x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مهاجرت به دانمارک

اگر بتوانید با ویزای کار وارد دانمارک شوید یکی از بهترین حالت‌های ممکن انتظار شما را می کشد. قوانین کاری در کشورهای عضو اتحادیه اروپا به طور کلی مشابه است. روال کار به این صورت است که اگر کارفرما برای یک تخصص کار نیاز به نیروی کاری داشته باشد نیاز خود را در قالب یک آگهی قرار داده و آن را به مدت سه روز در کشور خود و در سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا تکرار می کند. سیاست های مالیاتی در کشور دانمارک بالا است و این امر سبب شده است که این کشور در سال های اخیر نتواند وضعیت خوبی برای خود فراهم سازد. از یاد نبرید که کشور دانمارک یکی از بهترین کشورهایی است که امکان بورسیه در مقطع دکترا را برای افراد فراهم ساخته است. در این کشور آمار مهاجرانی که به منظور کارآفرینی ورود داشته اند نیز 19 درصد بیشتر از قبل گزارش شده است. کشور دانمارک یکی از بهترین کشورهایی است که برای هر رشته تحصیلی وضعیت شغلی مناسبی ایجاد کرده و توانسته وضعیت درآمد خوبی ایجاد کند. در این کشور آمار مهاجران در سه وضعیت مشخص تحصیل و کار و سرمایه دیده می شود که بیشترین گزینه تحصیل است. اگر شما از دسته افرادی باشید که به قصد کار به کشور دانمارک ورود داشته باشید باید این نکته را در نظر داشته باشید که رضایت از شغل در بین افرادی که با مهارت بالا هستند بیش از 90 و در افرادی که مهارت پایین دارند در حدود 60 درصد است اما کسانی که مهارت مشخصی ندارند رضایت شغلی کمتر از 20 درصد را دارند و تغییر شغل در این افراد بیشتر از سایرین دیده می شود. شرایطی که برای ثبت شرکت در کشور دانمارک دیده می شود به این صورت است که در ابتدا باید ایده تجاری فرد متقاضی مورد تأثیر قرار بگیرد. این بخش به نوبه خود کمی دشوار و زمانبر است. مورد بعدی این است که شخص باید خود در کشور دانمارک حضور به عمل آورد تا پیاده سازی ایده های تجاری به طور دقیق مشخص شود. نیاز است که توانایی لازم برای ساپورت مالی از خود و اعضای خانواده یعنی همسر و فرزندان کمتر از 18 سال در سال اول فراهم شود. مهاجرت تحصیلی در کشور دانمارک یکی از راه های اقامتی محسوب می شود. در این روش افرادی که عضو اتحادیه اروپا هستند اجاره دارند در این کشور به صورت رایگان تحصیل کنند. افرادی که غیر اروپایی هستند در صورتی که خود یا خانواده شان در این کشور اقامت دائم دارند نیز اجازه تحصیل رایگان خواهند داشت. سایر افراد می بایست هزینه تحصیل در کشور دانمارک را لحاظ نمایند. هزینه ای که در این زمینه دیده می شود در طول سال 1200 یورو است.

پیشنهادات

مشاهده همه پیشنهادها برای کشور دانمارک
مشاوره مهاجرت به دانمارک

مهاجرپذیری دانمارک

مهاجرپذیری دانمارک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما برای زندگی در کشور دانمارک نیاز است یک ارزیابی کلی داشته باشید. یعنی باید بدانید که میزان مهاجرپذیری کشور دانمارک به نسبت سال های قبل چطور است و آیا این کشور توانسته از ساختار صحیحی در زمینه مهاجرتی استفاده نماید یا خیر. کشور دانمارک یکی از کشورهایی است که در سال های اخیر توانسته رشد خوبی در زمینه اقتصادی فراهم سازد. این کشور به طور کلی قلمرو خود را بر اساس شرایط مختلف ارزیابی کرده است. میزان مهاجرپذیری کشور دانمارک به نسبت سال های قبل 11 درصد رشد داشته است و البته تحصیل و سرمایه گذاری مهمترین بخش های مهاجرتی این کشور محسوب می شود که شامل رشد بالایی شده است. در این کشور ساختار تحصیلی در وضعیتی دیده می شود که هم می تواند برای مهاجران خوب باشد و هم بد. در هر صورت سیاست های مالیاتی در کشور دانمارک بالا است و این امر سبب شده است که این کشور در سال های اخیر نتواند وضعیت خوبی برای خود فراهم سازد. از یاد نبرید که کشور دانمارک یکی از بهترین کشورهایی است که امکان بورسیه در مقطع دکترا را برای افراد فراهم ساخته است. دولت کشور دانمارک در جدیدترین شرایط مهاجرت به کشور دانمارک اینطور اعلام داشته است که وضعیت مالیاتی برای افرادی که به تازگی به کشور دانمارک سفر کرده اند 5 درصد کمتر از نرخ معمولی است و این وضعیت خود نشان می دهد که مهاجرپذیری کشور دانمارک به نسبت سال های گذشته بهتر شده است. در نظر داشته باشید که کشور دانمارک یکی از بهترین کشورهایی است که می تواند وضعیت کسب و کار را ساده تر نماید. در کشور دانمارک تحصیل در وضعیتی دیده می شود که می تواند آینده شغلی خوبی را به همراه داشته باشد. این کشور به طور کلی یک کشور عالی از نظر مهاجرتی محسوب می شود.

