x
مشاوره:021 43000 021

مهاجرت به چین

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت به کشور چین - go2tr

 در حدود 63 درصد از ایرانیانی که به این کشور مهاجرت کرده‌اند در ابتدا در روستاهای بخش‌های شمالی و مرکزی زندگی می‌کنند، یکی از دلایل این انتخاب آب و هوای مشابه با ایران است و دلیل دیگر ارزان بودن شرایط مسکن در این نقاط است. به طوری کلی طبق آماری که در سال 2016 به دست ما رسیده است میزان مهاجرت در حدود یک هشتم از جمعیت کل کشور است، این آمار در سال 2017 به میزان 22 درصد افزایش یافته است و در سال 2018 نیز با رشد 8 درصدی در زمینه مهاجرت همراه بوده است. چین از دسته کشورهای مناسب برای مهاجرت است در صورتی که هدف از مهاجرت مشخص باشد. می‌دانیم که سیاست کشور چین بر پایه دیدگاه‌های افراد نخبه پیش می‌رود بنابراین مهاجرت به کشور چین از طریق کارآفرینی یکی از روش‌های پرطرفدار برای کسانی است که حرف جدیدی برای زدن دارند شما برای مهاجرت به کشور چین از طریق کار باید دعوتنامه کاری از سوی یک کارفرما و شرکت چینی داشته باشید. برای اخذ ویزای توریستی این کشور باید در ابتدا از تمامی صفحات شناسنامه کپی تهیه کنید و نیاز به دو قطعه عکس رنگی 6 در 4 به صورت تمام رخ بوده به طوری که دارای زمینه سفید باشد. عکس می‌بایست بدون عینک گرفته شود. نیاز است که پاسپورت افراد با حداقل 6 ماه و 10 روز اعتبار در نظر گرفته شود. شهر پکن بهترین گزینه برای تحصیل محسوب می‌شود. این شهر دارای شرایط تحصیل بسیار بالایی است و دارای امتیازات فراوانی است. در این شهر بیش از 50 دانشگاه و مرکز آموزش عالی وجود دارد و رشته و دوره‌های مختلفی نیز برای افراد فراهم شده است. پکن پایتخت کشور چین است و مرکز سیاسی این کشور نیز محسوب می‌شود

 

مهاجرپذیری چین

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرپذیری چین - go2tr

وقتی صحبت از مهاجرت می‌شود به طور کلی دو دسته بندی وجود دارد، کشورهای مهاجرپذیر و کشورهای مهاجرستیز. کشور چین در لیست کشورهای مهاجرپذیر قرار دارد اما درصد مهاجرت افراد به این کشور به نسبت سایر کشورهای مهاجرپذیر کمتر است.

آمار مهاجران به چین

موسسه اعزام دانشجو- آمار مهاجران به چین - go2tr

ما در زمینه رضایت مهاجرت به کشور چین بخش جداگانه‌ای را در نظر گرفته‌ایم اما در این بخش اشاره می‌کنیم که دسترسی به شرایط زندگی خوب در کشور چین نیاز به رعایت یک سری اصول مهم دارد و در صورتی که مدنظر قرار بگیرد به نتیجه می‌رسد.

میزان رضایت مهاجران به چین

موسسه اعزام دانشجو- میزان رضایت مهاجران به چین - go2tr

مردم کشور چین افراد بسیار کار درست هستند و در مسیر کاری خود به شرایط خوبی رسیده‌اند.

راحت‌ترین روش مهاجرت به چین

موسسه اعزام دانشجو- راحت‌ترین روش مهاجرت به چین - go2tr

ما بهترین روش و ساده‌ترین روش مهاجرت به کشور چین را روش سرمایه‌گذاری و کارآفرینی اعلام می‌کنیم. شاید با خود بگویید که مهاجرت به کشور چین از طریق کار آسان‌تر است اما چند سالی است که این گزینه تغییر کرده است

روش‌ های مهاجرت به چین

موسسه اعزام دانشجو- روش‌ های مهاجرت به چین - go2tr

از دیگر روش‌های مهاجرت به کشور چین می‌تواند تولد و یا خرید ملک باشد که دارای شرایط مخصوص به خود است و باید به طوری دقیق مورد ارزیابی قرار بگیرد.

