سرمایه گذاری در آمریکا 2021

سرمایه گذاری در آمریکا باعث ایجاد شرایط مناسبی برای زندگی در آمریکا می‌شود. سرمایه‌ گذاری یکی از مطمئن‌ترین روش‌های مهاجرت است که اخذ اقامت دائم را به‌دنبال دارد. کشور آمریکا به دلیل داشتن رشد اقتصادی خوب و نرخ پایین مصادره اموال، گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاران خارجی است. روش‌های مختلفی برای سرمایه‌ گذاری در آمریکا وجود دارد که در این مقاله به آن‌ها می‌پردازیم. مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه‌گذاری، انتخاب هوشمندانه‌ای برای ورود به عرصه بازار جهانی است. از طریق سرمایه‌گذاری در آمریکا امکان اخذ اقامت و تابعیت این کشور امکان‌پذیر است که البته با رعایت یکسری فرآیند و اصول محقق خواهد شد که در این مقاله به آن پرداخته می شود.

شرایط سرمایه‌ گذاری در آمریکا

ایالات‌متحده آمریکا به دلیل روند ساده کار و همچنین سلامت، جایزه خوب در بین جهان دارد. کشور آمریکا با حداقل ۲۰ کشور پیشرفته دنیا قرارداد و موافقت‌نامه تجارت بین‌المللی را دارد و همین امر بستر بسیار مناسبی است که برای دادگاه و ستاد سرمایه‌گذاران و تجار این کشور انجام‌شده است. اگر قصد مهاجرت سرمایه‌گذاری دارید، کشور آمریکا مقصد مناسبی برای شما است. با استفاده از ویزای این کشور باید به دلیل اوضاع آمریکا سفر کرده باشید. دولت آمریکا شرایط را فراهم کرده است تا شرکت‌ها و مراکز تولیدی این کشور را به‌راحتی محصولات خود را صادر کنند. ایالات‌متحده آمریکا یکی از بزرگ‌ترین بازارهای مصرف‌کننده بیش از ۲۰ تریلیون دلار تولید ناخالص را در بین تمام درخواست‌های جهان دارد. به‌عنوان یک شهروند آمریکایی از سایر امکانات بهداشتی، درمانی، تحصیلی و غیره ادامه می‌یابد. در ۷ مارس ۲۰۰۷، سرمایه‌گذاری در آمریکا در سازمان تجارت بین‌المللی تأسیس شد تا ایالات‌متحده را به‌عنوان مقصد سرمایه‌گذاری مستقیم داخلی که به‌عنوان سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی نیز شناخته می‌شود، معرفی کند. سرمایه‌گذاری در آمریکا سازوکار اصلی دولت ایالات‌متحده برای مدیریت ارتقا سرمایه‌ گذاری مستقیم خارجی است. تلاش‌ها بر ارتباط با دولت‌ها و سرمایه‌گذاران خارجی، پشتیبانی از تلاش‌های دولت‌های ایالتی برای ارتقا سرمایه‌ گذاری و رفع نگرانی‌های فضای کسب‌وکار با خدمت به‌عنوان نماینده دادستان در واشنگتن بروی جامعه سرمایه‌گذاری بین‌المللی متمرکز است. سرمایه‌گذاری در آمریکا سیاست طولانی‌مدت سرمایه‌گذاری آزاد ایالات‌متحده را تقویت می‌کند. از طریق سرمایه‌گذاری در آمریکا، وزارت بازرگانی اقتصاد ایالات‌متحده را به‌عنوان بهترین مکان در جهان برای تجارت ارتقا می‌دهد.

ویزای سرمایه گذاری در آمریکا

ویزای سرمایه گذاری در آمریکا

 ایالات‌متحده دو نوع ویزای سرمایه‌گذاری ارائه می‌دهد: ویزای EB-5 و ویزای E-2.

ویزای سرمایه‌گذاری EB-5

ویزای سرمایه‌گذاری EB-5 با سایر ویزاهای موجود در ایالات‌متحده متفاوت است. در آمریکا، ویزای EB-5 تنها ویزای مبتنی بر اشتغال است که نیاز به سرمایه‌گذاری دارد. ویزای EB-5 وسیله‌ای برای اخذ گرین کارت و به‌طور بالقوه شهروندی در ایالات‌متحده برای خارجی‌ها است. خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات‌متحده بر برنامه سرمایه‌گذاران مهاجر EB-5 نظارت می‌کند و ویزای سرمایه‌گذاری را به سرمایه‌گذاران خارجی ارائه می‌دهد که ۱.۸ میلیون دلار (یا سرمایه‌گذاری به منظور اشتغال‌زایی در یک منطقه هدفمند ۹۰۰.۰۰۰ دلار باشد) را برای یک شرکت تجاری جدید در ایالات‌متحده سرمایه‌گذاری کنند. این نوع سرمایه‌گذاری همچنین باید ۱۰ شغل تمام‌وقت برای کارگران آمریکایی ایجاد کرد. در صورت اثبات ایجاد شغل، سرمایه‌گذار خارجی می‌تواند برای گرین کارت ایالات‌متحده درخواست کند و درنهایت اقامت دائم را به دست آورد.