آمار مهاجران به دانمارک

آمار مهاجران به دانمارک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


ایرانیانی که کشور دانمارک را برای مهاجرت انتخاب کرده اند اغلب به قصد تحصیل می روند البته ما بخش های رضایتی در بخش تحصیل این کشور را سعی کرده ایم در بخش رضایت به شور کلی ارزیابی کنیم. اینطور که شواهد نشان می دهد کشور دانمارک یکی از کشورهایی است که در سه سال اخیر در زمینه اقتصادی رشد 5 درصدی داشته است این کشور روال های صادراتی خود را پیشرفته تر از قبل می داند و معتقد است که در ده سال بعد می تواند به خودکفایی در زمینه تولید دست یابد. کشور دانمارک توانسته به طور روتین ارزیابی های خوبی در خصوص سرمایه گذارانی که به این کشور سفر کرده اند داشته باشد به این ترتیب کشور دانمارک یکی از بهترین کشورهایی است که می تواند در اخذ پاسپورت موفق باشد. در این کشور آمار مهاجرانی که به منظور کارآفرینی ورود داشته اند نیز 19 درصد بیشتر از قبل گزارش شده است. کشور دانمارک یکی از بهترین کشورهایی است که برای هر رشته تحصیلی وضعیت شغلی مناسبی ایجاد کرده و توانسته وضعیت درآمد خوبی ایجاد کند. در این کشور آمار مهاجران در سه وضعیت مشخص تحصیل و کار و سرمایه دیده می شود که بیشترین گزینه تحصیل است.

میزان رضایت مهاجران به دانمارک

میزان رضایت مهاجران به دانمارک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

همانطور که ارزیابی شد مهاجرت به کشور دانمارک با هدف تحصیل بیشتر از سایر گزینه ها است. یکی از دلایل این است که کیفیت آموزشی در دانشگاه های کشور دانمارک بسیار بالا است و مدارکی که ارائه شود علمی و معتبر هستند.

شما امکان تحصیل به زبان انگلیسی در این کشور در دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد را دارید. شما می توانید بورسیه لازم در دوره دکترا در کشور دانمارک رااخذ نمایید. این شرایط برای شما فراهم شده است که بتوانید بدون ارائه مدرک پیش دانشگاهی ورود به دانشگاه داشته باشید.

پاسپورت کشور دانمارک این امکان را فراهم می سازد که افراد به سادگی به تمامی کشورهای اتحادیه اروپا رفت و آمد داشته باشند.

مهاجرانی که با ویزای دانشجویی به کشور دانمارک ورود داشته اند اجازه دارند که سه ماه پس از اجازه ورود همراه خود را با خود به این کشور ببرند. ادامه تحصیل در کشور دانمارک بدون مدرک زبان برای شروع فراهم شده است و این موضوع از دیگر جنبه های رضایت تحصیلی در کشور دانمارک محسوب می شود.

اگر شما از دسته افرادی باشید که به قصد کار به کشور دانمارک ورود داشته باشید باید این نکته را در نظر داشته باشید که رضایت از شغل در بین افرادی که با مهارت بالا هستند بیش از 90 و در افرادی که مهارت پایین دارند در حدود 60 درصد است اما کسانی که مهارت مشخصی ندارند رضایت شغلی کمتر از 20 درصد را دارند و تغییر شغل در این افراد بیشتر از سایرین دیده می شود. کشور دانمارک یکی از بهترین کشورهایی است که توانسته وضعیت شغلی را بر اساس تخصص و رشته مورد نظر دسته بندی نماید.

