x
مشاوره رایگان:021 43000 021

مهاجرت به روسیه

مهاجرت به روسیه برای کسانی که قصد تحصیل در روسیه را دارند یک انتخاب بی نظیر است. شهر مسکو از نظر موسسات علمی و آموزشی و ورزشی در وضعیت عالی قرار دارد. این کشور در صدور ویزای تحصیلی به ایرانیان مشتاق است.

مهاجرت به روسیه برای کسانی که می‌خواهند کسب و کار راه اندازی نمایند و به نوعی به دنبال ویزای کاری هستند به دو شکل ویزای یک و سه ساله در نظر گرفته شده است که نوع سه ساله آن در نهایت منجر به اقامت دائم و تابعیت این کشور خواهد شد.

مهاجرت به روسیه از طریق سرمایه گذاری به شکل ثبت شرکت در نظر گرفته شده است که نیاز به طرح تولیدی مشخصی بوده و باید درصد سهام مشخصی نیز به نام فرد باشد و میزان سود حاصل و همینطور مالیات در این روش بسیار پر اهمیت است.

مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج نیز امکان پذیر است. در این روش به طور کلی در ابتدا اقامت موقت و پس از آن اقامت دائم در نظر گرفته شده است و در مجموع 4 سال زمان نیاز است که تابعیت این کشور فراهم شود. در نظر داشته باشید که وجود فرزند می‌تواند این پروسه را بهبود ببخشد.

سیستم تولد در این کشور به شکل خونی است و مادر یا پدر باید روسی باشد تا فرزند بتواند تابعیت کشور روسیه را اخذ نماید، در نظر داشته باشید که در صورت عدم تابعیت روسی برای پدر و مادر، تنها در شرایط خاص تابعیت فرزند روسی خواهد بود این شرایط شامل حال عموم نمی‌شود.

مهاجرپذیری روسیه

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرپذیری روسیه - go2tr

وقتی به لیست کشورهای مهاجرپذیر دقت کنیم، متوجه می‌شویم که روسیه نیز دقیقا در همین لیست قرار گرفته و جایگاه خوبی دارد.

دلیل دوم مهاجرپذیر بودن روسیه و وجود شغل و درآمدزایی استاندارد است. برای این امر نظر سنجی انجام شد و در طی این نظر سنجی متوجه شدیم که روسیه از دسته کشورهایی است که برای ایرانیان با سواد که دارای تخصص فنی هستند می‌تواند یک انتخاب خوب باشد.

 

آمار مهاجران به روسیه

موسسه اعزام دانشجو- آمار مهاجران به روسیه - go2tr

مار کلی در زمینه مهاجرت به روسیه وجود دارد که قطعاً بررسی آن خالی از لطف نیست.

مهاجرت به روسیه و یا هر کشور دیگری دو دلیل دارد:

 1- رانده شدن 2- جذب شدن

میزان رضایت مهاجران به روسیه

موسسه اعزام دانشجو- میزان رضایت مهاجران به روسیه - go2tr

اگر شما تصمیم به مهاجرت به روسیه دارید و هدف اصلی شما کار و درآمدزایی در این کشور است، باید بدانید که میزان رضایت افرادی که پیش از شما مهاجرت کرده‌اند و البته از تخصص کاری بالایی برخوردار بوده‌اند، بیش از 87 درصد است.

مهاجرت به روسیه با هدف تحصیل به طوری که فرد بخواهد از ابتدا یعنی از پایه اول تحصیلی در این کشور باشد، با رضایت 100 درصد همراه است.

مهاجرت به روسیه با هدف سرمایه گذاری نیز با رضایت بالای 91 درصد همراه است.

راحت‌ترین روش مهاجرت به روسیه

موسسه اعزام دانشجو- راحت‌ترین روش مهاجرت به روسیه - go2tr

ما منظور از راحت‌ترین روش مهاجرت به روسیه را به دو بخش راحت‌ترین و کم هزینه‌ترین تقسیم می‌کنیم تا ارزیابی برای شما آسان‌تر باشد.

 

روش‌ های مهاجرت به روسیه

موسسه اعزام دانشجو- روش‌ های مهاجرت به روسیه - go2tr

برای مهاجرت به روسیه، می‌توانید از طریق روش‌های مختلف اقدام نمایید.

روش اول ویزای توریستی است.

روش دوم مهاجرت به روسیه از طریق ویزای کاری است.

 

مهاجرت سرمایه گذاری به روسیه

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت سرمایه گذاری به روسیه - go2tr

مهاجرت به روسیه از طریق سرمایه گذاری یکی از بهترین روش‌های موجود محسوب می‌شود. راه اندازی کسب و کار در روسیه از طریق ثبت شرکت محدود، یک گزینه بسیار عالی محسوب می‌شود و می‌تواند به نتیجه خوب برسد.

مهاجرت از طریق ازدواج به روسیه

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت از طریق ازدواج به روسیه - go2tr

.

لطفا این بخش را با دقت بخوانید تا به طور دقیق متوجه شوید که مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج به چه صورتی فراهم شده است. یک موضوع را از یاد نبرید که شما برای مهاجرت به روسیه با هر هدفی نیاز به اخذ ویزا دارید.