طبق آیین‌نامه جدید برای EB-5 حداقل میزان سرمایه‌گذاری ۹۰۰ هزار دلار در TEA و ۱.۸ میلیون دلار برای غیر TEA در نظر گرفته‌شده. بعلاوه، این مبلغ به‌طور خودکار هر ۵ سال یک‌بار افزایش می‌یابد (با در نظر گرفتن تورم ).

ویزای سرمایه‌گذاری E-2

نوع دیگر ویزای سرمایه‌گذاری در ایالات‌متحده ویزای (E-2) Convention Investors است. ویزای E-2 ویزای غیر مهاجرتی است که توسط یک سرمایه‌گذار خارجی از کشوری که پیمان ناوبری و تجارت با ایالات‌متحده را حفظ می‌کند، اخذ می‌شود. برای دریافت ویزا، متقاضی باید سرمایه خود را برای تجارت در آمریکا سرمایه‌گذاری كند. تحت گزینه ویزای E-2، کارمندان خاص سرمایه‌گذار و همچنین اعضای خانواده سرمایه‌گذار که ویزای E-2 دریافت می کند، می‌توانند ویزای آمریکا را دریافت کنند.  

روش‌های سرمایه‌ گذاری در آمریکا

سرمایه گذاری در آمریکا انواع مختلفی دارد.
روش‌های سرمایه‌ گذاری در آمریکا

کشف نحوه سرمایه‌ گذاری در آمریکا می‌تواند یک چالش واقعی باشد. هنگامی‌که می‌دانید چگونه سرمایه‌گذاری کنید، بهتر است با اصول اولیه شروع کنید. این اصول شامل تعیین هدف از سرمایه‌گذاری‌های شما و تعیین محل سرمایه‌گذاری برای رسیدن به بهترین هدف است. هنگام سرمایه‌گذاری، کاری که انجام می‌دهید این است که یا خرید بخشی از یک شرکت یا کالایی را با این باور که ارزش آن شرکت یا کالا به‌مرورزمان رشد می‌کند، خریداری کنید. سرمایه‌گذاری یک طرح سریع ثروتمند شدن نیست، بلکه روشی برای رشد مداوم ثروت شما است. خبر خوب این است که حتی اگر سرمایه‌گذاری در آمریکا راهی برای رشد ثروت شما باشد، لازم نیست برای شروع کار هزینه زیادی داشته باشید. بهره مرکب حکم می‌کند که حتی مبالغ اندک پول نیز بتواند به مرور تبدیل به ثروت شود، به شرطی که سرمایه‌ گذاری مناسب را انتخاب کنید. رایج‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری در آمریکا به شرح زیر است:

 1. بازار سهام

 • متداول‌ترین و مسلماً سودمندترین مکان برای سرمایه‌گذار برای قرار دادن پول خود در بازار سهام است.
 • هنگام خرید سهام، بخش کوچکی از شرکتی را که خریداری کرده‌اید متعلق به شما خواهد شد.
 • هنگامی‌که شرکت سود می‌برد، ممکن است بخشی از این سود را به عنوان سود سهام بر اساس تعداد سهام شما به شما پرداخت کند.
 • هنگامی‌که ارزش شرکت با گذشت زمان رشد می‌کند، قیمت سهامی که متعلق به شماست نیز افزایش یابد، به این معنی که می‌توانید آن‌ها را در تاریخ بعد برای سود بفروشید.
 1. اوراق سرمایه‌گذاری

 • هنگام خرید اوراق قرضه، اساساً به یک شرکت یا دولت پول قرض می‌دهید (برای سرمایه‌گذاران آمریکایی، این نوعاً دولت ایالات‌متحده است، اگرچه می‌توانید اوراق قرضه خارجی نیز خریداری کنید).
 • دولت یا شرکتی که به شما اوراق قرضه می‌فروشد در مدت زمان چرخه عمر اوراق به شما سود “وام ” را پرداخت می‌کند.
 • اوراق قرضه معمولاً “کم‌خطرتر ” از سهام در نظر گرفته می‌شوند، با این حال، پتانسیل بازده آن‌ها نیز بسیار کمتر است.
 1. صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک

صندوق‌های سرمایه‌گذاری به جای خرید یک سهام واحد، شما را قادر می‌سازد تا در یک خرید سبد سهام را خریداری کنید. سهام موجود در یک صندوق سرمایه‌گذاری مشترک به‌طورمعمول توسط مدیر صندوق سرمایه‌گذاری مشترک انتخاب و اداره می‌شود. اما این شروع‌کننده است:

 • این مدیران صندوق‌های سرمایه‌گذاری هنگامی‌که در صندوق سرمایه‌گذاری مشترک آن‌ها سرمایه‌گذاری می‌کنید، هزینه‌ای مبتنی بر درصد را دریافت می‌کنند.
 • در بیشتر مواقع، این هزینه سرمایه‌گذاران را در هنگام سرمایه‌گذاری در صندوق‌های سرمایه‌گذاری دشوار می‌کند تا بازار را شکست دهند. همچنین، اکثر سرمایه‌گذاران صندوق‌های سرمایه‌گذاری در بازار بورس هرگز شکست نمی‌خورند.
 1. حساب‌های پس‌انداز

 2. کالاهای فیزیکی

تا حد زیادی، کم‌خطرترین راه (و احتمالاً بدترین راه) برای سرمایه‌گذاری پول شما این است که آن را در یک حساب پس‌انداز قرار دهید و اجازه دهید سود آن را جمع کند. با این حال، همان‌طور که معمولاً اتفاق می‌افتد، کم‌خطر بودن به معنای بازده کم است. خطر هنگام قرار دادن پول خود به یک حساب پس‌انداز بسیار ناچیز است و به‌طورمعمول، بازده کمی وجود دارد و هیچ بازگشتی ندارد. هنوز هم حساب‌های پس‌انداز در سرمایه‌گذاری نقش دارند، زیرا به شما امکان می‌دهد مبلغ نقدی بدون ریسک را ذخیره کنید که می‌توانید برای خرید سایر سرمایه‌گذاری‌ها یا استفاده در موارد اضطراری از آن‌ها استفاده کنید تا دیگر سرمایه‌گذاری‌های خود را لمس نکنید. کالاهای فیزیکی سرمایه‌گذاری‌هایی هستند که از نظر جسمی متعلق به شما هستند، مانند طلا یا نقره. این کالاهای فیزیکی غالباً به عنوان محافظتی در برابر شرایط سخت اقتصادی عمل می‌کنند. برای شروع سرمایه‌گذاری هرگز زود نیست. درواقع، فقط چند سال شروع سریع می‌تواند تا زمان بازنشستگی به صدها هزار دلار پول بیشتر منجر شود. وقتی در ۲۰ سالگی سرمایه‌گذاری می‌کنید، بهتر است کار خود را با تمرکز بر پرداخت هر بدهی مانند وام دانشجویی یا کارت اعتباری شروع کنید. بدهی درست برعکس سرمایه‌گذاری‌هاست، به‌طور فزاینده‌ای ثروت شما را کاهش می‌دهد تا اینکه آن را به صورت تصاعدی رشد دهید، بنابراین بهتر است بدون بدهی اولین و مهم‌ترین هدف خود قرار دهید. هنگامی‌که بدهی خود را کنترل کردید، شروع به تحقیق در بورس سهام کرده و تا آنجا که می‌توانید سرمایه‌گذاری کنید. به‌اندازه توانایی خود اطلاعات کسب کنید و شروع به برجسته‌سازی شرکت‌های باکیفیتی کنید که فکر می‌کنید با گذشت زمان ارزش آن‌ها افزایش می‌یابد.

سرمایه‌ گذاری شاخص

طی ۹۰ سال گذشته، S&P ۵۰۰ – شاخص ۵۰۰ شرکت بزرگ در ایالات‌متحده و بازتاب بسیار خوبی از کل بازار سهام – به‌طور متوسط ​​سالانه ۹٫۸٪ بازده داشته است. این بدان معناست که اگر تمام کاری که کردید این بود که پول خود را برداشته و در S&P ۵۰۰ ریخته و بدون صرف وقت برای تحقیق و انتخاب سهام، هنوز می‌توانید انتظار داشته باشید که ۳-۴ برابر بیشتر از سرمایه‌گذاری در اوراق قرضه، سود بیشتر داشته باشید.

