مهاجرت کاری به دبی به طور کلی سبب اخذ شهروندی این کشور نمی‌شود و شما می‌بایست در طول دوره ای که در این کشور کار می‌کنید مسائل مختلفی را مدنظر قرار دهید. آمار مهاجرانی که از طریق سرمایه گذاری وارد خاک کشور امارات شده‌اند این روزها بیشتر از قبل است و مشخص است که سرمایه گذاری از برنامه ریزی های مهم دولت کشور امارات محسوب می‌شود اینطور که شواهد نشان می‌دهد در این کشور ساختار دقیقی برای سرمایه و همینطور ورود به بخش بیزینس دیده می‌شود. آمار مهاجرت در لاین سرمایه گذاری در کشور امارات 22 درصد رشد داشته است. امارات در زمینه رشد دستمزد و حقوق بالاتر ارزیابی های زیادی انجام داده است و در این زمینه موفقیت های زیادی را مدنظر قرار داده است؛ مشخص است که کارگران در این کشور از نظر درآمد رضایت خوبی دارند. وضعیت امنیت در امارات با وجود آزادی های سیاسی و مذهبی، بالا اعلام شده است و اینطور که شواهد نشان می‌دهد دولت امارات توانسته فضای کاری خوبی برای بانوان نیز ایجاد نماید چراکه رضایت در این زمینه نیز بیش از 80 درصد بوده است. افرادی که قصد دارند ویزای سرمایه گذاری کشور امارات را اخذ نمایند می‌بایست در یکی از روش های ثبت شرکت، خرید ملک و یا خرید اوراق قرضه ورود نماید، در این روش آن‌چه مهم است گردش مالی شما و همینطور سودی است که قرار است که در طی یک سال اول مشخص شود. در این روش می‌توانید همسر و فرزندان خود را همزمان وارد خاک کشور امارات نمایید. رتبه بندی تجاری کشور امارات در سال 2018 حدود 21 بوده است و مشخص است که گردش مالی در این کشور نسبت به سایر کشورها بالاتر بوده است. تنها نقطه ضعف سرمایه گذاری در کشور امارات این است که نباید بیش از 49 درصد از سهام یک شرکت محلی به یک فرد خارجی تعلق بگیرد. ابوظبی یکی از شهرهای مهم امارات محسوب می‌شود و پایتخت این کشور و مهد تجارت در امارات است و بهترین گزینه برای کسانی است که با ویزای کاری وارد خاک این کشور شده اند. میزان مهاجرپذیری شهر ابوظبی نسبت به سایر شهرها بیشتر اعلام شده است.

پیشنهادها

مشاهده همه پیشنهادها
مشاوره مهاجرت به کشور امارات متحده عربی

مهاجرپذیری امارات متحده عربی

مهاجرپذیری امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

رشد مهاجرپذیری امارات این روزها سوالات زیادی در ذهن افراد ایجاد کرده است که جا دارد در این بخش به طور دقیق ارزیابی شود که چرا میزان رشد جمعیت کشور امارات بیشتر از قبل است و چطور افراد این کشور را برای آینده خود انتخاب کرده‌اند؟ اینطور که مشخص شده است کشور امارات از دسته کشورهایی است که توانسته یک فضای زندگی بسیار عالی ایجاد نماید به طوری که شرایط جذب بیشتری را اعلام داشته است. در این کشور آموزش در سطح بسیار بالا دیده می‌شود و ورود افراد با سواد می‌تواند این سطح را بهتر نماید؛ بنابراین یکی از مسائلی که سبب شده است دولت کشور امارات ورود دانشجویان را بیشتر نماید افزایش کیفیت آموزش در این کشور است. در این کشور درآمد در وضعیت بالاتری دیده می‌شود و افراد زیادی به منظور کار کشور امارات را انتخاب کرده‌اند مشخص است که ورود به کار از موضوعات بسیار مهمی است که می‌بایست پیش از مهاجرت ارزیابی شود. وضعیت مسکن و امنیت ساخت و ساز در کشور امارات بالا بوده و دولت کشور امارات درصدد است که ساخت و ساز را به رشد خوبی برساند به این ترتیب وضعیت ساخت و پرداخت منازل در کشور امارات نیز بیشتر از قبل اعلام شده است ارزیابی ها نشان می‌دهد که این کشور آزادی سیاسی و مذهبی را یکی از مهمترین ساختار قانونی خود دانسته و این امر سبب می‌شود که چند فرهنگی در امارات بدون هیچ مشکلی ادامه دار شود. مبرهن است که رشد مهاجرپذیری کشور امارات سبب رشد اقتصادی و گردش سرمایه گذاری کلان در این کشور شده است و این نکته بسیار مهم است که کشور امارات از دسته کشورهایی است که روال مهاجرت را به طور دقیق و اصولی طی می‌کند به‌طوری‌که ورود پناهنده به این کشور بسیار کم دیده می‌شود. اقامت کشور امارات در سال های اخیر رشد داشته است به طوری که شرایط اقامت در کشور امارات برای جوانان فراهم شده است.