مهاجرت سرمایه گذاری به چین

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت سرمایه گذاری به چین - go2tr

مهاجرت به کشور چین از طریق سرمایه‌گذاری شامل یک سری اصول مهم است. اول اینکه شما نباید هیچ نوع سوء سابقه داشته باشید. در نظر بگیرید که داشتن سوء سابقه در این مسیر برای شما مشکل دار می‌شود

مهاجرت از طریق ازدواج به چین

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت از طریق ازدواج به چین - go2tr

از دیگر شرایطی که در مهاجرت به کشور چین از طریق ازدواج دیده می‌شود شرایط مالی فرد چینی است و او باید از نظر درآمد و یا میزان دارای در وضعیتی باشد که بتواند به مدت سه سال اول از پس هزینه‌های زندگی بر آید و باید این مدارک در وضعیت مستند قرار بگیرد.

مهاجرت از طریق تولد به چین

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت از طریق تولد به چین - go2tr

مهاجرت به کشور چین از طریق تولد با سیستم خون پیش می‌رود.

مهاجرت پناهندگی به چین

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت پناهندگی به چین - go2tr

البته این روش به نوبه خود با دردسرهای زیادی همراه است.

مهاجرت تحصیلی‌ به چین

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت تحصیلی‌ به چین - go2tr

در صورتی که در این کشور با فرد چینی ازدواج کنید می‌توانید به اقامت این کشور بیشتر فکر کنید. به طور کلی تحصیل در چین برای کسانی که زبان چینی را انتخاب کرده‌اند به میزان 17 درصد ارزان‌تر از ایران در نظر گرفته شده است که رقم قابل قبولی است.

مهاجرت کاری چین

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت کاری چین - go2tr

دومین گزینه به این صورت است که شما در ابتدا از طریق ویزای تحصیلی وارد خاک این کشور شده و پس از اتمام درس خود ویزای سرمایه‌گذاری چین را اخذ نمایید در این روال اخذ اقامت دائم بسیار سریع و البته بسیار عالی خواهد بود.

مهاجرت از طریق همراه به چین

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت از طریق همراه به چین - go2tr

برای مهاجرت به کشور چین از طریق همراه دو روش سرمایه‌گذاری و همینطور تحصیل برای شما فراهم شده است که البته همراه شما همسر و فرزند کمتر از 18 سال بوده و همسر شما تا یک سال اول حق کار در چین را نخواهد داشت.

مهاجرت توریستی به چین

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت توریستی به چین - go2tr

شما برای ورود به خاک این کشور با هدف گردشگری باید ویزای مربوطه رااخذ نمایید و به هیچ عنوان بازدید از این کشور بدون داشتن ویزا صحت ندارد.

مهاجرت شرایط خاص به چین

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت شرایط خاص به چین - go2tr

اقامت کشور چین با اجاره خانه عموماً یک روش کمکی محسوب می‌شود.

شهرهای مهاجر پذیر چین

موسسه اعزام دانشجو- شهرهای مهاجر پذیر چین - go2tr

به میزان 42 درصد از افرادی که به کشور چین مهاجرت کرده‌اند شهر پکن را برای زندگی انتخاب نموده‌اند. اقامت کشور چین برای ایرانیان در وضعیت متوسط قرار دارد.

اخذ ویزای چین

موسسه اعزام دانشجو- اخذ ویزای چین - go2tr

ویزای s2 برای شرایطی است که اعضای خانواده برای کار یا تحصیل در چین هستند و شما قصد دارید به دیدار این افراد بروید. مدت اقامت برای این ویزا کمتر از 6 ماه اعلام شده است و نیاز به معاینه پزشکی نخواهید داشت.

اخذ اقامت چین

موسسه اعزام دانشجو- اخذ اقامت چین - go2tr

افرادی که کارآفرینی را انتخاب نموده‌اند عموماً می‌توانند در زمان کمتری به اقامت ان کشور امیدوار باشند.

اخذ پاسپورت چین

موسسه اعزام دانشجو- اخذ پاسپورت چین - go2tr

مهاجرت از طریق un کشور چین با توجه به شرایط مهاجرت به کشور چین که از سوی اداره مهاجرت چین تعیین می‌شود باید بررسی شود.