رضایت از وضعیت مالیاتی در کشور دانمارک کم دیده می شود و مردم معتقد هستند که در این کشور ساختار مالیاتی پر هزینه است و این روال سبب می شود که هزینه زندگی در کشور دانمارک ارزان نباشد. از یاد نبرید که دولت دانمارک سعی کرده است ساختار مالیاتی را طوری تنظیم نماید که مهاجران فشار کمتری را تحمل نمایند اما هنوز هم ساختار مالیاتی در کشور دانمارک در دسته گران قیمت دیده می شود. در این کشور به طور کلی شرایط برای ورود به بخش های مالیاتی به طور دقیق و روتین دیده می شود و ثبت شرکت در کشور دانمارک نیاز به برآورد دقیق وضعیت مالیاتی دارد و به این صورت شرایط مالیاتی صحیحی صورت می گیرد.

راحت‌ترین روش مهاجرت به دانمارک

راحت‌ترین روش مهاجرت به دانمارک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

با توجه به گران بودن وضعیت مالیاتی در کشور دانمارک اینطور که مشخص می شود سرمایه گذاری و ثبت شرکت از دسته گزینه های پر هزینه است اما از نظر زمانی سرعت بالایی دارد و سبب می شود که به اقامت دائم کشور دانمارک در زمانی سریع دست یابید. از طرفی ویزای تحصیلی کشور دانمارک یکی از بهترین روشهایی است که از نظر هزینه‌ای بسیار عالی بوده و از نظر زمانی نیز در وضعیت متوسطی قرار دارد و به طور کلی یکی از بهترین گزینه های پیش روی افراد است. در این کشور خرید ملک و همینطور اجاره خانه نیز می تواند فضای مهاجرتی برای افراد ایجاد نماید. اینکه بهترین روش برای شما کدام است شاید یک قانون ثابت نباشد و نیاز است که در این زمینه از درجه بندی های مشخصی استفاده شود. شایان ذکر است در این ارزیابی ها شواهد اینطور مشخص کرده است که تحصیل می تواند بیشترین تقاضا را با توجه به هزینه و زمان مناسب به خود اختصاص دهد حال اگر شما وضعیت مالی خوبی دارید قطعاً سرمایه گذاری برای شما راحت ترین است. پس راحت ترین خودتان  را پیدا کنید.

روش‌ های مهاجرت به دانمارک

روش‌ های مهاجرت به دانمارک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش های مهاجرت به کشور دانمارک از طریق ازدواج است که در این روند شما باید وضعیت سن، شرایط مالی، شرایط کاری، وضعیت تأهل ، وضعیت سوءپیشینه و نوع آشنایی را ثابت نمایید.

روش دیگر برای مهاجرت به کشور دانمارک سرمایه گذاری است، در این روش نیاز است که سرمایه اولیه شما مشخص باشد، هدف از شرکت، نوع شرکت، میزان سهام موجود، تعداد کارمندان و سمت هر یک و ... از مواردی است که در سرمایه گذاری در کشور دانمارک نیاز است اما آنچه بسیار مهم است رعایت قوانین مالیاتی است. یک روش دیگر خرید ملک است که خود زیر شاخه سرمایه گذاری محسوب می شود.

شما می توانید به سراغ ویزای کاری کشور دانمارک بروید، در این مسیر سابقه کاری شما، میزان سرمایه، نوع حرفه و قراردادی که بین شما و کارفرما بسته می شود را در نظر داشته باشید. ویزای کاری کشور دانمارک به طور کلی از نظر هزینه ای در وضعیت خوبی قرار دارد اما ورود به کار با مهارت کم در این کشور ساده نیست.

تابعیت تولد در کشور دانمارک بر اساس سیستم خون مشخص می شود و شرایط مخصوص به خود را دارد که البته یک سری تبصره در زمینه سیستم خاک کشور دانمارک نیز دیده می شود.