آمار مهاجران به امارات متحده عربی

آمار مهاجران به امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آمار مهاجرانی که از طریق سرمایه گذاری وارد خاک امارات شده‌اند این روزها بیشتر از قبل است و مشخص است که سرمایه‌گذاری از برنامه‌ریزی های مهم دولت امارات محسوب می‌شود، اینطور که شواهد نشان می‌دهد در این کشور ساختار دقیقی برای سرمایه و همینطور ورود به بخش بیزینس دیده می شود. آمار مهاجرت در لاین سرمایه گذاری در امارات 22 درصد رشد داشته است و مشخص است که دولت این کشور ابزارهای لازم برای سرمایه گذاری را اعلام خواهد نمود. آمار مهاجرانی که کشور امارات را برای کار انتخاب می‌کنند 18 درصد رشد داشته است؛ کار در این کشور پیشرفت خوبی داشته و ایجاد فضای کاری بیشتر سبب شده است که بسیاری از جوانان کشور امارات را انتخاب نمایند مشخص است که نوع کار و میزان مهارت موجود از موضوعات بسیار مهم محسوب می‌شود. هدف از کار در کشور امارات داشتن یک فضای کاربردی روتین است که بتواند آینده درخشانی را در پیش بگیرد. ثبت شرکت در کشور امارات می‌تواند یک انتخاب هوشمندانه باشد. در زمینه تحصیل رشد جمعیت بیشتر از دو دسته قبل بوده است؛ افراد در رده های سنی 18 الی 35 سال اغلب روند تحصیل در کشور امارات را انتخاب می‌کنند و از طریق تحصیل ورود به بخش کار در کشور امارات می‌تواند در شاخص های مشخصی دنبال شود اینطور که شواهد نشان می‌دهد کشور امارات از دسته کشورهایی است که در زمینه تحصیل بسیار عالی عمل کرده، سیستم آموزش در این کشور کاملاً اصولی و عملی پیش می‌رود و یادگیری دروس به صورت کاربردی مهمترین بخش تحصیلی در کشور امارات است رشد جمعیت در این زمینه بارها گزارش شده است. در سال های اخیر ورود کارآفرینان به کشور امارات بیشتر از قبل است علت آن شاخص های روتینی است که دولت کشور امارات در اختیار افراد می‌گذارد تا درآمدزایی به صورت مشخصی دنبال شود از یاد نبردی که دولت کشور امارات سعی داشته مسیر خوبی برای کسب و کار و داشتن یک محیط درآمدزایی ایجاد نماید و در این زمینه موفقیت زیادی دیده می‌شود. وجود ایده کاری درآمدزا بخش مهمی از کاریابی در کشور امارات خواهد بود و بسیار نتیجه بخش است خوشبختانه در این کشور رویکردهای اقتصادی در وضعیت بسیار قوی دیده می‌شود. شایان ذکر است که اقامت کشور امارات با اجاره خانه به سختی صورت می‌گیرد اما خرید خانه در کشور امارات و گرفتن اقامت در شهرهای دبی و ابوظبی وجود دارد.

