x
مشاوره:021 43000 021

مهاجرت به اتریش

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت به کشور اتریش-go2tr

مدارک لازم برای اخذ ویزای این کشور شامل پاسپورت معتبر با اعتبار 6 ماه، دو قطعه عکس، مدارک کاری و شغلی، مدارک تحصیلی، مدارک مالی که نشان دهد از نظر مالی هیچ نوع مشکلی ندارید .رتبه مهاجرپذیری کشور اتریش در سال‌های اخیر  19 درصد رشد داشته و یکی از دلایل بسیار مهم آن وجود وضعیت رفاه بسیار عالی در کشور اتریش محسوب می‌شود. در نظر داشته باشید که این کشور به نوبه خود در زمینه‌های مختلف نیاز به نیرو دارد و همین موضوع نیز در سال 2018 سبب جذب بیشتر نیروی کار در کشور اتریش شده است. در کشور اتریش مشکل کمبود نیرو همیشه دیده می‌شود و یکی از دلایل آن نبود تخصص کافی در فرد است بنابراین شما در صورتی می‌توانید کارفرما را مجاب نمایید که از نظر تخصص در وضعیت عالی باشید. سرمایه‌گذاری در کشور اتریش با سود خوبی همراه است و میزان رضایت در این مسیر نیز بیشتر از 17 درصد اعلام شده است. افرادی که قصد تحصیل در این کشور را ندارند اما از نظر بودجه در وضعیت خوبی هستند می‌توانند مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه‌گذاری را انتخاب نمایید در این روش شما می‌توانید برای اعضای خانواده خود نیز اقامت بگیرند و یکی دیگر از روش‌های بسیار آسان برای مهاجرت به اتریش محسوب می‌شود. برای درخواست پناهندگی در کشور اتریش باید در ابتدا سوابق متقاضی در زمینه دوبلین به طور دقیق ارزیابی شود. دوبلین یعنی فرد قبلاً در کشور دیگری پناهنده نشده باشد و یا درخواست پناهندگی خود را در کشور دیگری نداده باشد دقت نمایید که این موضوع بسیار مهم است و در صورتی که مشخص شود شما قبلاً درخواست پناهندگی به کشور دیگری داده‌اید برای همیشه از لیست خارج خواهید شد.

 

مهاجرپذیری اتریش

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرپذیری اتریش- go2tr

در سال‌های پیش از 2010 اتریش کشور مهاجرپذیری نبود اما امروز با افزایش روند صنعتی در کشور اتریش دیده می‌شود که این کشور نیز به نوبه خود توانسته رتبه خوبی در مهاجرپذیری به خود اختصاص دهد.

آمار مهاجران به اتریش

موسسه اعزام دانشجو-آمار مهاجران به اتریش- go2tr

بیشترین کسانی که به کشور اتریش مهاجرت می‌کنند آلمانی‌ها هستند و یکی از دلایلی که مردم اتریش به زبان آلمانی صحبت می‌کنند همین است. زندگی در کشور اتریش بیش از 90 درصد شباهت به زندگی در آلمان و سوئیس دارد و این مردم به طور کلی دارای فرهنگ‌های مشابه با هم هستند.

میزان رضایت مهاجران به اتریش

موسسه اعزام دانشجو-میزان رضایت مهاجران به اتریش- go2tr

افرادی که قصد تحصیل در این کشور را ندارند اما از نظر بودجه در وضعیت خوبی هستند می‌توانند مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه‌گذاری را انتخاب نمایید در این روش شما می‌توانید برای اعضای خانواده خود نیز اقامت بگیرید و یکی دیگر از روش‌های بسیار آسان برای مهاجرت به اتریش محسوب می‌شود.

راحت‌ترین روش مهاجرت به اتریش

موسسه اعزام دانشجو-راحت‌ترین روش مهاجرت به اتریش- go2tr

کسانی که مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی را انتخاب نمایند اغلب ضرر خواهند کرد و دچار مشکل می‌شوند. این کشور به نوبه خود در این زمینه نمی‌تواند کمک کننده باشد و خطرات زیادی پیش روی افراد خواهد بود.

روش‌ های مهاجرت به اتریش

موسسه اعزام دانشجو-روش‌ های مهاجرت به اتریش- go2tr

اقامت اتریش با اجاره‌خانه یک روش کمک کننده بوده و کاریابی در اتریش نیاز به تخصص دارد

مهاجرت سرمایه گذاری به اتریش

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت سرمایه گذاری به اتریش- go2tr

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه‌گذاری یکی از بهترین روش‌های موجود است. در مسیر مهاجرت به اتریش کمی صبور باشید.

مهاجرت از طریق ازدواج به اتریش

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت از طریق ازدواج به اتریش- go2tr

از دیگر موضوعاتی که در مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج مهم است نامه‌ای مبنی بر گردش مالی 6 ماه اخیر است و باید مشخص شود که شما می‌توانید در این کشور از پس هزینه زندگی خود بر آیید.

