x
مشاوره:021 43000 021

مهاجرت به آمریکا

سن خوزه یکی از شهرهای بسیار مهم برای مهاجرت به آمریکا محسوب می شود. کیفیت زندگی در این شهر 7.7 اعلام شده است و ارزش کلی برای زندگی به میزان 5.9 اعلام شده است. این شهر در زمینه تکنولوژی برای جوانان یک گزینه بسیار عالی است. در این شهر شرکت های بزرگ خصوصی فعالیت می کنند و یکی از بهترین شهرهای مهاجرپذیر در کشور آمریکا محسوب می شود. در صورتی که یکی از اعضای خانواده شما در آمریکا زندگی می کند و تمایل دارد شما را از نظر مالی حمایت نماید وضعیت شما برای مهاجرت به آمریکا آسانتر می شود و فرم مربوط به ویزای خویشاوندی باید تکمیل شود. در نظر داشته باشید که فرد باید یکی از اعضای درجه یک خانواده شما باشد و باید شهروند کشور آمریکا باشد تا این روال به طور دقیق صورت بگیرد. اینطور که شواهد نشان می دهد این روش نیز به عنوان یکی از آسانترین روش مهاجرت به آمریکا محسوب شده است که افراد می توانند از آن استفاده نمایند. ما هیچ تشویقی در زمینه مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی نمی کنیم و اطلاعاتی که در این بخش در اختیار شما قرار می گیرد صرفاً برای اطلاعات بیشتر بوده و هرگز نمی تواند روش پناهندگی را یک انتخاب درستی برای مهاجرت در نظر گرفت. مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی مخصوص افرادی است که به دلایلی ویژه ، مانند اعتقادی و دینی و ... در کشور خود محاکمه شده اند و یا در صورت بازگشت به کشور خود قطعاً در خطر جانی و مالی هستند. یک نوع روش مهاجرت به آمریکا از طریق شرایط خاص مطرح است. این روش برای کارکنان مذهبی، گروهی از کارکنان رادیو و تلویزیون، مترجمان عراقی و افغانی و کارکنان سازمان های بین المللی ، پزشکان، اعضای نیروهای ارتشی، کارکنان منطقه کانال پاناما و ... صادر می شود. اخذ ویزای همراه کشور آمریکا برای کسانی که مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری را انتخاب کرده اند یک گزینه عالی است ، در واقع همسر و فرزندان شما نیز می توانند مهاجرت به آمریکا داشته باشند و در این مسیر می توانند کار و تحصیل نمایند.مهاجرت به آمریکا نیاز به ارزیابی های دقیق دارد و باید روش های مهاجرت به آمریکا به طور دقیق ارزیابی شود.

مهاجرپذیری آمریکا

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرپذیری آمریکا - go2tr

اینطور که مشخص است به ازای هر صد هزار نفر آمریکایی ، 400 نفر مهاجر هستند که رقم قابل توجهی است. دسته بندی در زمینه بیشترین تعداد مهاجران به کشور آمریکا در بخش بعد در نظر گرفته ایم تا مشخص شود بیشتر از کدام کشورها ، مهاجرت به آمریکا صورت گرفته است.

آمار مهاجران به آمریکا

موسسه اعزام دانشجو-آمار مهاجران به آمریکا- go2tr

به طوری که در آزمون لاتاری سال 2020 ، نام کشور ایران نیز دیده می شود. اما هر ساله میزان مهاجران از ایران به آمریکا زیاد است اما اینکه چه تعداد می توانند به هدف خود برسند موضوعی است مهم و قابل بررسی که در طول مقاله مورد ارزیابی قرار می گیرد.

میزان رضایت مهاجران به آمریکا

موسسه اعزام دانشجو-میزان رضایت مهاجران به آمریکا- go2tr

کیفیت زندگی در این کشور عالی است. مردم به شغل روتین زندگی خود را اداره می کنند و سعی می کنند طبق نیاز خود روال زندگی را بگذرانند. در این کشور کسانی که قصد دارند زندگی آرامتری داشته باشند باید سعی کنند طبق استراتژی خود حرکت کنند.

راحت‌ترین روش مهاجرت به آمریکا

موسسه اعزام دانشجو-راحت‌ترین روش مهاجرت به آمریکا- go2tr

می دانیم که اخذ گرین کارت آمریکا یکی از رویای مهم برای هر فرد محسوب می شود. در صورتی که بتوانید وارد خاک این کشور شوید و از نظر کار در امنیت شغلی درستی قرار بگیرید، به سادگی می توانید صاحب گرین کارت شوید.

روش‌ های مهاجرت به آمریکا

موسسه اعزام دانشجو-روش‌ های مهاجرت به آمریکا- go2tr

ویزای کار آمریکا خود شامل چندین سبک مختلف است که هر یک دارای شرایط مخصوص به خود است. مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج از دیگر روش هایی است که می تواند برای افراد خوب به نظر برسد.

مهاجرت سرمایه گذاری به آمریکا

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت سرمایه گذاری به آمریکا- go2tr

افرادی که از روش مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری استفاده می کنند نیازی به مدرک انگلیسی ندارند، این افراد نیازی به تحصیلات دانشگاهی ندارند، سابقه مدیریت در این روش اهمیت ندارد، این افراد می توانند پس از گذشت 5 سال اصل و سود پول خود را دریافت نمایند.