سرمایه‌ گذاری در آمریکا از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت یکی از راه‌حل‌های محبوب برای سرمایه‌گذاری در آمریکا است. هزینه ثبت شرکت در ایالات‌متحده به ایالتی بستگی دارد که می‌خواهید تجارت خود را در آن بگنجانید، نوع نهاد تجاری و سایر عوامل نیز تأثیرگذار هستند. اگر قصد دارید با نام دیگری غیر از نام خود تجارت کنید، لازم است که کسب‌وکار تجاری را به عنوان نام (DBA) در بیشتر ایالات ثبت کنید. به این نام تجاری یا اسم تجاری ساختگی نیز گفته می‌شود. به‌عنوان‌مثال، اگر نام شما جان اسمیت است اما می‌خواهید فروشگاهی به نام قهوه و مکالمه افتتاح کنید، باید دومی را به عنوان نام DBA (معمولاً از طریق ثبت اسناد یا دفتر کارگزاران شهرستان) ثبت کنید. هزینه ثبت‌نام DBA معمولاً کمتر از ۱۰۰ دلار است اما در ایالت تا ۵ دلار متفاوت است. اگر می‌خواهید تجارتی را تشکیل دهید که به عنوان شخصیت حقوقی خاص خود مانند یک شرکت با مسئولیت محدود (LLC) یا یک شرکت بزرگ باشد، باید در دولت ثبت‌نام کنید. مشاغل و مشاغل انفرادی معمولاً به ثبت‌نام احتیاج ندارند، اما این امر از نظر مکان متفاوت است. اگر در حال ثبت شرکت جدید هستید، نام ثبت به‌طورمعمول در هزینه تشکیل پرونده گنجانده می‌شود. این هزینه در ایالت‌های مختلف نیز متفاوت است اما اغلب چندین صد دلار است. به‌عنوان‌مثال، LLC ها و شرکت‌های بزرگ ۱۸۰ دلار در ایالت واشنگتن و ۳۰۰ دلار در تگزاس پرداخت می‌کنند. ثبت‌نام تجارت خود به عنوان علامت تجاری در اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات‌متحده از استفاده دیگران از نام مشابه جلوگیری می‌کند. این امر محافظت قوی‌تری نسبت به ثبت‌نام در سطح ایالت ایجاد می‌کند، خصوصاً اگر قصد دارید تجارت خود را در سطح ملی یا بین‌المللی گسترش دهید. ثبت‌نام به شما امکان می‌دهد در دادگاه فدرال از کسانی که علامت تجاری شما را نقض می‌کنند شکایت کنید. ثبت علامت تجاری 375 دلار هزینه غیرقابل استرداد دارد. تکمیل فرم توسط وکیل واجد شرایط می‌تواند اطمینان حاصل کند که شما در تلاش نیستید یک علامت تجاری موجود را به ثبت برسانید و احتمال تأیید درخواست شما را افزایش می‌دهد. اگر کسب‌وکار شما فقط به صورت محلی فعالیت می‌کند، می‌توانید با ثبت قبل از ثبت علامت تجاری فدرال پس‌انداز کنید. وكیل شما می‌تواند به شما كمك كند تا مشخص كنید كدام مسیر از مقرون به‌صرفه‌ترین روش محافظت موردنیاز شما را فراهم می‌کند.

سرمایه‌ گذاری در آمریکا از طریق خرید املاک

با کاهش سرعت ملی و جهانی، سرمایه‌گذاری در یک ملک در ایالات‌متحده همچنان گزینه‌ای برای بسیاری از مهاجرها است. به‌عنوان‌مثال، تگزاس و به ویژه شهر هوستون بین ۵٪ -۲۰٪ زیر ارزش فعلی بازار منصفانه معامله می‌شود. املاک و مستغلات خانه مقرون به‌صرفه است و فرصت‌های شغلی مداوم را ارائه می‌دهد، بازار املاک و مستغلات این شهر بسیار فعال است، با حجم تجارت بالا و سهام مسکن به سرعت در حال حرکت است. خرید خانه به شیوه‌ای بسیار فعال باانگیزه پایین بودن نرخ بهره آشکار می‌شود که به افرادی که در طول بحران شغل خود را حفظ کرده‌اند یا پس‌انداز دارند اجازه می‌دهد تا سرمایه‌گذاری بزرگی انجام دهند، اما از طرف دیگر برای برخی از افراد وضعیت بازتابی از نابرابری اجتماعی است که تقریباً در کل جهان وجود دارد، در آنجا افرادی هستند که قادر به پرداخت اجاره یا وام‌های خود نبوده‌اند. کارشناسان صنعت معتقدند که بحران‌ها به معنای فرصت سرمایه‌گذاری در خانه‌ای است که در زمان بازنشستگی یا برای تعطیلات بسیار حیاتی خواهد بود ما نباید برنامه ویزای EB-۵ را فراموش کنیم که به خارجیانی که در آمریکا سرمایه‌گذاری می‌کنند و اشتغال ایجاد می‌کنند اجازه درخواست اقامت دائم را می‌دهد. این مزیت به همسر سرمایه‌گذار و فرزندان زیر ۲۱ گوش به زنگ نیز تعلق می‌گیرد. شرایط لازم برای کسانی که مایل به استفاده از این برنامه هستند شامل حداقل ۱٫۸ میلیون دلار سرمایه‌گذاری و ایجاد ۱۰ شغل تمام وقت است. اگر سرمایه‌گذاری در یک منطقه اشتغال خاص (TEA) یا روستایی انجام شود، حداقل سرمایه‌گذاری ۹۰۰۰۰۰ دلار است. با این حال، بازار ایالات‌متحده اکنون با دو چالش بزرگ روبرو است: پس از همه‌گیر شدن سرمایه‌گذاری در آمریکا از طریق خرید ملک، بازار املاک و مستغلات در کشور آمریکا شاهد کاهش موجودی کالا که یک جنگ قیمت ایجاد کرده است و فراموش نکنیم که یک‌لحظه عدم اطمینان در مورد سیاست‌های مهاجرتی که مدام در حال تغییر است. اما پیام اصلی که می‌خواهم بگذارم برجسته کردن اهمیت یک مشاور املاک مطمئن است که نه‌تنها در یک سرمایه‌گذاری بین‌المللی، بلکه در سرمایه‌گذاری‌های محلی نیز دست ما را می‌گیرد.