مهاجرت سرمایه گذاری به دانمارک

مهاجرت سرمایه گذاری به دانمارک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش های مهاجرت به کشور دانمارک ثبت شرکت است. در این روش فرد خارجی برای ثبت شرکت نیاز به شریکی از تبعه دانمارک دارد که در حدود 51 درصد از سهام شرکت می بایست به اسم وی باشد. ثبت شرکت در کشور دانمارک به دو صورت الکترونیکی و ثبت حضوری دیده می شود. در روش اول نیازی به حضور فرد نیست و تمام مراحل ثبت شرکت توسط سازمان کار کشور دانمارک انجام می شود و در نهایت نیاز به امضای دیجیتالی فرد است. ثبت شرکت در کشور دانمارک به صورت حضوری بین 2 الی 3 هفته طول می کشد و در این زمینه کارهای زیادی صورت گرفته است. اداره مهاجرت کشور دانمارک شرایط سرمایه‌گذاری را بهتر از قبل کرده است.

شرایطی که برای ثبت شرکت در کشور دانمارک دیده می شود به این صورت است که در ابتدا باید ایده تجاری فرد متقاضی مورد تأثیر قرار بگیرد. این بخش به نوبه خود کمی دشوار و زمانبر است. مورد بعدی این است که شخص باید خود در کشور دانمارک حضور به عمل آورد تا پیاده سازی ایده های تجاری به طور دقیق مشخص شود. نیاز است که توانایی لازم برای ساپورت مالی از خود و اعضای خانواده یعنی همسر و فرزندان کمتر از 18 سال در سال اول فراهم شود.

افراد نیاز به پاسپورت معتبر قدیمی و جدید دارند. نیاز است که کپی از شناسنامه و ترجمه رسمی از تمام صفحات فراهم شود. نیاز است که افراد سوابق کاری و ترجمه رسمی از آن داشته باشند. نیاز است که اساسنامه شرکت نیز تهیه شود. افراد باید حساب بانکی برای کشور دانمارک ایجاد نمایند. مدارکی مبنی بر تمکن مالی فرد متقاضی در کشور دانمارک نیاز است که ثابت نماید از پس هزینه شرکت و همینطور هزینه ای که برای کارمندان نیاز است بر خواهد آمد.

پس از اینکه مدارک لازم به سفارت کشور دانمارک ارائه شد، در حدود 3 الی 4 ماه زمان نیاز است که مدارک از سوی سفارت این کشور مورد تأیید قرار بگیرد. در نظر داشته باشید که یک نوع ویزای کوتاه مدت برای فرد متقاضی به منظور اجرایی شدن ایده های تجاری وی فراهم می شود. در ابتدا اقامت سه ساله به فرد داده می شود و فرد می بایست در طول این دوره اقدام به راه اندازی تجارت خود داشته باشد و حداقل دو نفر نیروی کار از شهروندان کشور دانمارک را نیز در این وضعیت قرار دهد. در این شرایط بیمه کردن افراد بسیار مهم است.این روش به نوبه خود پیچیدگی های زیادی دارد و نیاز است که افراد در ابتدا مشاوره های لازم را دریافت نمایند، وضعیت مالیاتی در این بخش اهمیت دارد و بر اساس زمان دقیق ثبت شرکت برآورد می‌شود.

مهاجرت از طریق ازدواج به دانمارک

مهاجرت از طریق ازدواج به دانمارک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش های مهاجرت به کشور دانمارک از طریق ازدواج است. در این روش شما باید با یک شخص از تبعه کشور دانمارک ازدواج نمایید و پس از گذشت زمانی مشخص اقدام برای دریافت تابعیت این کشور داشته باشید. در این مسیر شرایطی وجود دارد که اگر رعایت نشود واقعی بودن ازدواج شما زیر سوال می رود پس سعی کنید شرایط در این بخش را به طور دقیق پیش ببرید.

شخص متقاضی نباید در زمان ازدواج با یک شخص از تبعه کشور دانمارک خود همسر دیگر داشته باشد و در این راستا نیاز است که مدارک تجرد و یا مدارک طلاق و فوت همسر قبلی وی ارائه شود. این مدرک الزامی است و تضمین کلامی این بخش اهمیتی ندارد.

تبعه کشور دانمارک باید تضمین دهد که از نظر مالی می تواند هزینه دو شخص را پرداخت نماید، در نظر داشته باشید که فرقی نمی کند او مرد است یا زن ، نامه تمکن مالی می بایست توسط فرد از تبعه کشور دانمارک ارائه شود.