میزان رضایت مهاجران به امارات متحده عربی

میزان رضایت مهاجران به امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

میزان رضایت از وضعیت امکانات بهداشتی در کشور امارات بسیار بالا است، این کشور به سیستم بهداشت اهمیت زیادی می‌دهد و این موضوع در بیمارستان ها و همینطور مکان های بهداشتی این شهر به وضوح دیده می‌شود؛ خوشبختانه سرمایه گذاری که از سوی دولت در زمینه مهاجرت به کشور امارات دیده می‌شود این روزها با رشد بالاتری همراه بوده است و ارزیابی ها نشان می‌دهد که در لاین مهاجرتی این کشور بسیار عالی عمل کرده است. خوشبختانه بهداشت و خدمات بهداشتی در کشور امارات در سال های اخیر توانسته در دنیا رتبه مشخصی داشته باشد. میزان رضایت در زمینه کاریابی در کشور امارات بیشتر از قبل است و همینطور کاهش هزینه اقامت در کشور امارات نیز یک بخش مهم مهاجرتی محسوب می‌شود. وضعیت آموزش در مدارس و دانشگاه ها بهبود جدی داشته است و از دیگر بخش های رضایت در این گزینه دیده می‌شود. کشور امارات در زمینه رشد دستمزد و حقوق بالاتر ارزیابی های زیادی انجام داده است و در این زمینه موفقیت های زیادی را مدنظر قرار داده است مشخص است که کارگران در این کشور از نظر درآمد رضایت خوبی دارند. وضعیت امنیت در کشور امارات با وجود آزادی های سیاسی و مذهبی، بالا اعلام شده است و این‌طور که شواهد نشان می‌دهد دولت کشور امارات توانسته فضای کاری خوبی برای بانوان نیز ایجاد نماید چراکه رضایت در این زمینه بیش از 80 درصد بوده است. رشد سرمایه در کشور امارات بسیار مهم است و دولت این کشور از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ نمی‌کند؛ این موضوع نشان می‌دهد ورود به این کشور با رویکرد اقتصادی بالاتر خود می‌تواند بسیار ارزشمند باشد. از یاد نبرید که کشور امارات از دسته کشورهایی است که توانسته به طور دقیق در زمینه گردشگری نیز به موفقیت برسد.

راحت‌ترین روش مهاجرت به امارات متحده عربی

راحت‌ترین روش مهاجرت به امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بهترین روش برای مهاجرت به کشور امارات که می‌تواند به اخذ پاسپورت امارات منجر شود، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است، در این زمینه کافیست رشد سرمایه خوبی داشته باشید به سادگی پس از 3 سال می‌توانید درخواست اقامت دائم دهید. روش دیگری که در ابتدا برای شما اقامت دائم کشور امارات را فراهم نمی‌سازد تحصیل است اما نسبت به سایر روش ها، می‌تواند روش آسان‌تری محسوب شود؛ این روش به طور کلی دارای دسته بندی های مشخصی است و افراد می‌بایست برای تحصیل در این کشور در ابتدا در یکی از دانشگاه ها پذیرفته شوند. در نظر داشته باشید که مهاجرت به کشور امارات از طریق کار در لیست روش های آسان قرار نمی‌گیرد و شاید کمتر کسی این شانس را داشته باشد که طبق زمان تعیین شده وارد خاک کشور امارات شود، از یاد نبرید که به طور کلی مهاجرت به کشور امارات از طریق کار نیاز به ارزیابی های دقیق در زمینه فضای کاری این کشور را باید به طور دقیق مشخص شود که صنعت کشور امارات در چه زمینه ای رشد داشته است. اداره مهاجرت کشور امارات رویکردهای جدیدی را در پیش گرفته است. شرایط مهاجرت به کشور امارات در سال های اخیر بهتر شده است. مهاجرت به کشور امارات از طریق پناهندگی پرخطرترین روشی است که شاید به قیمت از دست دادن جان و مال شما باشد، پس بهتر است روش های دیگر انتخاب شود. در مجموع در صورتی که از نظر مالی وضعیت مناسبی دارید شک نکنید که سرمایه گذاری در کشور امارات با رشد اقتصادی بالاتری همراه خواهد بود و به سرعت برای شما و همراهانتان منجر به اخذ اقامت دائم کشور امارات می‌شود.