سرمایه‌ گذاری در آمریکا از طریق خرید اوراق قرضه

یادگیری نحوه خرید اوراق قرضه بخشی اساسی از آموزش شما به‌عنوان یک سرمایه‌گذار است. سبد سرمایه‌گذاری متنوع باید تعادل بین سهام و درآمد ثابت را برقرار کند و به شما این امکان را می‌دهد که درحالی‌که رشد را در دست دارید، نوسانات را از بین ببرید. بیایید نگاهی دقیق به اصول خرید اوراق قرضه بیندازیم. اوراق قرضه تمایل به ارائه جریان نقدی قابل‌اعتماد دارند و همین امر آن‌ها را به گزینه مناسب سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌گذاران درآمد تبدیل می‌کند. یک سبد اوراق قرضه متنوع می‌تواند بازدهی قابل پیش‌بینی، با نوسان کمتری نسبت به سهام و بازدهی بهتر از وجوه بازار پول، فراهم کند. حتی وقتی نرخ بهره پایین است، گزینه‌های سرمایه‌گذاری اوراق قرضه مانند بدهی با بازده بالا یا اوراق قرضه در حال ظهور بازار می‌توانند نیاز سرمایه‌گذار به درآمد را برآورده کنند، اگرچه با خطر قابل‌توجه بیشتری روبرو است. هدف از سرمایه‌گذاری‌های با درآمد ثابت افزودن تنوع به سبد سهام است. اگر به بازگشت بازار سهام ایالات‌متحده در سال جاری نگاه کنید، سهام تقریباً ۱۳٪ کاهش‌یافته است. اوراق قرضه با درجه سرمایه‌گذاری آمریکا کمی بیش از ۴٫۵ درصد افزایش دارند. این نکته مهم است زیرا اگر یک سرمایه‌گذار سبد سهام و اوراق قرضه متعادلی را در اختیار داشته باشد، این به آن‌ها کمک می‌کند تجربه سرمایه‌گذار کم ثبات‌تری داشته باشند. سرمایه‌گذاران می‌توانند اوراق قرضه فردی را از طریق کارگزار یا مستقیماً از یک‌نهاد دولتی صادرکننده خریداری کنند. یکی از محبوب‌ترین موارد برای خرید اوراق قرضه منفرد، توانایی سرمایه‌گذاران برای بازده عملکرد خاص برای مدت‌زمان مشخص است. این استراتژی ثبات را ارائه می‌دهد، درحالی‌که بازده صندوق سرمایه‌گذاری اوراق قرضه یا صندوق معاملاتی با درآمد ثابت (ETF) با گذشت زمان نوسان می‌کند. مهم است که به خاطر داشته باشید که اوراق قرضه جداگانه باید به‌طور کامل خریداری شوند. بیشتر اوراق قرضه به میزان ۱۰۰۰ دلار منتشر می‌شوند، بنابراین برای شروع باید حداقل مانده‌حساب کارگزاری خود را تأمین کنید. توجه داشته باشید که درحالی‌که ارزش اسناد خزانه‌داری ایالات‌متحده ۱۰۰۰ دلار است، حداقل پیشنهاد ۱۰۰ دلار است و به‌صورت ۱۰۰ دلار افزایش می‌یابد. اوراق قرضه خزانه‌داری ایالات‌متحده را می‌توان از طریق کارگزار یا مستقیم در Treasury Direct خریداری کرد. چه در مورد نحوه خرید اوراق قرضه شهرداری، اوراق قرضه شرکتی یا خزانه‌داری در حال کاوش باشید، اصول خرید یک اوراق قرضه منفرد ثابت می‌ماند: شما می‌توانید آن‌ها را به‌عنوان انتشارات جدید یا در بازار ثانویه خریداری کنید. خرید اوراق قرضه جدید به این معنی است که شما اوراق قرضه را در بازار اصلی یا اولین باری که منتشر می‌کنید، مانند خرید سهام در IPO شرکت خریداری می‌کنید. سرمایه‌گذاران اوراق قرضه جدید را با قیمت پیشنهادی خریداری می‌کنند. برای سرمایه‌گذاران روزمره، به دست آوردن اوراق مشارکت جدید منتشرشده می‌تواند مشکل باشد. شما معمولاً