شرایط سنی برای ازدواج در کشور دانمارک بالای 24 اعلام شده است و این موضوع یکی از سخت گیری های دولت کشور دانمارک است و دولت این کشور معتقد است که ازدواج در سن کمتر از 24 سال از روی احساسات زودگذر بوده و جنبه عاقلانه ندارد. در نظر داشته باشید که شرایط سنی 24 سال برای آقایان بسیار مهم است و جایگزین ندارد

زمانی که فرد به این کشور سفر کرده و با همسر خود زندگی خود را آغاز نمود باید سعی کند زبان دانمارکی را یاد بگیرد و خود را در جامعه ادغام کند. ادغام شدن در جامعه به طور کلی دسته بندی های مختلفی دارد که باید رعایت شود.

یک قانونی که در این زمینه دیده می شود، اگر دو شخص به طور قانونی ازدواج نکرده اند اما رابطه ای پایدار یعنی یک آدرس مشترک دارند در کشور دانمارک به عنوان یک زن و شوهر محسوب می شوند و در این زمینه شرایط کلی دیده می شود.

مهاجرت از طریق تولد به دانمارک

مهاجرت از طریق تولد به دانمارک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای اینکه متوجه مهاجرت به کشور دانمارک از طریق تولد باشید باید در ابتدا سیستم خون و خاک در این کشور به طور دقیق توضیح داده شود.

بر اساس اصل خاک اگر فردی در قلمرو یا سرزمین کشور دانمارک متولد شده باشد تابعیت این کشور را دریافت می کند و طبق سیستم خون ، فرزند باید از پدر و مادری متولد شود که تابعیت کشور دانمارک را دارند. بر طبق بررسی هایی که شده است تابعیت و اقامت کشور دانمارک از طریق تولد دارای شرایط زیر است:

در صورتی که پدر و مادر فرزند تابعیت کشور دانمارک را داشته باشند بدون در نظر گرفتن اینکه فرزند در خاک این کشور متولد شده است و یا در خاک کشور دیگر تابعیت او دانمارکی خواهد بود بنابراین سیستم خون برای تابعیت تولد کشور دانمارک فراهم می‌شود.

کودکی که از پدری با تابعیت دانمارکی باشد اما مادر وی خارجی باشد باز هم تابعیت فرزند دانمارکی خواهد بود حتی اگر پدر و مادر وی با هم ازدواج نکرده باشند.

اگر کودک از مادری با تابعیت دانمارکی و از پدر خارجی متولد شود برای تابعیت فرزند دولت کشور دانمارک تصمیم می گیرد. اگر کودکی از پدر و مادر مقیم دانمارک متولد شده است می تواند پس از 8 سال زندگی در این کشور تابعیت کشور دانمارک را اخذ نماید.

قانون تابعیت در کشور دانمارک به این صورت است که اشخاصی که از پدر و ماد با تابعیت مختلف متولد شده اند اجازه دارند که تا سن 22 سالگی در این کشور به صورت دو تابعیتی باشند و پس از آن می‌توانند یک تابعیت را انتخاب نمایند.

مهاجرت پناهندگی به دانمارک

مهاجرت پناهندگی به دانمارک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


یکی از روش های مهاجرت به کشور دانمارک از طریق پناهندگی است که در این زمینه به هیچ عنوان نباید تصمیم عجولانه ای گرفته شود. هزینه اقامت در کشور دانمارک به طور کلی توانسته ارزیابی‌های دقیقی را صورت دهد.

در ابتدا باید بدانید که پناهجو به فردی گفته می شود که درخواست  برای پناهندگی کشور دانمارک داده است. این تعریف نشان می دهد هر پناهجویی در کشور دانمارک پناهنده نخواهد بود مهم تأیید درخواست وی است. در این روش خطرات زیادی دیده می شود، باید شرایط مالی خود را ارزیابی نمایید، می بایست بررسی کنید که آیا وضعیت شما برای درخواست پناهندگی کامل است یا خیر. نیاز است مشخص شود که وضعیت اسکان پناهجویان در کشور دانمارک به چه صورت است. از یاد نبرید که در کشور دانمارک وضعیت برای زندگی پناهجویانی که هنوز تکلیفشان مشخص نیست بسیار دشوار است. پناهندگی در کشور دانمارک از طریق کشور دانمارک به این صورت است که دو هفته پس از ورود به خاک این کشور درخواست خود را ارائه می دهید، شرایط شما بررسی می‌شود و در صورتی که با درخواست شما موافقت شد مصاحبه برای شما لحاظ می شود و باید در روز مصاحبه اطلاعات درستی به مأمور مربوطه ارائه دهید.