روش‌ های مهاجرت به امارات متحده عربی

روش‌ های مهاجرت به امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

روش های مختلفی برای مهاجرت به کشور امارات دیده می‌شود که روش اول در زمینه کاری است، ویزای کاری برای کسانی که می‌توانند ورود به بخش صنایع و یا پروژه های عظیم داشته باشند در نظر گرفته شده است، این ویزا می‌تواند در دو لاین تخصص کاری و کارآموزی در نظر گرفته شود که بر اساس میزان مهارت شما دسته بندی می‌شود. ویزای کاری کشور امارات اغلب یک ساله صادر می‌شود اما شرایط برای تمدید آن به خوبی فراهم شده است. مورد بعدی ویزای تحصیلی کشور امارات است که برای جوانان پیشنهاد می‌شود، شرایط تحصیل برای مقاطع تحصیلی مختلف و همینطور رشته های متنوع با بهترین امکانات در کشور امارات فراهم شده است، در نهایت این ویزا می‌تواند به ویزای تحصیلی تبدیل شود و افراد می‌توانند به سادگی به اقامت دائم کشور امارات دست یابند. افرادی که قصد دارند ویزای سرمایه گذاری کشور امارات را اخذ نمایند می‌بایست در یکی ار روش های ثبت شرکت، خرید ملک و یا خرید اوراق قرضه ورود نماید، در این روش آن‌چه مهم است گردش مالی شما و همینطور سودی که قرار است که در طی یک سال اول مشخص شود. در این روش می‌توانید همسر و فرزندان خود را همزمان وارد خاک کشور امارات نمایید و این گزینه پیش روی شما قرار دارد که بتوانید مسیر درستی در زمینه سرمایه گذاری داشته باشید. در صورتی که درگیر بیماری خاصی هستید که شرایط درمان در کشور خودتان فراهم نمی‌باشد می توانید از ویزای اضطراری کشور امارات استفاده کنید، این ویزا به طور کلی برای دوره های مشخصی صادر می‌شود و افراد می‌بایست مدارک مهم برای اخذ ویزای پزشکی را ارائه دهند. ویزای ازدواج و مهاجرت از طریق تولد از دیگر گزینه هایی است که پیش روی شما قرار دارد و می‌تواند با توجه به شرایط مورد نظر مورد بررسی قرار گیرد.