به یک رابطه با بانک یا کارگزاری که مدیریت پیشنهاد اولیه اوراق قرضه را دارد نیاز خواهید داشت. هنگام بررسی اوراق مشارکت، باید رتبه‌بندی اوراق قرضه (درجه سرمایه‌گذاری یا درجه غیر سرمایه‌گذاری / اوراق ناخواسته)، سررسید (کوتاه، متوسط ​​یا بلندمدت)، نرخ بهره (ثابت یا شناور) و نحوه کوپن پرداخت می‌شود. برای تکمیل خرید خود، به یک حساب کارگزاری نیاز دارید که قیمت خرید شما را پوشش می‌دهد و هرگونه کارمزدی که ممکن است کارگزار شما برای خرید از آن بپردازد. خرید اوراق قرضه شهرداری به‌عنوان موضوعات جدید، سرمایه‌گذار را به شرکت در دوره سفارش خرده‌فروشی ناشر نیاز دارد. شما مستقیماً به یک حساب کارگزاری در موسسه مالی پشتیبان انتشار اوراق قرضه احتیاج دارید و درخواستی را که مقدار، کوپن و تاریخ سررسید اوراق قرضه موردنظر شما را نشان می‌دهد، تکمیل کنید. کوپن‌های موجود و تاریخ سررسید را می‌توانید در اعلامیه اوراق قرضه که به سرمایه‌گذاران احتمالی تعلق می‌گیرد، پیدا کنید. شما می‌توانید اوراق قرضه دولتی مانند اوراق خزانه‌داری ایالات‌متحده را از طریق کارگزار یا مستقیم از طریق Treasury Direct خریداری کنید. اوراق خزانه به‌صورت ۱۰۰ دلار منتشر می‌شود. سرمایه‌گذاران می‌توانند با قرار دادن پیشنهادی رقابتی یا غیررقابتی، سالانه چندین بار اوراق قرضه دولتی منتشر کنند. با یک پیشنهاد غیررقابتی به معنای پذیرفتن شرایط تعیین‌شده توسط حراج است. هنگام ارائه یک پیشنهاد رقابتی، می‌توانید نرخ تخفیف، حاشیه تخفیف یا بازده ترجیحی خود را نشان دهید. می‌توانید حراج‌های آینده را به‌صورت آنلاین ردیابی کنید. دارندگان اوراق قرضه اغلب اوراق خود را قبل از سررسید در بازار ثانویه می‌فروشند. اگر شما علاقه‌مند به یادگیری نحوه خرید اوراق قرضه‌ای هستید که موضوع جدیدی نیستند، می‌توانید همه نوع اوراق فوق را در بازار ثانویه خریداری کنید. خریدها از طریق کارگزاری، کارگزاران اوراق قرضه ویژه یا صرافی‌های عمومی انجام می‌شود. هنگام خرید اوراق قرضه در بازار ثانویه، باید تحقیقات بیشتری انجام دهید زیرا شفافیت قیمت‌ها کمتر است. با مسائل جدید، تمام خریداران همان قیمت را پرداخت می‌کنند. در بازار ثانویه، می‌توان در اوراق قرضه شرکتی و شهرداری نشانه‌گذاری کرد. همچنین کاملاً مشاهده می‌شود که همان اوراق قرضه توسط دو فروشنده مختلف با دو قیمت متفاوت ارائه شده باشد. معاملات مربوط به اوراق قرضه همچنین ممکن است از شما کمیسیون، هزینه معامله و هزینه قرارداد دریافت شود. اگر شما متعهد به خرید اوراق قرضه منفرد بدون مشاور سرمایه‌گذاری هستید، می‌توانید با استفاده از دسترسی الکترونیکی به بازار شهرداری (EMMA) درباره قیمت عادلانه اوراق قرضه شهرداری تحقیق کنید. برای اوراق قرضه شرکتی، باید اطمینان حاصل کنید که از انتشار اسنادی که یک کارگزار قبل از خرید شارژ می‌کند، مقایسه قیمت را انجام دهید. اوراق خزانه توسط دولت در بازار ثانویه عرضه نمی‌شود، اما می‌توان آن‌ها را از طریق کارگزاری‌ها خریداری کرد. برخی از مزایای صندوق‌های سرمایه‌گذاری اوراق قرضه عبارت‌اند از:

 • نقدینگی: به‌راحتی خرید سهام می‌توانید سهام صندوق‌های سرمایه‌گذاری اوراق قرضه را خریداری و بفروشید. برخلاف سهام، سفارش‌ها خرید سهام صندوق سرمایه‌گذاری مشترک یک‌بار در روز و پس از بسته شدن بازار انجام می‌شود.
 • سرمایه‌گذاری مجدد سود سهام: وجوه برای ادامه سرمایه‌گذاری در بازپرداخت سود پرداختی درآمد شما به صندوق آسان می‌کند.
 • درآمد منظم: به‌عنوان جایگزینی برای سرمایه‌گذاری مجدد سود سهام، اکثر وجوه اوراق قرضه‌ این امکان را برای شما فراهم می‌کنند که بتوانید ماهانه بازپرداخت کنید، جریان مداوم پول نقد برای سرمایه‌گذاران که سودهای اوراق قرضه را می‌خواهند فراهم کند.
 • درآمد احتمالی بدون مالیات: بسته به بازه مالیاتی و مرحله زندگی شما، سرمایه‌گذاران ممکن است صندوق‌های قرض‌الحسنه شهرداری را انتخاب کنند که امکان درآمد بدون مالیات را دارند. به‌طورکلی، سود پرداختی از مالیات بر درآمد فدرال معاف است و ممکن است از مالیات ایالتی و محلی معاف باشد.

صندوق‌های سرمایه‌گذاری اوراق قرضه با کارمزد مدیریت همراه خواهند بود تا مدیران صندوق را برای مدیریت فعال اوراق قرضه خریداری‌شده و فروخته‌شده در صندوق جبران کنند. این هزینه به‌عنوان “نسبت هزینه ” بیان می‌شود و هزینه‌هایی را که هرساله بر اساس سرمایه‌گذاری خود متحمل می‌شوید، نشان می‌دهد. به‌عنوان‌مثال، یک صندوق اوراق قرضه با نسبت هزینه ۱٪، سالانه ۱۰ دلار از سرمایه ۱۰۰۰ دلاری شما را کسر می‌کند.

سرمایه‌گذاری در آمریکا و اخذ اقامت

اخذ اقامت آمریا با سرمایه گذاری ممکن است.
سرمایه‌گذاری در آمریکا و اخذ اقامت

ویزای EB-5 به کسانی که در پروژه‌های مورد تأیید دولت در سراسر ایالات‌متحده آمریکا سرمایه‌گذاری می‌کنند، اقامت دائم آمریکا را می‌دهد. ویزای سرمایه‌گذاری EB5 ایالات‌متحده می‌تواند مفید باشد زیرا اجازه دسترسی به دستگاه آموزشی ایالات‌متحده، حق زندگی، بازنشستگی، کار و تحصیل در ایالات‌متحده، توانایی دریافت سرمایه پس از اتمام پروژه و اقامت سرمایه‌گذار را می‌دهد، هر فرزند (زیر ۲۱ سال) و همسر آن‌ها نیز از این مزایا برخوردار خواهند بود. متقاضی اصلی باید سالانه ۶ ماه در ایالات‌متحده آمریکا اقامت داشته باشد. برخی از کشورها مانند چین، هند و ویتنام اکنون از طریق EB5 با تأخیرهای طولانی در بازگشت به عقب روبرو هستند. یک گزینه مؤثر برای EB5 ویزای E2 است. سرمایه‌گذاری باید “قابل‌توجه ” باشد اما در عمل بسیار کمتر از EB5 است. E2 فقط توسط شهروندان کشورهایی که با ایالات‌متحده آمریکا پیمان E2 می‌بندند قابل دریافت است. این گزینه‌ها مانند گرنادا، مونته‌نگرو و ترکیه را شامل می‌شود. سرمایه‌گذاری برای دریافت تابعیت در این کشورها دارنده را مجاز به درخواست E2 می‌کند. مسیر اقامت می‌تواند سریع‌تر و ارزان‌تر از EB5 باشد گرچه تفاوت اساسی با E2 این است که ویزای غیر مهاجرتی است و برعکس EB5 نمی‌تواند منجر به گرین کارت شود. برنامه مرکز منطقه‌ای که به عنوان برنامه سرمایه‌گذاران مهاجر نیز شناخته می‌شود، در صورت سرمایه‌گذاری در یک منطقه اشتغال‌زایی هدفمند (TEA) نیاز به سرمایه‌گذاری ۱٫۸ میلیون دلار یا ۹۰۰٬۰۰۰ دلار کاهش‌یافته دارد. این ویزاهای EB-5 را برای شرکت‌کنندگانی که در شرکت‌های تجاری مرتبط با مراکز منطقه‌ای مورد تأیید USCIS بر اساس پیشنهاد‌ها رشد اقتصادی سرمایه‌گذاری می‌کنند، کنار می‌گذارد. به ویژه سرمایه‌گذاری باید “در معرض خطر ” باشد و برای ایجاد ۱۰ شغل تمام وقت ایالات‌متحده به مدت دو سال نشان داده شود. بسیاری از پروژه‌های EB5 مربوط به املاک و مستغلات است. تمام این سرمایه‌گذاری‌ها شامل حداقل مشارکت سرمایه‌گذاران است. اثبات وجوه قانونی که باید به دست آید باید ارائه شود، سرمایه‌گذاری باید “در معرض خطر ” باشد و سرمایه‌گذار نباید سابقه کیفری قبلی داشته باشد. ویزای E2 همچنان جایگزین مؤثری برای EB5 است و می‌تواند طی دو مرحله با دریافت تابعیت در یک کشور معاهده E2 و سپس درخواست ویزای E2 از طریق سرمایه‌گذاری در ایالات‌متحده دریافت شود.