مهاجرت تحصیلی‌ به دانمارک

مهاجرت تحصیلی‌ به دانمارک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت تحصیلی در کشور دانمارک یکی از راه های اقامتی محسوب می‌شود. در این روش افرادی که عضو اتحادیه اروپا هستند اجازه دارند در این کشور به صورت رایگان تحصیل کنند. افرادی که غیر اروپایی هستند در صورتی که خود یا خانواده شان در این کشور اقامت دائم دارند نیز اجازه تحصیل رایگان خواهند داشت. سایر افراد می‌بایست هزینه تحصیل در کشور دانمارک را لحاظ نمایند. هزینه ای که در این زمینه دیده می شود در طول سال 1200 یورو است. دانشجویان در کشور دانمارک برای پوشش برخی از هزینه های خود می توانند 10 الی 30 ساعت در هفته کار کنند.

مدارکی که در این زمینه نیاز است: نامه پذیرش رسمی از دانشگاه، کپی پاسپورت معتبر ، کپی شناسنامه و همینطور ترجمه رسمی آن. مدارک تحصیلی گذشته و ترجمه رسمی آن، ریز نمرات افراد باید به همراه ترجمه رسمی ارائه شود. کاریابی در کشور دانمارک بر اساس مدرک تحصیلی شما تعیین می شود.

افراد باید نامه تمکن مالی مبنی بر پوشش هزینه های یک سال تحصیلی خود ارائه دهند. برخی از دانشگاه های دانمارک مدرک زبان را یک گزینه بسیار مهم می دانند. تحصیل در مقطع کارشناسی در دانمارک به زبان دانمارکی است . اما نیازی به ارائه مدرک زبان در این مقطع نیست. طول تحصیل کارشناسی 4 ساله است و دانشجویان دوره لیسانس به مدت 10 ساعت در هفته در این کشور حق کار کردن دارند و حقوق برای هر ساعت کار دانشجویی 8 الی 10 یورو است.

تحصیل برای مقطع فوق لیسانس در دانمارک با زبان انگلیسی است، افراد باید مدرک زبان آیلتس با نمره 5 و نیم و 6 داشته باشند در صورت نداشتن این مدرک می توانند 6 ماه اول را در کالج های زبان‌آموزی بگذرانند. در این مقطع اجازه کار به اندازه 20 ساعت داده می شود و حقوق نیز برای هر ساعت 10 یورو است.

در این کشور برای دانشجویان مقطع دکترا که موفق به اخذ بورسیه مدرک دکترا در دانمارک شده اند ماهانه در حدود 2000 یورو داده می شود. شما برای اخذ بورسیه دوره دکترا در این کشور باید مدرک کارشناسی و یا کارشناسی ارشد معتبر داشته باشید.

نیاز به مدرک آیلتس 6 دارید، نیاز به یافتن استاد راهنما در دانشگاه دارید، نیاز است که افراد مقالات بین المللی و یا تألیف کتاب داشته باشند. شما اجازه کار تا 30 ساعت در هفته دارید و حقوق برای هر ساعت در حدود 10 یورو برآورد شده است که بسته به نوع کار بیشتر نیز خواهد بود.

مهاجرت کاری دانمارک

مهاجرت کاری دانمارک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اگر بتوانید با ویزای کار وارد دانمارک شوید یکی از بهترین حالت‌های ممکن انتظار شما را می کشد. قوانین کاری در کشورهای عضو اتحادیه اروپا به طور کلی مشابه است. روال کار به این صورت است که اگر کارفرما برای یک تخصص کار نیاز به نیروی کاری داشته باشند نیاز خود را در قالب یک آگهی قرار داده و آن را به مدت سه بار در کشور خود و در سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا تکرار می کند در صورتی که پس از گذشت 6 ماه متقاضی مناسب برای کار یافت نشد کارفرما این اجازه دارد که فرد خارجی را از اتحادیه اروپا دعوت نماید. در نظر داشته باشید که این گزینه یکی از سخت ترین روش‌های پیش روی افراد است. بهترین روش این است که شما از طریق تحصیل وارد دانمارک شوید و سعی کنید دنبال کار باشید به این ترتیب به سادگی می توانید ویزای دانشجویی خود را به ویزای کاری تبدیل نمایید. شایان ذکر است که در صورت کار تا 5 سال در دانمارک و پرداخت مالیات دریافت اقامت دائم دانمارک به طور دقیق برای شما فراهم می شود.