مهاجرت سرمایه گذاری به امارات متحده عربی

مهاجرت سرمایه گذاری به امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شاید سوال کنید چرا باید ویزای سرمایه گذاری کشور امارات را انتخاب کنم؟ یکی از دلایلی که می‌تواند اهمیت ویزای سرمایه گذاری کشور امارات را مشخص سازد هزینه های انرژی پایین در این کشور است؛ حال یعنی چه؟ در واقع این موضوع نشان می‌دهد که سرمایه شما صرف انرژی بیهوده در کشور امارات نشده و در مسیر دقیق اقتصادی قرار می‌گیرد و این موضوع ارتباط مستقیمی با سود بالاتر خواهد داشت. مورد بعدی تنوع اقتصاد در کشور امارات است که می‌تواند شما را به خواسته خود برساند در واقع شما محدود به ورود به بخش خاصی نیستید و این موضوع سبب می‌شود که دسترسی شما به رویکردهای اقتصادی بیشتر از قبل باشد. در کشور امارات قدرت خرید بالایی وجود دارد و این موضوع نشان از رتبه بالای روال های تجاری در کشور امارات است که می‌تواند رشد اقتصادی را به خوبی پیش ببرد. رتبه بندی تجاری کشور امارات در سال 2018 حدود 21 بوده است و مشخص است که گردش مالی در این کشور نسبت به سایر کشورها بالاتر بوده است. تنها نقطه ضعف سرمایه گذاری در کشور امارات این است که نباید بیش از 49 درصد از سهام یک شرکت محلی به یک فرد خارجی تعلق بگیرد. شما با ثبت شرکت در کشور امارات می‌توانید مجوز تجارت در مناطق آزاد این کشور را به خود اختصاص دهید؛ به این ترتیب امکان درخواست برای اقامت در کشور امارات به عنوان یک شریک تجاری در اختیار شما قرار می‌گیرد. در این شرکت شرایط اقامت برای سهامداران فراهم می‌شود و گزینه های متنوعی نیز در اختیار افراد قرار می‌گیرد. نیازی به راه‌اندازی یک فعالیت تجاری نبوده و به طور کلی افراد می‌توانند با هزینه اولیه متوسط نیز به سرمایه گذاری در کشور امارات بپردازند. اغلب افرادی که سرمایه گذاری در کشور امارات را انتخاب کرده‌اند، شرکت با مسئولیت محدود را ترجیح می‌دهند؛ به این ترتیب ساختار مدیریتی این نوع شرکت ها می‌تواند در حفظ سهام به انعطاف بیشتری دست یابد. تأسیس این نوع شرکت ها طبق قانون بسیار آسان است و وزارت اقتصادی سختگیری‌ای در این راستا نخواهد داشت. یک مزیت مهم ورود به بخش اقتصادی در کشور امارات است که شما از پرداخت مالیات معاف هستید و این یعنی سود خالص سرمایه گذاری! یک موضوع را در نظر داشته باشید که هزینه های مربوط به ثبت شرکت در کشور امارات از 9500 دلار آمریکا آغاز می‌شود که شاید در ابتدای راه کمی گران قیمت به نظر برسد. برای ثبت شرکت در این کشور نیاز به اقامت طولانی مدت دارید که می‌بایست به مدت سه سال به طول بیانجامد، مشخص است که در این زمینه مدارک و اسنادی مورد نیاز است که باید به طور دقیق ارزیابی شود.

مهاجرت از طریق ازدواج به امارات متحده عربی

مهاجرت از طریق ازدواج به امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ازدواج با یک تبعه کشور امارات می‌تواند یکی از بهترین راه های اخذ اقامت محسوب شود به طوری که افراد می‌توانند در این زمینه تابعیت امارات را اخذ نمایند. در نظر داشته باشید که در زمینه مهاجرت از طریق ازدواج در امارات می‌بایست یک سری اصول به طور دقیق رعایت شود: اینطور که مشخص است فرد باید حتماً از تبعه امارات باشد و روند ازدواج باید به صورت مذهبی صورت بگیرد. در ازدواج‌های اسلامی مراسم در دادگاه صورت می‌گیرد و مشخص است که داماد نیز باید مسلمان باشد. در زمان ازدواج نیاز به اجازه پدر عروس است و در صورتی که وی در قید حیات نباشد یکی از مردان بستگان باید موافقت خود را با ازدواج وی اعلام نماید. در صورتی که فرد مطلقه باشد و یا همسر سابق او فوت شده باشد باید مدارکی ارائه شود که صحت موارد گفته شده را مشخص نماید. در این کشور ازدواج فرقه با فرقه نیز لحاظ شده است یعنی در برخی از فرقه ها ازدواج تنها با فرقه های خود قابل رویت است. در نظر داشته باشید که مراسم می‌تواند در کلیسا نیز صورت بگیرد و در صورتی که توافق مقام مسئولی وجود داشته باشد در مکان های دیگر نیز صورت خواهد گرفت. همچنین برای اثبات صحبت و رسمی بودن ازدواج خود نیاز است که یک نسخه امضا شده از ثبت ازدواج خود را به مراکز معتبر و دادگاه های این کشور ارائه دهید، این برگه باید به تأیید دادگستری و وزارت امور خارجه درآید. در نظر داشته باشید که مدت اعتبار ویزای اقامت برای مهاجرانی که از طریق ازدواج وارد این کشور شده‌اند بین یک الی سه سال گزارش شده است و به طور کلی پس از این دوره باید تمدید اقامت صورت بگیرد.