اگر شما قصد مهاجرت به روسیه را دارید و هدف اصلی شما ازدواج با یک شهروند روس است می توانید اقامت این کشور را اخذ نمایید بنابراین مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج صحت دارد.

مهاجرت از طریق تولد به روسیه

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت از طریق تولد به روسیه - go2tr

اقامت روسیه روش‌های مختلفی دارد که یکی از این روش‌ها تولد است. خذ اقامت از طریق پذیرش سرپرستی یک کودک، از دیگر روش‌های مهاجرت به روسیه محسوب می‌شود که البته قوانین خاص مربوط به خود را دارد.

مهاجرت پناهندگی به روسیه

موسسه اعزام دانشجو-  - go2tr

مهاجرت به روسیه از طریق پناهندگی یکی از روش‌های پر ریسک محسوب می‌شود. در نظر داشته باشید که ما مسیر قانونی پناهندگی به روسیه از طریق روسیه را اعلام کرده‌ایم، اگر فرد بخواهد از روش‌های غیر قانونی این مسیر را دنبال نماید باید در نظر داشته باشد که خطرهای جانی و مالی وسیعی انتظار وی را می‌کشد.

مهاجرت تحصیلی‌ به روسیه

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت تحصیلی‌ به روسیه - go2tr

مهاجرت به روسیه از طریق تحصیل، یکی دیگری از روش‌های موجود است.

در مهاجرت به روسیه از طریق تحصیل ، یک دوره پادفک نیز وجود دارد که شامل دو ترم تحصیلی است که این دوره به زبان روسی برگزار می‌شود.

 

مهاجرت کاری روسیه

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت کاری روسیه - go2tr

در لیست روش‌های مهاجرت به روسیه، مهاجرت کاری اصلی‌ترین روش به شمار می‌آید. ویزای کار این کشور مولتی است.

مهاجرت از طریق همراه به روسیه

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت از طریق همراه به روسیه - go2tr

در روش‌های سرمایه گذاری، تحصیلی و کاری به روسیه شرایط ویزای همراه فراهم شده است.

در روش تحصیلی فرد می‌تواند یک نفر از اعضای خانواده درجه یک ( پدر، مادر، برادر و خواهر) به مدت مشخصی همراه خود ببرد.

مهاجرت توریستی به روسیه

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت توریستی به روسیه - go2tr

روسیه بسیار زیباست و هر ساله افراد زیادی این کشور را برای سفر انتخاب می‌کنند.

در مهاجرت توریستی بلیط رفت و برگشت که اهمیت بالایی دارد و نشان می‌دهد که شما قصد بازگشت دارید.

مهاجرت شرایط خاص به روسیه

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت شرایط خاص به روسیه - go2tr

از دیگر روش‌های مهاجرت به روسیه شرایط خاص است.  این نوع ویزا موقت است و پس از پایان طول درمان، فرد باید به کشور خود باز گردد.

شهرهای مهاجر پذیر روسیه

موسسه اعزام دانشجو- شهرهای مهاجر پذیر روسیه - go2tr

در این بخش می‌خواهیم به شما کمک کنیم تا بهترین و پرطرفدارترین شهرهای روسیه را شناسایی نمایید. موسسات علمی، ورزشی و آموزشی در این شهر بسیار عالی است. ورزشکاران عموماً مسکو را بهترین شهر روسیه می‌دانند.

اخذ ویزای روسیه

موسسه اعزام دانشجو- اخذ ویزای روسیه - go2tr

تا به اینجای کار متوجه شدیم که برای اخذ ویزای روسیه نیاز است که هدف سفر ما مشخص باشد. قامت روسیه برای ایرانیان آسان است، کافیست مدارک و زمان لازم را رعایت نمایند.

اخذ اقامت روسیه

موسسه اعزام دانشجو- اخذ اقامت روسیه - go2tr

انواع ویزا و اقامت در روسیه بحثی است که در این مطلب به آن پرداخته می شود. در همه ی کشورهای دنیا ویزاهای گوناگونی وجود دارد که بر اساس نیاز مسافران صادر می گردد. برای گرفتن انواع ویزاها باید مراحل قانونی را طی کرد و در آخر موفق به دریافت ویزای اقامت در روسیه گردید. روسیه کشور دوست و همسایه ایران است. به تازگی موج جدید و بسیاری برای مهاجرت به این کشور به راه افتاده است. چندین راه و روش برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. برای آشنایی با انواع ویزا و اقامت در روسیه با ما همراه باشید

اخذ پاسپورت روسیه

موسسه اعزام دانشجو- اخذ پاسپورت روسیه - go2tr

مجوز اقامت دائم روسیه، راهی است برای اخذ شهروندی در کشور روسیه. هرچند مقیمان دائم و شهروندان روسیه هر دو از حقوق مشترکی برخوردارند.

اعتبار مجوز اقامت دائم روسیه پنج سال است، می‌توان آن را گسترش داد.