نرخ بیکاری در دانمارک نشان می دهد که این کشور وضعیت شغلی را خوب حفظ کرده است و نرخ بیکاری در دانمارک 4 درصد اعلام شده است. در واقع از هر صد نفر در دانمارک 96 نفر مشغول به کار هستند.

افرادی که در زمینه های سیستم های مالی و شرکت ها، پایگاه داده، مدیریت فناوری اطلاعات و همینطور دوره های آی تی فعالیت دارند و تخصص خوبی دارند در دانمارک درآمد خوبی خواهند داشت. این در حالی است که دانمارک یکی از بهترین کشورهایی است که توانسته در زمینه نگهداری و پشتیبانی آی تی قوی ظاهر شود. در این کشور افرادی که در زمینه ارتباطات تلفنی تخصص دارند احتمال اینکه کارمند دولت شوند نیز فراهم است. اقامت کشور دانمارک برای ایرانیان به طور کلی می تواند دقیق و اصولی باشد.

ویزای جستجوی کار یک ویزای موقت 6 ماهه است و برای کسانی خوب است که از نظر تخصص وضعیت خوبی دارند و تنها به قصد مجاب کردن کارفرمایان این کشور اقدام می کنند. در این روش در صورتی که همه چیز درست باشد اقامت وی می تواند تمدید داشته باشد.

یک روش دیگر مهاجرت با ویزای کار دانمارک ، گرین کارت است که این گزینه بر پایه سیستم های امتیازی است. در این روش در صورتی که فرد بتواند امتیاز قابل قبول را کسب نماید می تواند اقدام به کار در دانمارک نماید. این گزینه برای ایرانیان بسیار محدود است.

مهاجرت از طریق همراه به دانمارک

مهاجرت از طریق همراه به دانمارک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش هایی که برای مهاجرت به دانمارک دیده می شود، همراه است، در این روش به طور کلی دسته بندی های مالی به این صورت است که اگر فردی بخواهد در دانمارک زندگی روتینی داشته باشد و از طریق همراه نیز به این کشور ورود داشته باشد باید از نظر مالی در وضعیت خوبی باشد. ویزای همراه به این صورت است که مادامی که فرد اصلی در این کشور زندگی می کند شما اجازه زندگی دارید و پس از آن باید فکری به حال تمدید و یا تبدیل ویزای خود داشته باشید. اقامت کشور دانمارک با اجاره خانه توانسته فضای دقیقی ایجاد کند.

مهاجرت توریستی به دانمارک

مهاجرت توریستی به دانمارک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ویزای توریستی دانمارک به افراد اجازه می دهد که برای مدت کوتاهی در این کشور اقامت داشته باشند. در این روال اگر فرد بخواهد بیشتر از زمان تعیین شده در دانمارک بماند باید سعی کند سایر شرایط را نیز در نظر داشته باشد. اعتبار ویزای توریستی دانمارک موقت است. در صورتی که بخواهید پس از تاریخ تعیین شده در دانمارک بمانید مجازات 3 الی 5 ساله خواهید داشت.

مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی دانمارک به این صورت است که افراد باید پاسپورت با اعتبار حداقل سه ماه داشته باشند و نیاز به کپی شناسنامه و ترجمه آن است. نیاز است که افراد 2 قطعه عکس رنگی 6 در 4 با پس زمینه سفید ارائه دهند.

نیاز است که سند ملک در صورت وجود اصل و کپی شود. افراد باید نامه تمکن مالی از بانک داشته باشند و به طور کلی گردش 6 ماه آخر سپرده بانکی این افراد نیز بسیار مهم است.

درخواست ویزای توریستی این کشور می بایست سه ماه پیش از تاریخ ورود فرد به کشور دانمارک ارائه شده باشد و این درخواست در کشور محل سکونت ارسال می شود. اطلاعات پر شده باید کامل باشد و نیاز به عکس و اثر انگشت است. هزینه 60 یورویی نیز برای این بخش نیاز است. افراد نیاز به بیمه نامه دارند و باید بیمه با حداقل پوشش 30 هزار یورویی برای پوشش خدمات درمانی فراهم شود.

مهاجرت شرایط خاص به دانمارک

مهاجرت شرایط خاص به دانمارک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

· ویزای کارآفرینی دانمارک یکی از گزینه هایی است که نیاز به ایده اقتصادی خوب دارد.