مهاجرت از طریق تولد به امارات متحده عربی

مهاجرت از طریق تولد به امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ثبت تولد در امارات روال های مخصوص به خود را دارد، به این صورت که می‌بایست از طریق کنسولگری در یک دوره یک ساله از زمان تولد روند تکمیل فرم درخواست صورت بگیرد و والدین می‌بایست فرم مخصوص را به طور دقیق تکمیل نمایند این فرم می‌بایست از طرف وزارت امور خارجه و همینطور وزارت بهداشت دولت تأیید شود. در نظر داشته باشید که نسخه ترجمه شده در فرم می‌بایست به طور دقیق ارزیابی شود و می‌بایست گواهی تولد به زبان انگلیسی ارائه شود؛ فرم درخواست نیاز به اثر انگشت دارد و باید گذرنامه هر دو والدین به طور اصل و کپی ارائه شود. در نظر داشته باشید که اگر هر دو والدین نام خود را وارد گذرنامه نمایند دیگر نیازی به تأییدیه از cjf نخواهد بود، در غیر این صورت نیاز به تأییدیه مربوطه است که می‌تواند برای کودکان به درخواست تبدیل شود. در نظر داشته باشید که اگر نام خانوادگی به طور دقیق در گواهی تولد کودک ذکر نشده باشد نیاز به ذکر آن در گذرنامه جدید است و می‌بایست استشهادیه نیز تهیه شود. شایان ذکر است که هر یک از والدین این امکان را دارد که نام خواندگی خود را وارد گذرنامه کودک کند، توجه داشته باشید که اگر پدر کودک در خارج از کشور امارات اقامت دارد نیاز است که امضای اصلی او برای درخواست ارائه شود و این موضوع الزامی است و باید ترتیب اثر داده شود. در نظر داشته باشید که نیاز به ارائه آدرس محل سکونت فعلی در گذرنامه جدید برای کودک است و نیاز است که شرایط اجاره مسکن نیز توسط والدین او برای بیش از یک سال در نظر گرفته شود.

مهاجرت پناهندگی به امارات متحده عربی

مهاجرت پناهندگی به امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

پناهندگی به کشور امارات روش دشواری است، در این روش جان و مال در خطر خواهد بود و باید سعی کنید خودتان را برای هر چیزی آماده کنید. پناهندگی در این کشور نیاز به درخواست و تکمیل فرم مخصوص و پس از آن شرکت در مصاحبه دارد، در صورتی که همه مواد به خوبی طی شود به مدت یک سال به شما اسکان داده می‌شود و می‌بایست با شرایط سخت اسکان پیش بروید. مهاجرت از طریق un کشور امارات به طور کلی شاخص های روتینی را در پیش می‌گیرد و مشخص است که حیطه های کاری در امارات به چندین شکل ممکن دنبال می‌شود.