سرمایه‌ گذاری کارت سبز

ویزای EB5 اساساً یک کارت سبز از طریق سرمایه‌ گذاری در آمریکا است. به سرمایه‌گذاران با گرین کارت (بعد از دو سال) پاداش داده می‌شود، اگرچه این تعداد به 10،000 متقاضی در سال محدود می‌شود که ۵۰۰۰ مورد از این تعداد برای مراکز منطقه‌ای اختصاص داده‌شده است. میزان موفقیت برای Eb-5 می‌تواند متفاوت باشد و به نوع سرمایه‌گذاری، وضعیت شخصی، نمایندگی قانونی، مرکز منطقه‌ای و سایر عوامل بستگی دارد. ویزای E2 از طریق سرمایه‌گذاری قابل‌توجه در یک تجارت اقامت را ارائه می‌دهد. نه EB5 و نه E2 با برنامه سرمایه‌گذاری تابعیت ندارند؛ اما پس از اخذ گرین کارت از طریق مسیر EB5، متقاضیان می‌توانند پس از مدت پنج سال اقامت دائم، برای تابعیت ایالات‌متحده آمریکا درخواست دهند. فرایندی که به عنوان طبیعی سازی شناخته می‌شود. لینک‌های مفید:

هزینه شروع کار در ایالات‌متحده چقدر است؟
به صنعت، نوع مشاغل موردنظر شما و سایر عوامل بستگی دارد. به‌عنوان‌مثال، تشکیل مشاغلی که فقط به صورت آنلاین فعالیت کند هزینه کمتری نسبت به راه‌اندازی مشاغلی دارد که با یک یا چند مکان فیزیکی سروکار دارند. اگر در خارج از ایالات‌متحده زندگی می‌کنید، برای جلوگیری از هزینه ویزا و مهاجرت، با یک شهروند آمریکایی همکاری کنید.
آیا باید یک شرکت C یا S ثبت کنیم؟
هر دو ساختار تجاری از مسئولیت محدود محافظت می‌کنند، اما با اهداف مالیاتی متفاوت رفتار می‌شوند. شرکت‌های C هم در زمان کسب سود در سطح شرکت‌ها و هم در هنگام توزیع سهامداران در سطح فردی مالیات دریافت می‌کنند. شرکت‌های C می‌توانند سهام خود را در بورس اوراق بهادار عمومی فهرست کنند، درحالی‌که شرکت‌های S نمی‌توانند.
در کدام ایالت ایالات‌متحده باید یک شرکت ایجاد کنم؟
در بیشتر موارد، باید ایالتی باشد که بیش‌ترین تجارت را در آن انجام می‌دهید تا بتوانید از کار اضافی و هزینه ثبت‌نام به عنوان یک نهاد خارجی جلوگیری کنید. اگر در بیش از یک ایالت تجارت می‌کنید، ممکن است بخواهید مکانی مناسب تجارت مانند دلاور را انتخاب کنید. این انتخاب محبوب به دلیل مالیات کم آن است.
چه مدارکی برای ثبت‌نام در یک شرکت آمریکایی نیاز دارم؟
شما باید اساس‌نامه را در وزارت امور خارجه وارد کنید که بسته به ایالتی که شرکت شما در آن واقع خواهد شد، از حدود 100 تا 800 دلار هزینه دارد. اگر در حال تشکیل یک LLC هستید، باید یک توافق‌نامه عملیاتی ایجاد کنید. ثبت‌نام برای شماره شناسه مالیاتی فدرال (EIN) می‌تواند از طریق سرویس درآمد داخلی انجام شود.
به چه نوع بیمه تجاری احتیاج خواهم داشت؟
اگرچه این بر اساس نوع تجارت و سایر عوامل متفاوت است، حداقل شما به بیمه مسئولیت عمومی نیاز خواهید داشت. این از شما در برابر هزینه‌های مرتبط با خسارت اموال، آسیب‌ها و تصادفات محافظت می‌کند. بیمه مسئولیت حرفه‌ای شما را در برابر دعاوی مربوط به کار شما محافظت می‌کند. بیمه مسئولیت محصول برای شرکت‌هایی که کالاهای تولیدی می‌فروشند ضروری است.


دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره رایگان مهاجرت:021 43000 021
۵۰ نفر از مشاوران ما در حال حاضر آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. ۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱ برای برقراری تماس دکمه زیر را فشار دهید تماس