· ویزای کارآفرینی به افراد نخبه داده می شود.

· در این ویزا شرایط برای کمک های مالی نیز فراهم شده است.

· همینطور افراد با خرید خانه در کشور دانمارک گرفتن اقامت نیز می توانند روند مهاجرت را برای خود آسانتر نمایند.

شهرهای مهاجر پذیر دانمارک

شهرهای مهاجر پذیر دانمارک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شهر کپنهاگ یکی از شهرهای مهم دانمارک محسوب می شود و البته پایتخت این کشور است. این شهر دارای بخش های بزرگی برای تحصیل و کار است. دانشگاه های کپنهاگ یکی از مشهورترین و البته قدیمی‌ترین دانشگاه های جهان بوده و در این شهر مرکز تحقیقاتی نیز دیده می شود. بهترین فصل سفر به این شهر تابستان است. ایرانیانی که مهاجرت به دانمارک را انتخاب کرده اند در این شهر زندگی خوبی خواهند داشت. از یاد نبرید که در شهر کپنهاگ می‌توانید از مناظر دیدنی لذت ببرید. این شهر موزه و کلیسای زیبایی دارد.

شهر آرهوس یکی از شهرهای بسیار زیبا در دانمارک است و دومین شهر بزرگ در این کشور محسوب می شود، قدمت ایت شهر به طور کلی به قرن هشتم باز می گردد. این شهر پایتخت فرهنگی اروپا محسوب می شود. و طراحی زیبا و معماری بی نظیری دارد. این شهر نیز از نظر مهاجرپذیری بسیار عالی است و افراد زیادی در این شهر زندگی می‌کنند. مردم این شهر بیشتر به زبان انگلیسی صحبت می کنند.

شهر آلبورگ از شهرهای مهم دانمارک محسوب می شود که در بخش شمال یوت لند قرار دارد. این شهر صنعتی بوده و دارای فضای دانشگاهی بی نظیری است. این شهر به طور کلی برای ثبت شرکت یک انتخاب بسیار عالی محسوب می شود اما مهاجران در این شهر کمتر از سایر شهرها است.

شهر ادنسه که از دسته شهرهای صنعتی در دانمارک است توانسته بهترین فروشگاه های زنجیره ای را طراحی نماید. در این شهر شرایط برای خرید و فروش در وضعیت خوبی قرار دارد. این شهر دارای دیدنی‌های طبیعی بی نظیری است.

شهر هلسینگور یکی از مشهورترین شهرهایی است که قلعه های دیدنی و خاصی دارد و به طور کلی دارای شهرک های کوچک و دیدنی است، این شهر از نظر تاریخی ارزش زیادی دارد و بهترین گزینه برای گردشگران محسوب می شود. این شهر از نظر هزینه در وضعیت خوبی است.

اخذ ویزای دانمارک

اخذ ویزای دانمارک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ویزای کاری کشور دانمارک یکی از بهترین ویزاهایی است که برای افراد فراهم شده است اما پیچیدگی های زیادی دارد.

ویزای تحصیلی دانمارک نیز از نظر وضعیت هزینه ای بسیار عالی است اما نیاز به رعایت شرایط و پذیرش در دانشگاه های این کشور دارد. ویزای سرمایه گذاری کشور دانمارک نیز منجر به اقامت دائم می شود اما باید وضعیت مالیاتی به طور دقیق بررسی شود.

اخذ اقامت دانمارک

اخذ اقامت دانمارک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اقامت برای کشور دانمارک یکی از بهترین شرایط را فراهم ساخته است. در این کشور روال های اقامتی به صورت چند بخشی دیده می شود و شما باید گزینه مناسب را انتخاب نمایید. اقامت دائم دانمارک پس از 5 سال و با رعایت شرایط مخصوص فراهم شده است. برای کار در کشور دانمارک سعی کنید به تقویت مهارت خود بپردازید. ثبت شرکت در کشور دانمارک نیز یکی از روش های مشهور محسوب می شود.

اخذ پاسپورت دانمارک

اخذ پاسپورت دانمارک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما برای اخذ پاسپورت کشور دانمارک باید ده سال در این کشور زندگی کنید، پرونده قضایی نداشته باشید، بودجه مالی خوبی داشته باشید و از تابعیت کشور دیگر خارج شده باشید.