مهاجرت تحصیلی‌ به امارات متحده عربی

مهاجرت تحصیلی‌ به امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سیستم آموزش و تحصیل در کشور امارات به طور کلی به پیشرفت روز افزونی رسیده است و اصلی ترین اولویت در این کشور، امر آموزش است. اینطور که شواهد نشان می‌دهد دانشگاه های معتبر زیادی در کشور امارات دیده می‌شود، به طور کلی مهاجرت تحصیلی به کشور امارات یکی از سریع ترین روش های موجود است. دانشجویانی که در دبی تحصیل می‌کنند به سادگی می‌توانند وارد دانشگاه های امریکا و انگلیس و همینطور کانادا شوند در نظر داشته باشید که متقاضی تحصیل برای مهاجرت دبی زیاد است و افراد بهتر است که در یادگیری زبان عربی کمی دقیق باشند. شایان ذکر است که در کشور امارات برای امور تجاری از زبان انگلیسی استفاده می‌شود. تحصیل برای مقطع لیسانس در امارات 4 سال اعلام شده است، تحصیل برای مقطع کارشناسی ارشد در این کشور دو سال بوده و افراد برای ورود به دکترا باید 5 سال زمان را مدنظر قرار دهند. ارزیابی ها نشان داده است که امارات از دسته کشورهایی است که ورود به بخش دکترا را کمی ساده تر از قبل در نظر گرفته است و معتقد است که افراد باید با در دست داشتن ابزارهای تحصیلی قوی بتوانند به درجه دکترا دست یابند. برای اخذ بورسیه تحصیلی در کشور امارات نیاز به ارزیابی شرایط مختلف است و باید سعی کنید از نظر اقتصادی به درجه خوبی برسید. شایان ذکر است که ویزای تحصیلی کشور امارات یک ویزای موقت است.

مهاجرت کاری امارات متحده عربی

مهاجرت کاری امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور امارات یکی از کشورهای قدرتمند در زمینه صنایع و پروژه های عظیم محسوب می‌شود و به طور کلی فرصت تجارت و صنعت در این کشور بسیار زیاد است به طوری که افرادی جویای کار در این کشور می‌توانند در زمینه های مختلف ورود به کار داشته باشد. در نظر داشته باشید که مهاجرت کاری به دبی به طور کلی سبب اخذ شهروندی این کشور نمی‌شود و شما می‌بایست در طول دوره‌ای که در این کشور کار می‌کنید مسائل مختلفی را مدنظر قرار دهید. میزان حقوق، نوع کار، زمان کاری، شرایط کاری و ... از سوی کارفرمایان کشور امارات انتخاب می‌شود. شایان ذکر است که سرمایه‌گذاری در کشور امارات بر اساس کار و آموزش، خود رتبه های مختلفی دارد. اقتصاد این کشور در حال رشد است و مشخص است که توسعه و پیشرفت در این کشور بر اساس ایده های اقتصادی جدید ارزیابی می‌شود. در صورتی که ویزای کاری کشور امارات را اخذ کرده باشید، اجازه دارید به مدت یک سال در این کشور زندگی کنید. افراد جویای کار برای مهاجرت به کشور امارات می‌بایست گذرنامه و ویزای کار با 3 ماه اعتبار از زمان ورود به این کشور داشته باشند و در صورت شاغل بودن نیاز است همه امور مربوط به ویزای کار به طور دقیق ارزیابی شود. شایان ذکر است که مهاجرین به دبی می‌توانند به صورت پاره وقت نیز مشغول به کار شوند، ساعت کار در این کشور 9 ساعت در روز اعلام شده است و هر کارمند می‌تواند 30 روز در سال را مرخصی داشته باشد، 22 روز از این تاریخ با حقوق است اما کسانی که مرخصی استعلاجی می‌گیرند فاقد حقوق هستند.

مهاجرت از طریق همراه به امارات متحده عربی

مهاجرت از طریق همراه به امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت به کشور امارات از طریق همراه از طریق سرمایه گذاری و همینطور ویزای کار صورت می‌گیرد و در این روش افراد می‌توانند همسر و فرزندان کمتر از 18 سال خود را نیز با خود همراه نمایند، در این روش به طور کلی نیاز است که نامه تمکن مالی ارائه شود و می‌بایست مشخص شود که فرد از نظر بودجه وضعیت خوبی دارد. ارزیابی ها نشان می‌دهد که مهاجرت از طریق همراه به کشور امارات می‌تواند خود منجر به اقامت دائم این کشور شود.