مهاجرت از طریق تولد به اتریش

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت از طریق تولد به اتریش- go2tr

برای شفاف‌سازی موضوع تولد در کشور اتریش بهتر است بخش نوشته شده را مجدداً مرور نمایید. در این کشور سیستم خاک تحت شرایط خاصی اعلام می‌شود.

مهاجرت پناهندگی به اتریش

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت پناهندگی به اتریش-go2tr

در هر صورت ما نیز اصل قانون را به جا می‌اوریم و توصیه می‌کنیم که مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی را آخرین گزینه قرار دهید و یا به طور کلی به سراغ این روش نروید.

مهاجرت تحصیلی‌ به اتریش

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت تحصیلی‌ به اتریش-go2tr

مهاجرت تحصیلی به کشور اتریش یکی از ارزان‌ترین و بهترین روش‌های مهاجرتی محسوب می‌شود و ریسک آن بسیار کمتر است.این کشور هزینه کم‌تری بابت شهریه دانشگاه دریافت می‌کند.

مهاجرت کاری اتریش

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت کاری اتریش-go2tr

کشور اتریش عضو پیمان شینگن است و این روال سبب شده است که بسیاری از افراد مهاجرت به اتریش را انتخاب نمایند. در نظر داشته باشید که یافتن کار در کشور اتریش ساده نیست .

مهاجرت از طریق همراه به اتریش

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت از طریق همراه به اتریش-go2tr

برای مهاجرت به اتریش از طریق همراه باید یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری، ثبت شرکت و همینطور تحصیلی را انتخاب نمایید. در صورتی که فرد بتواند یک کسب و کار دقیق و با توجیه اقتصادی در این کشور راه‌اندازی نماید شرایط برای مهاجرت به اتریش نیز بهتر برای همراهان وی فراهم می‌شود.

مهاجرت توریستی به اتریش

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت توریستی به اتریش-go2tr

برای مهاجرت به اتریش با هدف گشت و گذار شما نیاز به ویزای کوتاه مدت دارید که نام اصلی آن ویزای توریستی است، ویزای تروریستی کشور اتریش اغلب از نوع یک بار ورود است به این معنی که شما یک بار وارد خاک این کشور می‌شوید و در صورت خروج مجدداً نیاز به اخذ ویزا دارید.

مهاجرت شرایط خاص به اتریش

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت شرایط خاص به اتریش-go2tr

افرادی که قصد دارند با هدف کارآفرینی وارد خاک اتریش شوند باید به سراغ مهاجرت به اتریش از طریق شرایط خاص بروند در این روش شما ایده ای در ذهن خود دارید که می‌دانید برای کشور اتریش سود آور است نیاز به یک طرح کلی دارید که دولت این کشور را متوجه سازد که ایده شما می‌تواند سبب رشد بیشتر کشور شود.

شهرهای مهاجر پذیر اتریش

موسسه اعزام دانشجو-شهرهای مهاجر پذیر اتریش-go2tr

در کشور اتریش 76 شهر وجود دارد. مشخص است هزینه‌های زندگی در هر یک از شهرهای این کشور با هم فرق می‌کند. در برخی از شهرها هزینه زندگی بالاتر است و به طبع امکانات بیشتری نیز دیده می‌شود و در برخی دیگر از شهرهای این کشور شاهد ارزان بودن هزینه‌های زندگی هستیم.

اخذ ویزای اتریش

موسسه اعزام دانشجو-اخذ ویزای اتریش-go2tr

برای مهاجرت به اتریش نیاز به ویزا دارید در ابتدا باید هدف خود را مشخص سازید، باید به طور دقیق بررسی نمایید که مدارک لازم برای مهاجرت به اتریش را دارید یا خیر.

اخذ اقامت اتریش

موسسه اعزام دانشجو-اخذ اقامت اتریش-go2tr

اقامت کشور اتریش در دو نوع موقت و دائم وجود دارد، افرادی که ویزای توریستی را انتخاب کرده‌اند اقامت موقت داشته و کسانی که با حداقل کار و سرمایه‌گذاری وارد خاک این کشور شده‌اند می‌توانند از شرایط اقامت دائم بهرمند شوند خوشبختانه مهاجرت به اتریش در صورتی که قانونی طی شود می‌تواند به سرعت منجر به اخذ اقامت دائم این کشور شود.

اخذ پاسپورت اتریش

موسسه اعزام دانشجو-اخذ پاسپورت اتریش-go2tr

برای اخذ پاسپورت اتریش در ابتدا باید اقامت دائم داشته باشید نیاز است که تا حد زیادی با زبان مردم این کشور آشنا باشید.