austria
کشور اتریش

مهاجرت به اتریش

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت به کشور اتریش-go2tr

مدارک لازم برای اخذ ویزای این کشور شامل پاسپورت معتبر با اعتبار 6 ماه، دو قطعه عکس، مدارک کاری و شغلی، مدارک تحصیلی، مدارک مالی که نشان دهد از نظر مالی هیچ نوع مشکلی ندارید .رتبه مهاجرپذیری کشور اتریش در سال‌های اخیر  19 درصد رشد داشته و یکی از دلایل بسیار مهم آن وجود وضعیت رفاه بسیار عالی در کشور اتریش محسوب می‌شود. در نظر داشته باشید که این کشور به نوبه خود در زمینه‌های مختلف نیاز به نیرو دارد و همین موضوع نیز در سال 2018 سبب جذب بیشتر نیروی کار در کشور اتریش شده است. در کشور اتریش مشکل کمبود نیرو همیشه دیده می‌شود و یکی از دلایل آن نبود تخصص کافی در فرد است بنابراین شما در صورتی می‌توانید کارفرما را مجاب نمایید که از نظر تخصص در وضعیت عالی باشید. سرمایه‌گذاری در کشور اتریش با سود خوبی همراه است و میزان رضایت در این مسیر نیز بیشتر از 17 درصد اعلام شده است. افرادی که قصد تحصیل در این کشور را ندارند اما از نظر بودجه در وضعیت خوبی هستند می‌توانند مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه‌گذاری را انتخاب نمایید در این روش شما می‌توانید برای اعضای خانواده خود نیز اقامت بگیرند و یکی دیگر از روش‌های بسیار آسان برای مهاجرت به اتریش محسوب می‌شود. برای درخواست پناهندگی در کشور اتریش باید در ابتدا سوابق متقاضی در زمینه دوبلین به طور دقیق ارزیابی شود. دوبلین یعنی فرد قبلاً در کشور دیگری پناهنده نشده باشد و یا درخواست پناهندگی خود را در کشور دیگری نداده باشد دقت نمایید که این موضوع بسیار مهم است و در صورتی که مشخص شود شما قبلاً درخواست پناهندگی به کشور دیگری داده‌اید برای همیشه از لیست خارج خواهید شد.

 

در سال‌های پیش از 2010 اتریش کشور مهاجرپذیری نبود اما امروز با افزایش روند صنعتی در کشور اتریش دیده می‌شود که این کشور نیز به نوبه خود توانسته رتبه خوبی در مهاجرپذیری به خود اختصاص دهد.

بیشترین کسانی که به کشور اتریش مهاجرت می‌کنند آلمانی‌ها هستند و یکی از دلایلی که مردم اتریش به زبان آلمانی صحبت می‌کنند همین است. زندگی در کشور اتریش بیش از 90 درصد شباهت به زندگی در آلمان و سوئیس دارد و این مردم به طور کلی دارای فرهنگ‌های مشابه با هم هستند.

افرادی که قصد تحصیل در این کشور را ندارند اما از نظر بودجه در وضعیت خوبی هستند می‌توانند مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه‌گذاری را انتخاب نمایید در این روش شما می‌توانید برای اعضای خانواده خود نیز اقامت بگیرید و یکی دیگر از روش‌های بسیار آسان برای مهاجرت به اتریش محسوب می‌شود.

کسانی که مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی را انتخاب نمایند اغلب ضرر خواهند کرد و دچار مشکل می‌شوند. این کشور به نوبه خود در این زمینه نمی‌تواند کمک کننده باشد و خطرات زیادی پیش روی افراد خواهد بود.

اقامت اتریش با اجاره‌خانه یک روش کمک کننده بوده و کاریابی در اتریش نیاز به تخصص دارد

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه‌گذاری یکی از بهترین روش‌های موجود است. در مسیر مهاجرت به اتریش کمی صبور باشید.

از دیگر موضوعاتی که در مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج مهم است نامه‌ای مبنی بر گردش مالی 6 ماه اخیر است و باید مشخص شود که شما می‌توانید در این کشور از پس هزینه زندگی خود بر آیید.

برای شفاف‌سازی موضوع تولد در کشور اتریش بهتر است بخش نوشته شده را مجدداً مرور نمایید. در این کشور سیستم خاک تحت شرایط خاصی اعلام می‌شود.

در هر صورت ما نیز اصل قانون را به جا می‌اوریم و توصیه می‌کنیم که مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی را آخرین گزینه قرار دهید و یا به طور کلی به سراغ این روش نروید.

مهاجرت تحصیلی به کشور اتریش یکی از ارزان‌ترین و بهترین روش‌های مهاجرتی محسوب می‌شود و ریسک آن بسیار کمتر است.این کشور هزینه کم‌تری بابت شهریه دانشگاه دریافت می‌کند.

کشور اتریش عضو پیمان شینگن است و این روال سبب شده است که بسیاری از افراد مهاجرت به اتریش را انتخاب نمایند. در نظر داشته باشید که یافتن کار در کشور اتریش ساده نیست .

برای مهاجرت به اتریش از طریق همراه باید یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری، ثبت شرکت و همینطور تحصیلی را انتخاب نمایید. در صورتی که فرد بتواند یک کسب و کار دقیق و با توجیه اقتصادی در این کشور راه‌اندازی نماید شرایط برای مهاجرت به اتریش نیز بهتر برای همراهان وی فراهم می‌شود.

برای مهاجرت به اتریش با هدف گشت و گذار شما نیاز به ویزای کوتاه مدت دارید که نام اصلی آن ویزای توریستی است، ویزای تروریستی کشور اتریش اغلب از نوع یک بار ورود است به این معنی که شما یک بار وارد خاک این کشور می‌شوید و در صورت خروج مجدداً نیاز به اخذ ویزا دارید.

افرادی که قصد دارند با هدف کارآفرینی وارد خاک اتریش شوند باید به سراغ مهاجرت به اتریش از طریق شرایط خاص بروند در این روش شما ایده ای در ذهن خود دارید که می‌دانید برای کشور اتریش سود آور است نیاز به یک طرح کلی دارید که دولت این کشور را متوجه سازد که ایده شما می‌تواند سبب رشد بیشتر کشور شود.

در کشور اتریش 76 شهر وجود دارد. مشخص است هزینه‌های زندگی در هر یک از شهرهای این کشور با هم فرق می‌کند. در برخی از شهرها هزینه زندگی بالاتر است و به طبع امکانات بیشتری نیز دیده می‌شود و در برخی دیگر از شهرهای این کشور شاهد ارزان بودن هزینه‌های زندگی هستیم.

برای مهاجرت به اتریش نیاز به ویزا دارید در ابتدا باید هدف خود را مشخص سازید، باید به طور دقیق بررسی نمایید که مدارک لازم برای مهاجرت به اتریش را دارید یا خیر.

اقامت کشور اتریش در دو نوع موقت و دائم وجود دارد، افرادی که ویزای توریستی را انتخاب کرده‌اند اقامت موقت داشته و کسانی که با حداقل کار و سرمایه‌گذاری وارد خاک این کشور شده‌اند می‌توانند از شرایط اقامت دائم بهرمند شوند خوشبختانه مهاجرت به اتریش در صورتی که قانونی طی شود می‌تواند به سرعت منجر به اخذ اقامت دائم این کشور شود.

برای اخذ پاسپورت اتریش در ابتدا باید اقامت دائم داشته باشید نیاز است که تا حد زیادی با زبان مردم این کشور آشنا باشید.

مطالب مرتبط