مهاجرت توریستی به امارات متحده عربی

مهاجرت توریستی به امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در روش مهاجرت توریستی نیاز است که مدارکی ارائه شود که مشخص شود افراد می‌خواهند به کشور خود بازگردند، این موضوع اهمیت زیادی دارد و باید به طور دقیق ارزیابی شود. از یاد نبرید که مهارت توریستی 3 ماهه بوده و باید به کشور خود باز گردید.

مهاجرت شرایط خاص به امارات متحده عربی

مهاجرت شرایط خاص به امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای سرمایه گذاری در کشور امارات از طریق خرید ملک می‌بایست یک سری قراردادهای اجاره به شرط تملیک ارزیابی شده است که البته در این زمینه سرمایه زیادی باید وارد شود. در برخی از ایالات کشور امارات خرید ملک مجاز نبوده و می‌بایست روش دیگری را انتخاب نمود. به عنوان مثال شما در دبی‌، شارجه و همینطور ابوظبی می‌توانید با خرید ملک امکان اخذ اقامت داشته باشید. در صورتی که فرد سی سال اقامت مستمرد در کشور امارات داشته باشد این امکان را خواهد داشت که با ترک تابعیت قبلی و ورود به تابعیت کشور امارات اعتبار پاسپورت خود را افزایش دهد به این ترتیب سرمایه‌گذاری در کشور امارات به رشد خوبی می‌رسد و امنیت بالایی نیز لحاظ می‌شود. شایان ذکر است که سرمایه گذاری‌های خارجی در کشور امارات به طور روتین ارزیابی می‌شود و درصد امنیت اجتماعی در این کشور نیز بالا اعلام شده است. شرط تمکن مالی در این زمینه نیاز است به طوری که ارزش ملک نباید کمتر از 1 میلیون درهم باشد.

شهرهای مهاجر پذیر امارات متحده عربی

شهرهای مهاجر پذیر امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دبی یکی از شهرهای مهم امارات محسوب می‌شود که به طور کلی برای زندگی و مهاجرت از نظر اقتصادی و کاری بسیار عالی است، این شهر دومین ایالت بزرگ در امارات است و دارای فضای تجاری مطلوبی است. این شهر دارای بنادر گردشی و جاذبه های مدرن است، توجه داشته باشید که هزینه‌های زندگی در این شهر بالا اعلام شده است. ابوظبی یکی دیگر از شهرهای مهم امارات محسوب می‌شود و پایتخت و شهر مهد تجارت در امارات است و بهترین گزینه برای کسانی است که با ویزای کاری وارد خاک این کشور شده‌اند. میزان مهاجرپذیری شهر ابوظبی نسبت به سایر شهرها بیشتر اعلام شده است و آینده روشنی در پیش دارد.

اخذ ویزای امارات متحده عربی

اخذ ویزای امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای اخذ ویزای امارات در لاین کاری سعی کنید از طریق یک کارفرما و یا یک ارگان مشخص اقدام نمایید در غیر این صورت دچار مشکل می‌شوید. از یاد نبرید که وضعیت اخذ ویزای کاری امارات در سال های اخیر کمی بهتر شده است.

اخذ اقامت امارات متحده عربی

اخذ اقامت امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اقامت کشور امارات از طریق سرمایه گذاری و یا کار و خرید ملک می‌تواند راحت تر از سایر روش ها باشد.

اخذ پاسپورت امارات متحده عربی

اخذ پاسپورت امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

پاسپورت امارات اعتبار بسیار زیادی دارد و روشن است که برای صدور آن سختگیری های زیادی دیده می‌شود؛ بهتر است به زبان عربی تسلط داشته باشید.

آخرین ویرایش: 2020-01-31 18:05:53 12,967