مهاجرت از طریق ازدواج به آمریکا

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت از طریق ازدواج به آمریکا- go2tr

ویزای ازدواج برای شهروند و افرادی که مقیم این کشور هستند و گرین کارت دارند به صورت مشترک استفاده می شود. ویزای ازدواج در واقع مهاجرت به آمریکا محسوب شده و فرد در همان ابتدا گرین کارت دریافت می نماید.

مهاجرت از طریق تولد به آمریکا

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت از طریق تولد به آمریکا- go2tr

فرد برای گواهینامه تولد این کشور می توانید یک گذرنامه نیز داشته باشد. در سن 21 سالگی کودک می تواند برای تغییر تابعیت خود تصمیم بگیرد. در نظر داشته باشید که در صورتی که تابعیت پدر و مادر کودک مشخص نباشد طی یک شرایط سخت مشخص می توان تابعیت این کشور را برای کودک در نظر گرفت.شرایط اقامت در آمریکا کمی آسانتر شده است.

مهاجرت پناهندگی به آمریکا

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت پناهندگی به آمریکا- go2tr

در نظر داشته باشید که اگر فرد پس از دریافت پناهندگی آمریکا، به کشور خود باز گردد از سوی دولت این کشور مورد بازخواست قرار می گیرد و سبب می شود که گرین کارت فرد از دست برود. پناهندگی به آمریکا یک روش پیچیده است.

مهاجرت تحصیلی‌ به آمریکا

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت تحصیلی‌ به آمریکا- go2tr

در صورتی که آخرین مدرک تحصیلی فرد برای خارج از آمریکا باشد باید مدرک تحصیلی خود را در یکی از سازمان های ارزشیابی در آمریکا برای اعتبار دهی ارائه دهد.

مهاجرت کاری آمریکا

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت کاری آمریکا- go2tr

در نظر داشته باشید که این ویزا با ویزای مهارت و تخصص کشور آمریکا فرق دارد و قطعاً درآمدی که از طریق ویزای کار و مهارت برای شما در نظر گرفته می شود به مراتب بیشتر از این گزینه است.

مهاجرت از طریق همراه به آمریکا

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت از طریق همراه به آمریکا- go2tr

اخذ ویزای همراه کشور آمریکا برای کسانی که مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری را انتخاب کرده اند یک گزینه عالی است ، در واقع همسر و فرزندان شما نیز می توانند مهاجرت به آمریکا داشته باشند و در این مسیر می توانند کار و تحصیل نمایند.

مهاجرت توریستی به آمریکا

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت توریستی به آمریکا - go2tr

سوالات زیادی در زمینه مهاجرت به آمریکا با هدف گردشگری دیده می شود. عده ای می پرسند چرا ویزای توریستی به سختی صادر می شود و این پروسه به چه دلیل زمانبر است؟

مهاجرت شرایط خاص به آمریکا

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت شرایط خاص به آمریکا- go2tr

یک نوع روش مهاجرت به آمریکا از طریق شرایط خاص مطرح است. این روش برای کارکنان مذهبی، گروهی از کارکنان رادیو و تلویزیون، مترجمان عراقی و افغانی و کارکنان سازمان های بین المللی ، پزشکان، اعضای نیروهای ارتشی، کارکنان منطقه کانال پاناما و ... صادر می شود.

شهرهای مهاجر پذیر آمریکا

موسسه اعزام دانشجو-شهرهای مهاجر پذیر آمریکا- go2tr

در نظر داشته باشید که هر یک از شهرهای آمریکا دارای شرایط خوبی برای زندگی هستند که باید بر اساس بودجه و هدف خود گزینه مناسب را اعمال نمایید.

اخذ ویزای آمریکا

موسسه اعزام دانشجو- اخذ ویزای آمریکا - go2tr

یک نوع ویزای دیگر در نوع موقت دو ساله صادر می شود که قابل تمدید است و در صورتی که به درستی دنبال شود به اقامت دائم تبدیل می شود. این ویزا برای کسانی که قصد دارند سرمایه خود را وارد یک بیزینس نمایند.

اخذ اقامت آمریکا

موسسه اعزام دانشجو-اخذ اقامت آمریکا- go2tr

افرادی که قصد اقامت کشور آمریکا را دارند باید سعی کنند به طور دقیق در زمینه تمدید ویزا اقدام نمایند در نظر داشته باشید که شما در ابتدا باید سعی کنید به مدت دو الی 5 سال در این کشور اقامت داشته باشید سپس شرایطی فراهم می شود تا برای درخواست اقامت دائم اقدام نمایید.

اخذ پاسپورت آمریکا

موسسه اعزام دانشجو-اخذ پاسپورت آمریکا- go2tr

اخذ پاسپورت آمریکا به نوبه خود نیاز به رعایت یک سری شرایط دارد در نظر داشته باشید که در این زمینه افراد باید بتوانند مالیات را به درستی پرداخت نمایند.